سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 4.61
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)

سلام دوستان عزیز.
همون طور که در اطلاعیه داده شده پیشنهاد رو به صورت مشروح مطرح کردم.
به منظور شناخت بیشتر و همچنین کمک بیشتر و حداکثری به دوستانمون که تعدادی ازشون برخی مشکلات جزئی و کلی داشتند که قبلا ازشون گلایه هایی داشتند.
به منوظر کمک به این دوستان در جهت شناخت مشکلشون و همچنین کمکبه اون ها در جهت تصمیم گیری بهتر این پیشنهاد رو مطرح کردم.

از همه اون دوستان که قبلا مشکلاتی مربوط به ترمز و موارد جنبیش احیانا مطرح کردند هم درخواست خواهم کرد در این طرح و پیشنهاد مشارکت داشته باشند تا این موضوع به صورت هرچه بهتر تکلیفش روشن بشه.هرچند احتمال داره دوستان با قدری تاخیر کم کم این مورد رو انجام بدن و قرار بدن.
اما هیچ مشکلی نداره.
نتیجه این کار میتونه بسیار مثمر ثمر و مفید باشه و ارزشش رو داره .
-------------------------
اما شرح درخواست:

از دوستان عزیز همون طور که در اطلاعیه درج کردم درخواست دارم.
در صورت امکان 2 عکس موارد زیر رو از خودروشون تهیه کنند و هرکدوم در قالب یک پست که درج میفرمایند این موارد رو درج کنن :
الف :عکسی از بوستر ترمز و مدل اون مشابه عکسی که من درج کردم.
(1 عکس کفایت داره.فقط میخوایم مشخص باشه مشابه سیستم ریویی هست یا بوستر بوش)
ب: یه عکس از کالیپرهای ترمز که مشخص کنه خودروی اون دوست از کالیپرهای ریویی بهره میبره یا سیستم ترمز بوش برای اون نصب شده؟
ج :یه توضیح مختصر از احیانا مشکلات و معایبی که در سیستم ترمز و عملکرد ترمز و موارد جنبی اون تا به حال داشتن در ماشینشون.
یا اگر نداشتند بگن مشکلی نداشتم ....
د :اگر تعویض قطعه ای از اجزای سیستم مذکور و موارد تابعه داشتند اون رو قید کنند.به طور مثال اگر لنت یا دیسک چرخ رو یک یا چند بار تعویض کردند قید کنند.

همه ما میدونیم دیسک چرخ تیباها همگی ریویی هست .کیفیت دیسک چرخ استفاده شده ثابت هست.
اگر برای تعدادی افراد مشکلات جنبی ای ایجاد شده به صورت یک یا چند باره و برای سایرین ایجاد نشده و هیچ اندک مشکلی هم وجود نداشته و نیومده این مطلب دارای پیام هست .
ممنونم دوستان از مشارکتتون.
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 rezahabibi99 moje tiba omid sh

پیام‌های داخل این موضوع
روغن موتور - توسط TIBA-NAVID - 2011-12-08، 10:28 PM
صدای زوزه گیریبوکس - توسط KIATIBA - 2012-12-02، 12:32 AM
RE: تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) - توسط TIBA-NAVID - 2012-09-13، 01:01 PM

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,143 2,311,819 2020-03-15، 03:21 PM
آخرین ارسال: p.salehi
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,249 12,669,797 2020-02-13، 01:31 PM
آخرین ارسال: ho1993
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,318 689,672 2020-01-10، 07:43 AM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
  چراغ جلو تیبا alit1150 39 60,109 2019-10-29، 01:57 PM
آخرین ارسال: hozour64
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 199 147,082 2019-10-19، 12:23 PM
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,037 937,215 2019-10-01، 11:24 AM
آخرین ارسال: saeed_sg
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,607 1,277,063 2019-08-22، 08:52 PM
آخرین ارسال: ecsi
Video گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن تیبا در فروشگاه پدال TIBA-NAVID 13 37,044 2019-05-27، 10:09 AM
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 668 570,341 2019-05-14، 06:59 AM
  تاپیک اختصاصی خودروی پراید(ثبت نام- موارد فنی و ...) (کلیه مدل ها:131-141-231-132) TIBA-NAVID 123 52,005 2019-04-07، 03:38 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان