سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 4.61
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
سلام به شما دوست گل و عرض خیر مقدم خدمت شما
البته من در جریان صحبت شما بودم ولی خیلی خوب شد در انجمن هم صحبتتون رو درج فرمودین.
در مود مشکل اکانتتون فکر میکنم جیمیل ایمیل تایید اکانت رو در پوشه دیگه ای جز inbox قرار میده و اگه چک میفرمودین حتما میدیدین احتمالا ولی به هرحال خدا رو شکر مشکلتون برطرف شد.سایت از نظر ارسال ایمیل به هیچ سرویس دهنده ای مشکل نداره چه ایمیل یاهو چه جیمیل و چه ایمیل های ایرانی. بلکه برخی از سرویس های ایمیل با توجه به دامنه ایران یه مقدار بعضا روی بعضی سایت های پربازدید مخصوصا محدودیت بذارن مشابه محدودیت هایی دیگر که بعضا در سرویس ها برای ایران میذارن.

در مورد قضیه موتورتون و روغن سوزی عرض کردم خدمتتون تو این 5  6 سال هیچ دوستی من خاطرم نمیاد بین این حجم بالای دوستان تیباسوار متعدد که در کل کشور از تجربه ها و صحبتاشون استفاده کردیم مشکل موتوری داشته باشن. و اینکه گفته میشه و عموما همه در صحبتاشون اذعان میکنن که نقطه قوت خیلی خوب تیبا موتورش هست و بهترین نقطه تیبا از نظر نمره کیفی شاید موتورش باشه واقعیت هست .
البته متوجه هستم برا خودروی شما این مساله پیش اومده ولی به نظرم یه مقدار بدشانسی بوده وگرنه اگه موردی ضعف کیفی داشت خیلی بیشتر نمود پیدا میکرد نه اینکه تو این چند سال موردی مشابه زیاد به چشم ادم نیومده باشه. در کل بعض1ی وقتا به خاطر ضعف کیفیت قطعه و یا مونتاژ ممکنه مشکلی خاص پیش بیاد.
سایپا کاشان در خیلی موارد بهتر از تهران عملکرد دارن.
البته خدمتتون قبلا در ایمیل عرض کردم از نظر هزینه براورد کنین حتما. ببینین چه طور هست و چه میزان تفاوت داره. اگه هزینه تفاوت معنی داری نداشت خوب در پاسخ به سوال مشورتیتون عرض کردم تعویض موتور خوب به مراتب بهتر میتونه باشه چون موتور نو تازه مونتاژ شده صفر میذارن و ازون نظرم شما بیخودی خودتونو بددل نکنین به مونتاژشون.
مونتاژ و یا کیفیت موتور رو رو حساب مشکلی که برای ماشین شما پیش اومده قضاوت نکنین. الان خودتون ببینین تو این انجمن چند هزار تیبادار تو این سالها اومدن و از موارد مختلف ماشین گفتن.
حتی یه درجه بنزین که یه مقطع از نظر نرم افزاری موردی داشت تو یه سری ماشینا و یا فشنگی دنده عقب که تو یه سری خیلی محدود ماشینا کیفیت پایین تری گذاشته بودن در اون مقطع تعداد زیادی دوستان بهش اشاره کردن که درست همون تحویلی های خاص بودن.
میخوام بگم یه مورد ریز که تو یه سری تحویلی بود اونقدر اینجا نمود پیدا کرد. قطعا اگه مشکل موتوری بود و ... مطمئن باشین خیلی نمود پیدا میکرد.
اینو بیشتر به حساب بدشانسی از نظر کیفیت قطعه بذارین که از دستشون در رفته.
البته اگر :
اگر از نظر کیفیت روغن و نگهداری ماشین 100 درصد همه موارد در طول این سرویس ها درست بوده . روغن اصلی همیشه بوده و سر وقت عوض شده و موارد دیگر ...
چون یه روغن تقلبی همیشه گفتم حتی یه 5000 تا میتونه شدیدا اسیب بزنه.
در کل انشاالله مشکل ماشین به بهترین وجه براتون رفع بشه .
سلامت باشین
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : Wian

پیام‌های داخل این موضوع
روغن موتور - توسط TIBA-NAVID - 2011-12-08، 10:28 PM
صدای زوزه گیریبوکس - توسط KIATIBA - 2012-12-02، 12:32 AM
RE: تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) - توسط TIBA-NAVID - 2016-10-19، 09:15 AM

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,142 2,278,205 امروز، 12:02 AM
آخرین ارسال: p.salehi
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,249 12,498,164 2020-02-13، 01:31 PM
آخرین ارسال: ho1993
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,318 680,350 2020-01-10، 07:43 AM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
  چراغ جلو تیبا alit1150 39 58,685 2019-10-29، 01:57 PM
آخرین ارسال: hozour64
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 199 145,527 2019-10-19، 12:23 PM
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,037 924,409 2019-10-01، 11:24 AM
آخرین ارسال: saeed_sg
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,607 1,259,265 2019-08-22، 08:52 PM
آخرین ارسال: ecsi
Video گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن تیبا در فروشگاه پدال TIBA-NAVID 13 36,832 2019-05-27، 10:09 AM
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 668 566,022 2019-05-14، 06:59 AM
  تاپیک اختصاصی خودروی پراید(ثبت نام- موارد فنی و ...) (کلیه مدل ها:131-141-231-132) TIBA-NAVID 123 51,141 2019-04-07، 03:38 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان