سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک سوالات متفرقه(شماره گذاری-پلاک-تحویل-گارانتی-خدمات-تعغیرات موتوری...)
با سلام ببخشید یک سوال دارم که ممنون میشم کسی بتونه کمکم کنه الان از نمایندگی تماس گرفتند و گفتند ماشینت اماده است فردا بیا و 10000 تومان هم همراهت باشه برای هزینه پلاک قضیه هزینه پلاک چیه چون قبلا یک پراید خریده بودم از سایپا هزینه ای جدا بابت پلاک نگرفتن و دیگه اینکه فردا به چه چیزهایی توی تحویل گرفتن ماشین دقت کنم بعنوان کسی که سررشته ای از مسایل فنی نداره و فقط روندن ماشینو بلده باز هم ممنون
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID amir_mamusta mehrdad1355
(2012-11-19، 06:26 PM)تیبا نقره ای نوشته است: با سلام ببخشید یک سوال دارم که ممنون میشم کسی بتونه کمکم کنه الان از نمایندگی تماس گرفتند و گفتند ماشینت اماده است فردا بیا و 10000 تومان هم همراهت باشه برای هزینه پلاک قضیه هزینه پلاک چیه چون قبلا یک پراید خریده بودم از سایپا هزینه ای جدا بابت پلاک نگرفتن و دیگه اینکه فردا به چه چیزهایی توی تحویل گرفتن ماشین دقت کنم بعنوان کسی که سررشته ای از مسایل فنی نداره و فقط روندن ماشینو بلده باز هم ممنون

سلام به شما و عرض تشکر ازتون بابت اینکه سوالتون رو در جای خود پرسیدین.
والا من تا جایی که اطلاع دارم موقع تحویل برا این بابت پول نمیگیرن ...
پوله رو قبلا گرفتن ...
تازه هم به فرض بخوان بگیرن پول پلاک از 10 تومن بیشتره به نظرم
گمونم منظورشون شیرینی بوده !! Smile
هزینه پلاک شیرینی گمونم منظور بوده .
حالا اگه دوستان دیگه اطلاع دیگه داشته باشن بهتون خواهند گفت.
موارد لازم مربوط به تست موقع تحویلم تو تاپیکی که لینکشو تو پستم گذاشتم میتونین خیلی موارد رو مرتب و شسته رفته ببینین تو اونجا.
ممنونم
و عرض تبریک بابت اومدن خودروتون.
انشاالله خودروی خوب و سالمی نصیبتون بشه و خوش رکاب باشه.
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : amir_mamusta mehrdad1355 javad.m Amir_Tiba f.n.n
آقا نوید از جواب سریع و مناسب تون بسیار متشکرم از وقتی که برای جواب دادن به همه سوالات می گذارید هم بی نهایت ممنون. پایدار باشید
پاسخ
دوست عزیز این 10 تومن در واقع پول زور هست.به گفته نمایندگی این 10 تومن بابت هزینه رفت و آمد به مرکز شماره گذاری و گرفتن پلاک شما هست که منت می گذارن سرتون و خودشون می رن دنبال پلاک اما خوب هزینه اش رو هم می گیرن.
اما بدونین وظیفه خود نمایندگی هست و شما نباید این 10 تومن رو بدین.حالا دو کار می توینن بکنین یا با توپ پر برین اونجا و اگر بازی در آوردن ازشون بخشنامه ای که این هزینه 10 تومن رو به گردن مشتری می اندازه بخواین ازشون و اگر نداشتن بخشنامه رو که تا اونجائی که من می دونم همچین چیزی نیست همونجا زنگ بزنین 1817 و جلوی خودشون گزارش کنین.
یا اینکه بگذارین به حساب شیرینی تحویل ماشینتون و بدین بره و بی خیال بشین.
اما بدونین غیر قانونی هست.می تونین به 124 هم شکایت کنین.
دوستان برای گزارش مشکلات خودرو تیبا تون به لینک زیر سر بزنین ، فرم رو پر کنین تا از مگاموتور باهاتون تماس بگیرن.لطفا برای صیانت از حقوق خودتون و دیگران حتما این کار رو انجام بدین.
http://www.megamotor.ir/HomePage.aspx?la...4960&mid=0
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 تیبا نقره ای Amir_Tiba
(2012-11-19، 06:26 PM)تیبا نقره ای نوشته است: با سلام ببخشید یک سوال دارم که ممنون میشم کسی بتونه کمکم کنه الان از نمایندگی تماس گرفتند و گفتند ماشینت اماده است فردا بیا و 10000 تومان هم همراهت باشه برای هزینه پلاک قضیه هزینه پلاک چیه چون قبلا یک پراید خریده بودم از سایپا هزینه ای جدا بابت پلاک نگرفتن و دیگه اینکه فردا به چه چیزهایی توی تحویل گرفتن ماشین دقت کنم بعنوان کسی که سررشته ای از مسایل فنی نداره و فقط روندن ماشینو بلده باز هم ممنون

سلامSmile
وضعیت خودرو شما تو سایت سایپا بخش (وضعیت خودرومشتری) چیه؟
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID Amir_Tiba mehrdad1355 Tohidast
در مرحله فکتور شده (مشاهده صورت وضعيت خودروي مشتري) شماره پلاک نيز ثبت مي شود ... بنابر اين ، اينکارها هيچ ربطي به نمايندگي ندارد و هرگونه تخلف و اخاذي نمايندگي ها را همانجا و جلوي چشم مسئول نمايندگي به 124 گزارش کنيد تا ببينيد چه بلايي سرشون ميارن .... وظيفه نمايندگي ثبت نام و تحويل خودرو بدون دريافت هيچ ريالي به نفع خود مي باشد ... از هر خودرو ، شرکت سايپا حدود 80 هزارتومان به نمايندگي به عنوان حق فروش پرداخت مي کنه ... حواستون باشه و پول مفت نديد ....
پاسخ
سلام دوستان ، نمیدونم اینجا کسی سر میزنه یا نه ولی برا رضایت بعضی دوستان سوالمو اینجا میپرسم Smile

از موقعی که تو سایت تاریخ ارسال مدارک ثبت میشه ، به طور میانگین چن روزه خودرو رو تحویل میدن ؟
برا من امروز یعنی 91.9.6 زده مدارک ارسال شده ...
سؤال كليد تفكر است و تفكر كليديست از كليدهای دانايی ...

پس سؤال كن تا بدانی ...

و به خوبی بپرس تا به خوبی پاسخ بگيری ...
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID mehrdad1355
سلام به شما دوست گل
معمولا اینا حساب کتاب اصلا تو کارشون نیست.
اما تحویلی چه زمانی هستین؟
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : Tohidast mehrdad1355

سلامSmile
این 10 تومنو از منم گرفتن گفتن هزینه پیک هست که مدارکو (سند و بیمه و گارانتی و...) آوورده..!!
پاسخ
(2012-11-26، 03:42 PM)TIBA-NAVID نوشته است: سلام به شما دوست گل
معمولا اینا حساب کتاب اصلا تو کارشون نیست.
اما تحویلی چه زمانی هستین؟

نوید جان برا آبان بودم مثلا ...............
سؤال كليد تفكر است و تفكر كليديست از كليدهای دانايی ...

پس سؤال كن تا بدانی ...

و به خوبی بپرس تا به خوبی پاسخ بگيری ...
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,146 2,395,559 2020-06-15، 07:04 AM
آخرین ارسال: hamed_ja
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,577 2,493,279 2020-03-23، 09:02 PM
آخرین ارسال: AA1393
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,318 710,580 2020-01-10، 07:43 AM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,853 985,088 2019-11-21، 07:35 PM
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 199 151,212 2019-10-19، 12:23 PM
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,607 1,318,092 2019-08-22، 08:52 PM
آخرین ارسال: ecsi
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 668 580,871 2019-05-14، 06:59 AM
  تاپیک اختصاصی خودروی پراید(ثبت نام- موارد فنی و ...) (کلیه مدل ها:131-141-231-132) TIBA-NAVID 123 54,026 2019-04-07، 03:38 AM
  تاپیک خودروی H30 کراس محصول ایرانخودرو TIBA-NAVID 16 4,728 2018-01-05، 11:36 AM
آخرین ارسال: sepehr_n
Star رانا (RUNNA ) - تاپیک اختصاصی خودروی ملی جدید ایرانخودرو TIBA-NAVID 852 650,494 2017-04-05، 07:23 AM
آخرین ارسال: lx0ve

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان