سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 4.61
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
سلام به شما.
البته سوالتون شاید هماهنگ تر با تاپیک تیبا یا تاپیک مشکلات بود.چون یک سوال هست.
ولی خوب خدمتتون عرض میکنم :
والا بعضی قطعات بسته به نوع گارانتی ماشین هست.
مثلا یه زمانی گارانتی من 6 ستاره بود لنتاشم تعویض رایگان میشد.
اماالاننه.
بعضی وقتا قطعه مصرفی هست و گارانتی نداره یا بعضی چیزا گارانتی محدود داره.
کیت کلاج گارانتی داره و اگه مشکل داشتن تعویضش میکنن.
ولی خوب اینو بدونین قطعاتی که سایپا یدک میذارن در خوشبینانه ترین حالت همون کیفیت قطعه رو ماشینه. و بعضا بدتره.
ممکنه الان شما کلاجت تنظیم نباشه ....
یا اینکه ممکنه سیم کلاجت جنس خوبی نباشه
اگه سیم کلاج خوب نباشه و ازون باشه.
من برا دوستی که مشکلی داشت و 2 3 بار سیم کلاج سایپا بسته بود و ایراد داشت کلی پیگیر شدم
آخرش بابت سفارشش در فروشگاه سیم کلاج کره ای اصلی براش ارسال شد که بهترین سیم کلاج بود
و مشکلش کامل حل شد.
اما خود کیت کلاجم باشه.
که بعید میدونم.
احتمالا یا تنظیم هست و یا موردی در سیم کلاج.
اما اگرم خود کیت باشه.
توصیه ای که میکنیم اینه که همیشه کیت کلاج کامل عوض بشه و با بهترین کیفیت عوض بشه
و فرد خوب بگرده و بهترین کیفیت مدل مربوط به ماشینشو بگیره.
مدل قدیمی زمان ما البته کره ایش هست الان.
اما این مدل جدیده فقط ایرانیش هست.
(2014-08-24، 08:06 AM)تیبا دوست نوشته است: سلام خدمت دوستان عزیز
می تونم سرویس اولیه بگم روغن عوض نکنه یا حتماً باید روغن بخرم عوض کنن، یا از روغن اونا بریزن؟
خیلی ممنون از راهنمایی های خوبتون خدا عوضتون بده.

سلام مجدد
راستی من صبح سر کار دستم بند شد یادم رفت این قسمت صحبتتونو پاسخ بدم.
الان در زیر صحبتم پاسخ میبدم.
عرض کنم ببینید سایپا بخشنامه داده به نمایندگی هاکه در سرویس ها تعویض روغن اجباری هست.
اما هیچ جا ننوشته حتما روغنم باید از نمایندگی فرد بخره.
اگر نمایندگی ای کسی رو مجبور کنه به خریدن روغن تخلف هست و فرد باید شکایت کنه همون جا ...پیگیرش بشه بی خیال میشن.
ولی اگه ندونه خوب زیر بار میره ...
اما اگه روغن و فیلتر با خودش ببره و بگه آقای عزیز من روغن و فیلتر ماشینم همیشه اینو میریزم
همینو بریزین
خوب حله و مشکلی نیست.
اما اگه نبره
همون روغن داغون سایپا و فیلتر سایپا رو براش میریزن.
هر سرویسم بره ممکنه یه چیز بریزن
لذا درست اینه فرد با خودش روغن و فیلتر خودشو ببره
و بگه همینو بریزید
نمایندگی خوبی باشه زبون و حرف درست سرش میشه و مشکلی پیش نمیاد
بعضی فقط میخوان اجبار کنن و بگن نخیر باید از ما بخری
اونجا باید یه پیگیری بشه تا اون نمایندگی یه کم ادب بشه
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : Saeeds mohamad86 ali.ahmadi

پیام‌های داخل این موضوع
روغن موتور - توسط TIBA-NAVID - 2011-12-08، 10:28 PM
صدای زوزه گیریبوکس - توسط KIATIBA - 2012-12-02، 12:32 AM
RE: تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) - توسط TIBA-NAVID - 2014-08-24، 08:24 AM

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,142 2,279,494 2020-02-21، 12:02 AM
آخرین ارسال: p.salehi
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,249 12,504,902 2020-02-13، 01:31 PM
آخرین ارسال: ho1993
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,318 680,645 2020-01-10، 07:43 AM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
  چراغ جلو تیبا alit1150 39 58,737 2019-10-29، 01:57 PM
آخرین ارسال: hozour64
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 199 145,563 2019-10-19، 12:23 PM
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,037 924,838 2019-10-01، 11:24 AM
آخرین ارسال: saeed_sg
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,607 1,259,940 2019-08-22، 08:52 PM
آخرین ارسال: ecsi
Video گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن تیبا در فروشگاه پدال TIBA-NAVID 13 36,841 2019-05-27، 10:09 AM
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 668 566,160 2019-05-14، 06:59 AM
  تاپیک اختصاصی خودروی پراید(ثبت نام- موارد فنی و ...) (کلیه مدل ها:131-141-231-132) TIBA-NAVID 123 51,164 2019-04-07، 03:38 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان