سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک سوالات متفرقه(شماره گذاری-پلاک-تحویل-گارانتی-خدمات-تعغیرات موتوری...)
دوستان سلام
تیبای بنده 20 شهریور طبق سایت فاکتور شده.خبرنشد تماس گرفتم نمایندگی.گفت بزودی میاد.
ولی شما با کارت ملی باید بری اونجایی که فک پلاک ماشین قبلت رو کردی (فک شده در 17 مرداد ماه در مرکز شکوفه تهران).سابقت !رو در میارن و پلاکت رو بگیر بیار!!!!!!!!!!!!!!
ببینم واقعا اینجوری من باید برم؟احساس کردم دارن از زیر اینکار در میرن میندازن گردن خودم.خیلی مشغله کاری دارم.
می تونم قبول نکنم و بگم خودتون باید اینکار رو بکنین؟اصلا مگه با کارت ملی به کسی پلاک میدن؟اینجوری بود که هممون یکی یه پلا اضافه برا روز مبادا داشتیم(شوخی)
راهنمایی
مرد بودن سخته باید مثل تراکتور کار کنی، مثل پرادو شیک باشی، مثل پورشه کاین پرتوان،مثل ام وی ام کم مصرف باشی و مثل ماکسیما با گذشت عمرت از ریخت نیوفتی
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID mehrdad1355 TIBA-Morteza amir_mamusta
سلام به شما دوست عزیز
والا به نظر من اینه که منطقی گفتند.
باید خودتون مراجعه کنین و با کارت شناسایی معتبر که ملی سرآمدشه و احیانا مشخصات هویتی خودروی قبلی پلاکتون رو بگیرین.
البته احتمالا دادن مشخصات از قبلی لازمم نباشه.
ولی به نظرم باید خودتون برین.
اما یه چیزی که شنیدم میگن فقط 2 هفته فرصت داره تا راننده ماشین جدید ببره و پلاک قبلیشو بدن .
وگرنه پلاک باطل میشه و میسوزه ...!
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 mehrdad8086 TIBA-Morteza amir_mamusta
(2012-09-15، 06:41 PM)TIBA-NAVID نوشته است: سلام به شما دوست عزیز
والا به نظر من اینه که منطقی گفتند.
باید خودتون مراجعه کنین و با کارت شناسایی معتبر که ملی سرآمدشه و احیانا مشخصات هویتی خودروی قبلی پلاکتون رو بگیرین.
البته احتمالا دادن مشخصات از قبلی لازمم نباشه.
ولی به نظرم باید خودتون برین.
اما یه چیزی که شنیدم میگن فقط 2 هفته فرصت داره تا راننده ماشین جدید ببره و پلاک قبلیشو بدن .
وگرنه پلاک باطل میشه و میسوزه ...!
والا شده من بیشتر از 2 هفته پلاکم فک بوده ولی همونو گرفتم.امیدوارم اینبار همهمینطور باشه.چون بخاطر پلاکم (خصوصا اینکه زوج هست)ماشینمو زودتر فروختم.....Dodgy
اگر اینطوره که شما می گین رو چه حسابی پلاکم رو می دن دستم؟
مرد بودن سخته باید مثل تراکتور کار کنی، مثل پرادو شیک باشی، مثل پورشه کاین پرتوان،مثل ام وی ام کم مصرف باشی و مثل ماکسیما با گذشت عمرت از ریخت نیوفتی
پاسخ
(2012-09-15، 08:21 PM)mehrdad8086 نوشته است: والا شده من بیشتر از 2 هفته پلاکم فک بوده ولی همونو گرفتم.امیدوارم اینبار همهمینطور باشه.چون بخاطر پلاکم (خصوصا اینکه زوج هست)ماشینمو زودتر فروختم.....Dodgy
اگر اینطوره که شما می گین رو چه حسابی پلاکم رو می دن دستم؟

اگر پلاکتون فک شده هست که قطعا پلاک خودتون رو می دهند. حالا دو حالت زیر وجود دارد که پلاکی که فک میشه تا 3 ماه در انبار همون مرکزی که فک شده نگهداری میشود و اگر در این مدت مراجعه کنید عینا همون به شما تحویل می شود ولی بعد از 3 ماه پلاکتون قیچی می شود و باز هم اگر خودرویی بگیرید ، همون شماره پلاک دوباره براتون ضرب میشه و تحویل میشود.(همون شماره پلاک قبلی ولی پلاکتون نو هست)
پاسخ
متشکر از همه که جواب دادین.

یادم رفت بگم.نمایندگی گفته اگر پلاکتون 1سال بیشتر باشه فک شده ما براتونمی گیریم.زیریکسال خودتون بایستی بروید.!!!
نمیدونم والاWink
اونوقت موقع تحویل شیرینی هم می خوان!!!!!!!!!!یک ماه هم از موعد تحویل گذشته!
پاسخ
سلام دوستان...کسی میدونه تحویل گرفتن خودرو از لیزینگ رایان سایپا چقدر طول میکشه؟ من یه 111 ثبت نام کردم در تاریخ 9 مرداد، تحویل 30 روز کاری بوده اما همچنان وضعیت خودرو آماده ی تخصیصه...دیگه صبرم تموم شده
طرف تو امضاش نوشته تا زنده ام کره ای و فرانسوی سوار نمیشم(آدم فکر میکنه طرف فقط آلمانی سوار میشه) اما خودش ام وی ام 110 و 315 داره Exclamation Undecided...همچین ملتی داریم ما
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 TIBA-Morteza amir_mamusta
با سلام خدمت بچه های گل پدال.
یک سوال: آیا امکان انتقال پلاک از شخصی به شخص دیگر وجود دارد؟
به عنوان مثال پدر من 3 تا پلاک به نامش هست که دو تا از آنها فک پلاک شده. حالا من می خوام ببینم که می تونم یکی از این پلاک ها رو از پدرم به نام خودم انتقال بدم؟
آخه تو مشهد اوایل پلاک ایران 12 می دادن بعد شد 42 و الان هم 36 میدن. پلاک های پدرم همه 12 است. منم 12 می خوامBlush.
-------------------------------------------------------------------------------------------
(2012-08-14، 03:30 PM)mahdi67 نوشته است: سلام
چرا دیگه نمیشه از سایت سایپا پیگیری مرد؟
ما که از نمایندگی میخریم چجوری پیگیری کنیم؟
سایت پیگیری وضعیت خودرو سایپا هم اینه:
http://saipagroup.net/Pages/CustomerCarStatus.aspx
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 blootoos amir_mamusta
(2012-09-25، 10:53 AM)TIBA-Morteza نوشته است: با سلام خدمت بچه های گل پدال.
یک سوال: آیا امکان انتقال پلاک از شخصی به شخص دیگر وجود دارد؟
به عنوان مثال پدر من 3 تا پلاک به نامش هست که دو تا از آنها فک پلاک شده. حالا من می خوام ببینم که می تونم یکی از این پلاک ها رو از پدرم به نام خودم انتقال بدم؟
آخه تو مشهد اوایل پلاک ایران 12 می دادن بعد شد 42 و الان هم 36 میدن. پلاک های پدرم همه 12 است. منم 12 می خوامBlush.

سلام آقا مرتضی .

خیر متاسفانه این امکان وجود ندارد (اگر بود ما هم همین خیلی تمایل داشتیم که 12 داشته باشیم ) . در حال حاضر قطعا پلاک شما 36 خواهد بود.
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-Morteza blootoos mehrdad1355 amir_mamusta
بچه ها کارت سوخت این ماشین اصولا چند وقت بعد تحویل میدن بهمون؟ الان نزدیک یک ماهه و هنوز نیومده واسم!!!
[تصویر:  38334495529145769465.jpg]
پاسخ
(2012-09-26، 04:56 AM)HesaM4388 نوشته است: بچه ها کارت سوخت این ماشین اصولا چند وقت بعد تحویل میدن بهمون؟ الان نزدیک یک ماهه و هنوز نیومده واسم!!!

از 40 روز به بعد منتظرش باشید، تازه الان قراره کارت های سوخت تغییر هم بکنه که شاید برای همین بیشتر طول بکشه.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,070 2,102,268 2019-05-22، 02:39 PM
آخرین ارسال: Baig
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,843 878,436 2019-05-20، 11:46 PM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,606 1,184,698 2019-05-19، 11:12 PM
آخرین ارسال: علی اهدا
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 668 543,748 2019-05-14، 06:59 AM
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 191 134,983 2019-05-07، 01:33 AM
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,304 634,622 2019-04-27، 01:38 AM
آخرین ارسال: shahab704
  تاپیک اختصاصی خودروی پراید(ثبت نام- موارد فنی و ...) (کلیه مدل ها:131-141-231-132) TIBA-NAVID 123 46,132 2019-04-07، 03:38 AM
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,576 2,225,141 2019-02-07، 08:23 PM
آخرین ارسال: Baig
  تاپیک خودروی H30 کراس محصول ایرانخودرو TIBA-NAVID 16 3,006 2018-01-05، 11:36 AM
آخرین ارسال: sepehr_n
Star رانا (RUNNA ) - تاپیک اختصاصی خودروی ملی جدید ایرانخودرو TIBA-NAVID 852 609,008 2017-04-05، 07:23 AM
آخرین ارسال: lx0ve

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان