سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 4.61
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
سلام توی صحبتم نوشتم الف اصلی خوبه و البته گفتم اونم تقلب زیاد داره ولی محدود اصلیش رو از واردکنندش برای دوستانی فرستاده بودیم و بودش ولی کپیش فراوون تر شده اونم
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : Amin.HVS
سلام به اساتید محترم
میخواستم بدونم آیا همزمان با تعویض دیسک چرخ جلو پراید حتما باید بلبرینگ هم تعویض بشه با لازم نیست..
پراید مدل ۹۰
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
سلام 
شرکت پیشگام صنعت مبین تولید کننده انواع  لولا در تیبا کشور هست . که اولین و اصلی ترین تولید کننده در این زمینه هست .
[تصویر:  tiba-left-door-hing.jpg]
لولای در سمت چپ تیبا
لولا در چپ تیبا
[تصویر:  tiba-right-door-hing.jpg]
لولای در سمت راست تیبا
لولا در راست تیبا
پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام به همه دوستان عزیز فروم پدال بخصوص آقا نوید، برادر عزیزم
عید همگی هم مبارک باشه

----------

نوید جان جدیدا میخوام دیسک ترمز رو عوض کنم، میگند بهتره لنت هم عوض بشه
دیسک ترمز گرفتم فقط لنت ترمز موبیز که تو فروشگاه زده آیا موجوده؟؟
ممنون
[تصویر:  Mahdi.gif]

" همه گویند، به امید ظهورش صلوات

کاش این جمعه بگویند، به تبریک ظهورش صلوات "

پاسخ
سلام به شما امین جان گل
وقتت بخیر و عید شما هم مبارک باشه عید گذشته
عرض کنم موبیز نمیفرسته فعلا برا ایران ولی در مورد کمک و لنت هر سفارشی داشتید بررسی میشه بهترین کیفیت اصلی اطلاع داده میشه. بهتون
دیسکم که حتما میدونین چند مدل داره بعضی مدلاش ممکنه ظرف 1 هفته تاب برداره
و اینکه بله درست گفتن  بهتره با لنت عوض بشه و کاملا درسته

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
سلام نوید جان،تو پیام خصوصی یه مدل لنت ترمز که زده بود کره ای هست رو دادم و فروشگاهش هم معتبره
الان در حال حاضر فقط لنت ترمز میخوام تا چند روز آینده
راستی شما گفتی دیسک ترمز بعضی برند ها ممکنه یه ماه تاب ورداره من فرانتک گرفته بودم الان بعد یه سال و نیم داغون شده بعضی وقت ها تو دست انداز انگار با پتک میکوبن به شاسی ماشین! بس که کوبش داره!!

فقط یه مدل لنت ترمز کیفیت عالی برای مدل ۹۰ ممنون میشم پیشنهاد بدی که سریعتر خرید کنیم

مرسی

راستی نوید جان، واسکازین با کیفیت و قیمت مناسب گزینه ای سراغ دارین؟ چون این یه قلم هم از واجبات تهیه کردنش برا تیبامون هست، خیلی دنده کشی چند وقتیه بد شده،هم سفته تا حدودی و هم دنده سه یکم گیر میکنه! و صدا میده رفتن دنده سه رو

در ضمن یه ماه پیش هم صفحه کلاچ عوض کردم و البته واسکازین رو عوض نکردم حدود دو سالی هست... تشکر

پاسخ
تشکر شده توسط :
(2019-04-22، 10:50 PM)Amin.HVS نوشته است: سلام نوید جان،تو پیام خصوصی یه مدل لنت ترمز که زده بود کره ای هست رو دادم و فروشگاهش هم معتبره
الان در حال حاضر فقط لنت ترمز میخوام تا چند روز آینده
راستی شما گفتی دیسک ترمز بعضی برند ها ممکنه یه ماه تاب ورداره من فرانتک گرفته بودم الان بعد یه سال و نیم داغون شده بعضی وقت ها تو دست انداز انگار با پتک میکوبن به شاسی ماشین! بس که کوبش داره!!

فقط یه مدل لنت ترمز کیفیت عالی برای مدل ۹۰ ممنون میشم پیشنهاد بدی که سریعتر خرید کنیم

مرسی

راستی نوید جان، واسکازین با کیفیت و قیمت مناسب گزینه ای سراغ دارین؟  چون این یه قلم هم از واجبات تهیه کردنش برا تیبامون هست، خیلی دنده کشی چند وقتیه بد شده،هم سفته تا حدودی و هم دنده سه یکم گیر میکنه! و صدا میده رفتن دنده سه رو

در ضمن یه ماه پیش هم صفحه کلاچ عوض کردم و البته واسکازین رو عوض نکردم حدود دو سالی هست...  تشکر
سلام وقت بخیر
امین عزیز موارد مربوط به فروشگاه رو داخل خود فروشگاه لطفا ثبت اکانت و ثبت درخواست و پیام بکنین ازونجا پاسخگوی انجام میشه
بله عرض کردم دیسک ترمز بعضی موارد بوده که همون نو همون اول مشکل داشتن. و مشکل دار شدن
لنتم عرض کردم همون بهترین موارد اصلی کره ای هم 3  4 مدل هستن و سطح کیفیتی های مختلف. اینا قبلا هم بود الان با وضع بازار الان که این داستانا تشدید هم میشه

------------------ ((ا))

پاسخ
با سلام و صبح بخیر خدمت دوستان عزیز

فکر کنم از بزرگترین مشکلاتی که تیبایی ها باهاش دسته و پنجه نرم میکنند مشکل تاب برداشتن دیسک ترمز هست

من الان چند ساله درگیر این موضوعم
حدود یک سال و نیم پیش بخاطر تاب داشتن دیسک عوض کردم و دیسک ترمز "عظام" انداختم ولی اون هم متاسفانه بعلت کیفیت فوق‌العاده بعد از یه سال تاب ورداشت و الان ۸ - ۹ ماهه با همون حال میرم ولی ترمز گیری افتضاحه و بعضی وقتها تو سرعت بالا مجبوذم از ترمز دستی استفاده کنم!!

ولی جدیدا دیسک ترمز بوش "ساخت آلمان؟!" از دیجیکالا سفارش دادم که کلی هم تعریف کرده،
عکس های این دیسک ترمز رو میذارم دوستان عزیز مخصوصا آقا نوید استاد بزرگوار نظر بدن و اینکه آیا کسی سابقه خرید این محصول رو داشته که نظرش رو بگه در مورد کیفیت این
فقط جالبه که روی دیسک آرم سایپا حک شده!

[تصویر:  lglg_img_20190427_225348_thumb.jpg]

[تصویر:  n2al_img_20190427_225409_thumb.jpg]

[تصویر:  ww4l_img_20190428_072817_thumb.jpg]

[تصویر:  w4tr_img_20190428_072859_thumb.jpg]

پاسخ
سلام به شما  امین جان گل
والا من هنوز و هنوزه همون دیسک فابریک رو ماشین هست
یادمه خیلی وقت پیش دوستی به خاطر کارواش و اب ریختن رو دیسک داغ دیسکش خراب شد و بعد اون کلی دیسک مجبور شد عوض کنه و مثل شما هی خراب میشد بعضی حتی بعد 1 هفته !1
اخر سر تو انجمن و فروشگاهم پیام داده بودن و کلی دچار مشکل شده بودن. یادمه اون موقع دیسک اصلی کیا کره رو براشون ارسال کردیم که اون موقع نسبت به دیسکای سایپا یا اون چینی تایوانی های بازار دقیقا 2  2.5 برابر قیمتش بود . ولی باورتون نمیشه اونقدر این دیسک خوش ساخت وبا کیفیت بود که حد نداشت. یعنی از وزنش بگم شاید 3 برابر یا بیشتر دیسک ایرانی وزن داشت فقط !! ایرانیه انگار حلب ذوب کرده بودن درستش کرده بودن این سنگین
سطحش صیقلی و صاف صاف صاف یه رد روش نمیدیدی اینقدر باکیفیت بود. ایرانیه پر موج و ....
این دیسک امیدوارم خوب باشه رو عکس نمیشه زیاد نظر داد
ولی تنها چیزی که میتونم با قطعیت بگم اینکه ساخت المان ابدا نیست Smile Smile Smile  و 99 درصد ساخت برادران چین هست. تنها اونا هستن که با این اعتماد به نفس دیسک میزنن و روشم میزنن ساخت المان.

------------------ ((ا))

پاسخ
ممنونم نوید جان، ولا چه کنیم دیگه، البته این که شما میگی آلمانی نیست منم فکر میکنم نیست، چون رو کارتن با برچسب روش زده بوش و روی دیسک هم نوشته های اطلاعاتش ناواضح کنده کاری و ثبت شده

نمیدونم،خدا کنه خوب باشه که با این لنت های سرامیکی خوب بسازه
الان شمل دیسک ترمز با کیفیت دارید یا نه؟(توی بازار موجود هست؟؟)

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,116 2,167,921 2019-09-12، 07:29 AM
آخرین ارسال: amijon57
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,237 11,957,587 2019-09-02، 09:02 PM
آخرین ارسال: DariushGreat
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,607 1,212,582 2019-08-22، 08:52 PM
آخرین ارسال: ecsi
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 195 139,400 2019-08-09، 05:34 AM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,036 889,513 2019-08-03، 08:45 PM
آخرین ارسال: samanohet
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,312 651,214 2019-08-01، 01:08 PM
آخرین ارسال: m2relax
Video گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن تیبا در فروشگاه پدال TIBA-NAVID 13 34,879 2019-05-27، 10:09 AM
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 668 552,950 2019-05-14، 06:59 AM
  تاپیک اختصاصی خودروی پراید(ثبت نام- موارد فنی و ...) (کلیه مدل ها:131-141-231-132) TIBA-NAVID 123 48,529 2019-04-07، 03:38 AM
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,576 2,280,997 2019-02-07، 08:23 PM
آخرین ارسال: Baig

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان