سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 4.61
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
(2014-12-14، 11:13 AM)molti96 نوشته است: با عرض سلام وخسته نباشید به دوستای عزیز
من امروز رفتم که روغن گیربکس رو عوض کنم،تو بازار هرچی گشتم نتونستم روغن گیربکس اسو 75w80 رو پیدا کنم رفتم نمایندگی اصلی ایساکو تو گرگان که گفتن دیگه اسو نمیاد و بجاش روغن توتال که فرانسوی میدیم به مشتریامون
رفتم نمایندگی سایپا و پرسیدم روغن گیربکس تیبا چی میریزن،یه بسته زرد رنگ درآورد که روش نوشته بود روغن گیربکس سپاهان به سفارش سایپا
تو بازار روغنای مختلفی رو بعنوان بهترین واسه روغن گیربکس معرفی کردن که از جمله آترود،روغن فوچه یا فوچس
حالا بنظرتون بهترین روغن چیه؟کدومو بهم توصیه میکنید؟
اگه روغن گیربکس خوب دیگه ای میشناسین معرفی کنید لطفا(قیمتش اصلا مهم نیست)
جایی رو نمیشناسین که روغن اسو داشته باشه،همه ازش تعریف میکنن

سلام به شما دوست گلم
وقتتون بخیر باشه انشاالله
عرض کنم نمایندگیه سر کارتون گذاشته ...
چون نداشته گفته کلا نیست !!
اتفاقا هست ... متاسفانه هم اماراتی و کپیش هست و هم اصلیش .
نایاب تر هست ولی هست.
والا اگه بخواین واسکازین سایپا بریزین که همینه که تو ماشینه .
زیاد تعریفی نداره.
نه کیفیتی و نه محافظتی ...
اسو رو تو ماین میریزی خداوکیلی منطقه ما شب ها بعضا اونقدر سرد میشه اول صبح هنوز نه برف اومده نه هیچی منفی 13 14 15 هست الان
برف و یخبندان بیاد که واویلا ..
ولی تو این سرما صبح میری روشن میکنی
اونقدر نرمه دنده حد نداره
من واسکازین سایپا بود ماشین اصلا سفت سفت شده بود و صدا بالا رفته بود تو پاییز....
حواسم بود که اوایل تا گرم میشد خیلی محتاط میرفتم ...

واسکازین اسو رو همه افرادی که ماشینای قدیمی ایرانخودرو داشتن میشناسن.
الان اونا هم تو ماشین کارخونه ارزون میریزه
یه زمانی تحویل میگرفتن و اینو میریختن و عالی بود...
تقلبیش قبلا هم اومده بود که بد بود ... ولی اصلیش واقعا عالی هست و بهترینه.

توتال والا اتفاقا دوستی گرفته بود و ریخته بود بهشونم گفتم قبل ریختن که مشکل بر میخورید و اولا کپی و تقلبی زیاد و خیلی زیاده
ولی اصلیشم باشه الان اماراتیه و کیفیتی نداره
اتفاقا ریختن و بنده خدا صدای گریبوکس و بد دنده عوض شدن و .. داشت تازه نه تو سرمای شدید.
صحبتای خودشون هست میتونین ببینین manamtiba عزیز .
بعدا اسو ریختن هم در نرمی و هم در صدا مشکلشون حل شده بود ...
نه شرایط پاییز فقط...بلکه یادمه یه روز نوشتن ماشین دیشب کلا کنار خیابون بوده و روش کلی برف نشسته بوده
با خودم گفتم الان حتما سفت هست دیگه...
ولی رفته بوده نشسته بوده دنده ها از نرمیش و صدای گریبوکس کلی راضی بود
صحبتاشون هست میتونین ببینین.

آترود رو یادمه یکی دوستان از روغنش خیلی ناراضی بود و میگفت اصلا کیفیت خوبی نداره

توصیه میکنم توی روغن و واسکازین ریسک و اینا نکنین چون واقعا مهم هست نقششون.
حتی عوض نشه بهتره ازینکه چیز نامطمئنی ریخته بشه.
در مورد فروشگاه در پستی دیگر سوالی فرموده بودین.
که چون موارد فروشگاه توی خود فروشگاه پاسخ داده میشه هر سوالی داشتین در فروشگاه ارسال پرسش بفرمایین.
کامل خدمتتون راهنمایی میشه.
این موردو برای دوستانی که احیانا نزدیکشون نبوده خواستن همراه سفارشاشون یا جدا اگه نمایندگی داشته با بسته بندی مطمئن ارسال شده و میشه در صورتی که نمایندگی های مطمئن نزدیک داشته باشن.
سوالی داشتین در داخل خود فروشگاه میتونین پیام بفرمایین
التماس دعا
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : mohamad86 tiba1390 Payam121 ali.ahmadi

پیام‌های داخل این موضوع
روغن موتور - توسط TIBA-NAVID - 2011-12-08، 10:28 PM
صدای زوزه گیریبوکس - توسط KIATIBA - 2012-12-02، 12:32 AM
RE: تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) - توسط TIBA-NAVID - 2014-12-14، 12:10 PM

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,252 13,081,588 2020-06-26، 05:10 PM
آخرین ارسال: Ali nemesis
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,146 2,394,504 2020-06-15، 07:04 AM
آخرین ارسال: hamed_ja
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,577 2,491,918 2020-03-23، 09:02 PM
آخرین ارسال: AA1393
Information دانستنی های بیمه ای - موارد در خصوص بیمه ی خودرو (شخص ثالث، بدنه ،... ) TIBA-NAVID 27 17,618 2020-02-23، 03:57 PM
آخرین ارسال: فرپدال
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,318 710,119 2020-01-10، 07:43 AM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
  چراغ جلو تیبا alit1150 39 62,513 2019-10-29، 01:57 PM
آخرین ارسال: hozour64
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 199 151,172 2019-10-19، 12:23 PM
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,037 968,640 2019-10-01، 11:24 AM
آخرین ارسال: saeed_sg
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,607 1,317,071 2019-08-22، 08:52 PM
آخرین ارسال: ecsi
Video گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن تیبا در فروشگاه پدال TIBA-NAVID 13 37,595 2019-05-27، 10:09 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان