سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 4.61
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
(2012-11-24، 11:49 PM)moje tiba نوشته است: دوستان بنظر میرسه روغن ایرانول ریسینگ هم روغن مناسبی برای تیبا باشه ...خیلی شبیه بهران سوپر پیشتاز هست ...البته من از نزدیک ندیدم ولی طبق تعاریفی که شنیدم بنظر روغن خوبی میاد البته باید دید قیمتش چند هست Smile

بله منم ازش تعریف شنیدم.
جدا از تعریف های شنیده ... سابقه شرکت ایرانولو سابقه خوبی میبینم.
قیمتش امروز با یه فرد فروشگاه عمده تهران صحبت کردم 28 گفت.
که البته امکان دادن تخفیفم هست.
البته شاخص ها و پارامترهای تست حکایت از کمی برتری برای سوپر پیشتاز داره.
اما بودند افرادی که این محصول ایرانولو برتر از سوپر پیشتاز دونستند.
کلا ایرانول محصولات تاپش همیشه کیفیت بالا و خوبی دارن.
و ازون شرکت نفت هاست که میشه روش حساب کرد ...
من البته نیتم از صحبت با این فرد و نمونه های مشابه چی بود؟؟؟
خواستم اگه بشه یه مکانیزمی پیاده سازی کنیم که این فروشگاه یا فروشگاه دیگری باشه که باهاش صحبت بشه و فروشنده عمده باشه و مطمئن
محصول با کیفیت رو با تخفیف حداکثر برا دوستان سایت هرکس خواست ارسال کنه با قیمت با تخفیف ویژه
و در ازاش هم برای ایشون خوب باشه و فروش بهتری داشته باشه .
هم روغن با کیفیت و خوب و با قیمت مناسب تر به دست ماها برسه.
قیمت سوپر پیشتازم اصل قیمتش همین حداس.
اگه کسی گرون تر بده پول زور گرفته .
این گفت هنوز تخفیفم میده .
من هنوز بررسی خواهم کرد در مورد کیفیت این روغن و ....
حتی گفت سوپر پیشتازم برام میاد به زودی اما ایشونم یکی از افرادی بود که گفت رسینگ از سوپر پیشتاز برتره ....
البته شاخصا اینو نمیگه . ولی شاید در عمل اینجور باشه .
چیزی که مشخصه کیفیت بسیار نزدیکی دارن.
خلاصه نمیدونم این ایده پیاده سازی بشه یا نه ....
اما شاید به نفعمون باشه ...
با این فروشگاه ادینول که نمیشه حرف زد اصلا !
هربار قیمت ازش پرسیدم 5 10 تومن روش زده بود و میگه کل مغازمو هم بخرین قیمت همینه ! Big Grin
درست که ادینول کیفیتش واقعا عالیه
اما با هزینه ارسال و ... قیمتی که روغنش میرسه دست مشتری کمی زیاده ...
هرچند من از بازار شهر که پرسیدم چند وقت پیش کاسترولو 50 میگفتن
وقتی کاسترول 50 باشه خوب عالی تر ا عالیه که ادینولو 40 تومن برات بفرسته ...
اما من قضیه اینه عمرا برا کاسترول و روغنای اینجوری ازینجا 50 تومن بابتش پول بدم ...Smile
خلاصه که موارد رو بررسی میکنم و انشاالله این مورد بتونه پیاده سازی بشه.
ممنون
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 amir121 moje tiba omid sh Dr-mahvah
سلام دوستان همگی خسته نباشین...
من کمک فنرهای ماشینم که تیباس رو عوض کردم چون قبلیاش روغن زده بود حالا که عوض کردم ماشینم گیج گیجه
البته کمک فنرها از نوع گازیه روغنی نیست...
لطفا یکی راهنمایی کنه که باید چیکار کنم...
البته فقط کمک فنر های جلو رو عوض کردم...
مشکل از چی میتونه باشه...
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID mehrdad1355 omid sh Dr-mahvah
امید عزیزی ممنون از توجهتون
امید جان یه سوال ...
کمک های جلوی تیبا ریویی هستن.
شما چه کمکی گرفتین؟
کمک استاندارد ریویی نیست؟
اگه کمک خاصی گرفتین که به ماشین خورونده شده قطعا مشکل از همون هاست.
چون جلوبندی و اجزاءش مثل کمک و موارد دیگه حساس هستن و با تغییرات غیراستاندارد قطعا باعث ایجاد شمکل میشن
مثل ایجاد کوبش
لاستیک سابی
عدم تعادل
انحراف و ...
این قسمت ماشین کلا قسمت خطرناک و پرخرجی هم هست و مشکلات بدی درست میکنه
اگه کمک فنر غیر استانداردی استفاده کردین گمونم مشکل شاید از همون ایجاد شده باشه.

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 omid sh moje tiba Dr-mahvah
کمک هام ریویی هستن دقیقا همه چیزش راحت بهش جوره جور بود...
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID mehrdad1355 omid sh Dr-mahvah
(2012-11-25، 04:58 PM)omidart نوشته است: کمک هام ریویی هستن دقیقا همه چیزش راحت بهش جوره جور بود...
عجب ...
گمون نکنم کمک چون گازی شده مشکل داشته باشه ها اگه استاندارد باشه
مگه اینکه کمکش غیر استاندارد باشه .
اگه مسلم میبینین
مشکل رو بهتون پیشنهاد میکنم هنوز که تازه گرفتین با فرد فروشنده مطرح کنین مشکلو و اگه رفع نشد با مدل عادی تعویض کنین
البته من شنیدم کمک های گازی مزیت زیاد دارن ولی شنیدم به علت نرمی بیشتر سرپیچ ها کمک زود میخوابه و یه کم ایجاد بی تعادلی میکنه.
فقط این یه شنیده هست. ممکنه اصلا اینطور نباشه

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 Dr-mahvah
ممنون از راهنماییتون...

ممکنه از جعبه فرمونم باشه؟

به نظرتون با تنظیم فرمون درست میشه؟
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID mehrdad1355
(2012-11-25، 05:12 PM)omidart نوشته است: ممنون از راهنماییتون...

اگه فرمون تنظیم نباشه بله ممکنه
ولی گمون نکنم فرمون که تنظیمش به هم خورده باشه.
حتی ممکنه از عدم بالانس و تاب داشتن رینگی هم باشه.
ولی خوب چون کمکا رو عوض کردین ذهن میره سمت کمکا ...

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 moje tiba amir121
(2012-11-25، 05:12 PM)omidart نوشته است: ممنون از راهنماییتون...

سلام
کمک گازی
شما مگه خودروتون گارانتی نداشت که رفتید کمک گازی گرفتید ؟
منظور از گیجی ماشین چیه ؟ یعنی چطور گیج میزنه ( یعنی سر پیچی ها تعادل نداره یا نه فرمون میکشه یا فرمون کج وایمیسته ) چطوریه؟
ماییم و نوای بینوایی بسم الله اگر حریف مایی
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 moje tiba Dr-mahvah
دوستان یعنی بجز کمک جلویی ریو ماله ماشینه دیگه یا مخصوص خودش کمک فنر نداره این تیبا ؟؟؟ ماله پراید هم خیلی شبیه تیبا هست ولی بنظر میرسه ماله تیبا فنرهاش بزرگتره
[تصویر:  43183438514051880084_thumb.jpg]

آسمان فرصت پرواز بلندی است

قصه این است چه اندازه کبوتر باشی

پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 TIBA-NAVID omid sh Dr-mahvah
(2012-11-25، 08:10 PM)moje tiba نوشته است: دوستان یعنی بجز کمک جلویی ریو ماله ماشینه دیگه یا مخصوص خودش کمک فنر نداره این تیبا ؟؟؟ ماله پراید هم خیلی شبیه تیبا هست ولی بنظر میرسه ماله تیبا فنرهاش بزرگتره

سلام مجتبی جان
ممکنه تو مدلای بعدی اینا کار دیگه کرده باشن
اما در ابتدا کمک ریویی برای جلو استفاده کردند.
هنوزم به نظرم این کارو میکنن.
و به نظرم کار خوبی کردن و کمک های خوبی استفاده کردند ...

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : moje tiba omid sh amir121 mehrdad1355 Dr-mahvah

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,252 13,076,651 2020-06-26، 05:10 PM
آخرین ارسال: Ali nemesis
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,146 2,393,581 2020-06-15، 07:04 AM
آخرین ارسال: hamed_ja
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,577 2,491,112 2020-03-23، 09:02 PM
آخرین ارسال: AA1393
Information دانستنی های بیمه ای - موارد در خصوص بیمه ی خودرو (شخص ثالث، بدنه ،... ) TIBA-NAVID 27 17,615 2020-02-23، 03:57 PM
آخرین ارسال: فرپدال
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,318 709,859 2020-01-10، 07:43 AM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
  چراغ جلو تیبا alit1150 39 62,509 2019-10-29، 01:57 PM
آخرین ارسال: hozour64
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 199 151,150 2019-10-19، 12:23 PM
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,037 968,239 2019-10-01، 11:24 AM
آخرین ارسال: saeed_sg
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,607 1,316,365 2019-08-22، 08:52 PM
آخرین ارسال: ecsi
Video گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن تیبا در فروشگاه پدال TIBA-NAVID 13 37,593 2019-05-27، 10:09 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان