سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 4.61
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
سلام.من به تازگی اط سمت شاگرد وقتی ماشین روشنه یه صدایی مثل صدای تسمه میاد یا وقتی گاط میدم اون صدا بیشتر میشه قبلا این صدا تو ماشین نبود از سمت شاگرد .بردم نمایندگی برام موتور فن عوض کردن این صدا افتاده البته صدای فن نیست بیشتر صدای موتور میاد داخل اط اونجا.میگن تمام تیباها همینطوره و قبلا دقت نمیکردی الان حساس شدی.اما قبلا اصلا نبود.ممکنه دریچه ای چیزی رو یادشون رفته باشه جا بزنن؟البته هرچی نگاه میکنم مشکلی نمیبینم حتی فیلتر کابین هم داره که اونجا هم مشکلی نداره
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
سلام دوست عزیز بارها توی انجمن ذکر شده . ماشین نو بعد از مدتی تسمه اش جا باز میکنه و نیاز به رگلاژ داره. رگلاژ نشه اوایل تو سرما فقط صدا میده و اول روشن شدن. بعدا همه وقتی میشه. بعدشم پاره میشه .
البته تسمه جنس بدم این موردو ممکنه داشته باشه ولی این قضیه برای هر ماشین نو و یا هر تسمه نویی پیش میاد اگه اول تو کارخونه گلاژ درست شده باشه بعد مدتی شل میشه.
در مورد اپشن های فروشگاهم اونجا باید ثبت نام و ثبت سفارش بفرمایین
بالابر ایینه برقی و اپشن های دیگه با بهترین کیفیت ارائه میشه با اموزش نصب.  قیمت بروز ممکنه نباشه ثبت سفارش شد با تاخیر فاکتور بروز ارسال میشه و بعد از نهایی شدن ارسال میشه
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : download69
سلام دوستان
قطر دیسک و صفحه کلاچ تیبا1 مدل 91 چقدره؟
امروز رفته بودم بخرم،فروشنده پرسید 180 یا 200 میلیمتری؟ منم نمیدونستم.
پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام
قاعدتا باید 91  180 باشه. البته اخراش شاید 200 هم باشه.

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : سپهسالار
آیا 180 با کیت پراید فرقی میکنه یا همونه؟
پاسخ
تشکر شده توسط :
(2019-01-03، 11:41 AM)TIBA-NAVID نوشته است: سلام دوست عزیز بارها توی انجمن ذکر شده . ماشین نو بعد از مدتی تسمه اش جا باز میکنه و نیاز به رگلاژ داره. رگلاژ نشه اوایل تو سرما فقط صدا میده و اول روشن شدن. بعدا همه وقتی میشه. بعدشم پاره میشه .
البته تسمه جنس بدم این موردو ممکنه داشته باشه ولی این قضیه برای هر ماشین نو و یا هر تسمه نویی پیش میاد اگه اول تو کارخونه گلاژ درست شده باشه بعد مدتی شل میشه.
در مورد اپشن های فروشگاهم اونجا باید ثبت نام و ثبت سفارش بفرمایین
بالابر ایینه برقی و اپشن های دیگه با بهترین کیفیت ارائه میشه با اموزش نصب.  قیمت بروز ممکنه نباشه ثبت سفارش شد با تاخیر فاکتور بروز ارسال میشه و بعد از نهایی شدن ارسال میشه
من تسمه ها رو هم رگلاژکردم.اما صدا شبیه برخورد دو فلز به هم هست.کسی تجربه مشابهی نداره؟

اگر میشد یکی از دوستان یا خود شما مهندس بفرمایید جایی من بیام ببینید و بررسی کنید خوب میشد
پاسخ
با سلام و خسته نباشید همیشه راهنمایی های این انجمن و جناب نوید روشنگر راهمون بوده الان یه سوال داشتم حدود ۲ سال پیش واسکازین رو تعویض و با نمونه اسو که فرموده بودین حالا میخوام بدونم زمان تعویضش کی هست بعد دوسال نیاز به تعویض داره ؟ و با چی تعویض کنم الان در بازار اسو پیدا نمیشه و پیدا بشه هم خیلی گرونه یه چیز قیمت مناسب
پاسخ
(2019-02-05، 09:28 PM)zest نوشته است:
اگر میشد یکی از دوستان یا خود شما مهندس بفرمایید جایی من بیام ببینید و بررسی کنید خوب میشد
سلام به شما دوست خوب
عرض کنم اگه یه نمایندگی خوب مراجعه کنین و از مکانیک خبره ی اونجا بخواید همراتون بیاید و اون صدا رو بشنوه احتمالا کمکتون خواهد کرد.
مثال میزنم خود من اون سال اول یه صدای تیک تیک در حرکت داشتم که بعدا مشخص شد مال گریس نداشتن قفل شاگرد بود و صدا میدادش و بعدش رفع شد. گاهی اوقات عامل صدا یه چیز خیلی سادس و فقط کمی دقت میخواد. مکانیک بشینه و در حرکت نشونش بدید میتونه کمک کنه

(2019-02-09، 02:47 PM)itconet نوشته است: با سلام و خسته نباشید همیشه راهنمایی های این انجمن و جناب نوید روشنگر راهمون بوده الان یه سوال داشتم حدود ۲ سال پیش واسکازین رو تعویض و با نمونه اسو که فرموده بودین حالا میخوام بدونم زمان تعویضش کی هست بعد دوسال نیاز به تعویض داره ؟ و با چی تعویض کنم الان در بازار اسو پیدا نمیشه و پیدا بشه هم خیلی گرونه یه چیز قیمت مناسب

سلام به شما دوست خوب. بسته به کارکرد هم داره البته واسکازین اگه کارکرد کم بوده هنوز هم قابل استفادس اگه بالا بوده خیر تعویض. اسو و اصلا اکثر برندای خارجی به شدت تقلبی شون الان زیاده و اصلی کم هست. در فروشگاه پدالم ما به دوستانی که سفارش دادن اینو گفتیم و عرض کردیم الان اسو اصلی نبود و مثلا موردی مثل الف اصلیش اونم محدود بود که برا دوستان ارسال میشه. که همونم کپیش بسیار فراوون تره.

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط :
من متوجه شدم صدای سوت از سمت دینام و اون فش فش از سمت کاتالیزور میاد.کیا مشکل داشتن؟
پاسخ
تشکر شده توسط :
(2019-02-09، 09:31 PM)TIBA-NAVID نوشته است:
(2019-02-05، 09:28 PM)zest نوشته است:
سلام به شما دوست خوب
عرض کنم اگه یه نمایندگی خوب مراجعه کنین و از مکانیک خبره ی اونجا بخواید همراتون بیاید و اون صدا رو بشنوه احتمالا کمکتون خواهد کرد.
مثال میزنم خود من اون سال اول یه صدای تیک تیک در حرکت داشتم که بعدا مشخص شد مال گریس نداشتن قفل شاگرد بود و صدا میدادش و بعدش رفع شد. گاهی اوقات عامل صدا یه چیز خیلی سادس و فقط کمی دقت میخواد. مکانیک بشینه و در حرکت نشونش بدید میتونه کمک کنه

(2019-02-09، 02:47 PM)itconet نوشته است: با سلام و خسته نباشید همیشه راهنمایی های این انجمن و جناب نوید روشنگر راهمون بوده الان یه سوال داشتم حدود ۲ سال پیش واسکازین رو تعویض و با نمونه اسو که فرموده بودین حالا میخوام بدونم زمان تعویضش کی هست بعد دوسال نیاز به تعویض داره ؟ و با چی تعویض کنم الان در بازار اسو پیدا نمیشه و پیدا بشه هم خیلی گرونه یه چیز قیمت مناسب

سلام به شما دوست خوب. بسته به کارکرد هم داره البته واسکازین اگه کارکرد کم بوده هنوز هم قابل استفادس اگه بالا بوده خیر تعویض. اسو و اصلا اکثر برندای خارجی به شدت تقلبی شون الان زیاده و اصلی کم هست. در فروشگاه پدالم ما به دوستانی که سفارش دادن اینو گفتیم و عرض کردیم الان اسو اصلی نبود و مثلا موردی مثل الف اصلیش اونم محدود بود که برا دوستان ارسال میشه. که همونم کپیش بسیار فراوون تره.
ممنون از شما فقط مشخص میکردین الان اگه بخوام چی استفاده کنم ؟
پاسخ
تشکر شده توسط :

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,122 2,188,473 2019-10-12، 08:39 AM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,037 894,882 2019-10-01، 11:24 AM
آخرین ارسال: saeed_sg
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 197 140,889 2019-09-22، 08:08 PM
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,241 12,050,904 2019-09-22، 08:04 PM
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,607 1,220,456 2019-08-22، 08:52 PM
آخرین ارسال: ecsi
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,312 656,277 2019-08-01، 01:08 PM
آخرین ارسال: m2relax
Video گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن تیبا در فروشگاه پدال TIBA-NAVID 13 35,455 2019-05-27، 10:09 AM
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 668 555,236 2019-05-14، 06:59 AM
  تاپیک اختصاصی خودروی پراید(ثبت نام- موارد فنی و ...) (کلیه مدل ها:131-141-231-132) TIBA-NAVID 123 49,246 2019-04-07، 03:38 AM
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,576 2,298,128 2019-02-07، 08:23 PM
آخرین ارسال: Baig

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان