سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 4.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
سلام به شما فربه عزیز
وقت بخیر
خیلی ممنون از زحمت شما
ولی نمیدونم چرا سبک و سیاق و رنگ جلوپنجره خود فابریک ماشین حتی همون که مشکی رنگ هست رو خیلی ازین حالت نقره ای زیباتر میدونم به شخصه .
حتی یادمه در صفحات قبلی دوستی عکسای ماشینشو گذاشته بود که جلوپنجره و ابروی عقبو رنگ فابریک کرده بودن و همرنگ بدنه شده بود.
حتی اونم به نظرم ازین حالت های جلوپنجره نقره ای خیلی زیباتر و دلنشین تر بود ولی این حالت های نقره ای رو به نظرم اصلا اون قشنگی رو نداشتن.
در مورد ارم هم شاید ارمی که به خودرو میزنن یه جور اصالت خودرو هست.
حالا مثلا آرم شیری که پژو داره آرم پژو فرانسه هست و خیلی هم زیبا طراحی شده.
اما آرمش اصالت داره و اصالتشو از آرم شرکت خودروساز گرفته.
اما حالا اینکه آرم سایپا که برند سازنده هست رو بکنیم و شکل یه آهو چسبونده بشه من خودم زیاد نمیپسندمش ، باز شاید کار بعضی که آرم خودروساز دیگرو میچسبونن شاید جالب تر باشه یه جورایی. ولی خیلی ممنون در هر صورت.
سلامت باشین و سربلند

حسام عزیز دوست خوبم یه مطلبی ارسال فرموده بودین که چون تاپیک بخش گالری تصاویر هست گفتم در زیروند همین پستم پاسخ مختصرش رو بذارم که تاپیک از حالت گالری زیاد خارج نشه.
اول این مورد که بله در جریان اسم تیبا هستم که معنیش آهو هست در زبان پارسی . بحثم روی این مورد نبود. تو دنیا ممکنه خیلی خودروها اسمشون معنی خاصی بده. این همه خودروساز جهان از ژاپنی گرفته تا آلمانی و ایرانی و چینی و ... ممکنه عنوانی بذارن که در زبان خودشون یه معنی خاص بده. اما کجای دنیا میبینیم مثلا ماشین شرکتی که محصولش فرضا اسمش اسم خاصی در کشورش باشه عکس اون حیوان رو بزنه به جای برند شرکت خودروساز به ماشینش؟؟؟
فقط در سمند خودمون اینو میبینیم که اونم به مرور دیگه میشه گفت اصلا نماد خودروساز شد .
اما باز حداقل اون مورد به نظرم طرحش شکیل تر بود و حتی این پتانسیلو داشت که خودروساز خودش گذاشته بود و کمابیش نشان برند شرکت هم یه جورایی شد.
اما این مورد به نظرم از نظر زیبایی اصلا طرحش مثل اون نیست .

حالا غیر ازون نمونه ایرانی کجای دنیا میبینینم که خودرویی که مثلا یه اسمی داره خودروساز به جای نام برندش عکس یه حیوان یا چیز دیگری رو بزنه؟؟؟
مثلا در مورد بنز ، تویوتا، هیوندای، حتی خودروهای چینی مثل جک و جیلی و این همه ماشین این کارو دیدیم؟؟؟ بالاخره هر اسمی که اون ها هم میذارن یه معنی داره در ادبیاتشون . اما همیشه آرمی که روی خودرو درج میشه آرم خودروساز هست نه یه شکلک بی هویت .
حالا اگه از آرم سایپا من و شما خجالت داریم خوب بحثش چیز دیگست ولی این به نظر خودم زیاد جالب نبود.
حتی قبلا یه بار دوستی ارم سایپا رو با آرم تویوتایی یا برند دیگر عوض کرده بودن اونم به نظرم جالب نبود ولی به نظرم ازین مورد یه کم شاید حداقل جالب تر به نظر میومد .
---------------------
اما اینکه گفتید به اوکراین و عراق با این علامت صادر میشه.
والا در انجمن قبلا کلی عکس و کلی بحث و تحلیل از تیبا در اوکراین گذاشته شده.
تصاویرشم هست. همه آرم و برند همین سایپا هست. حتی آدرس سایت سایپا در اوکراین هم موجود هست که میتونین ببینین . یه عکس غیر از آرم خود سایپا اونجا نیست و حتی تو سایتای فروش و تحلیل اوکراینم نیست.
حالا اگه معیار بخواد یه عکس تاکسی در عراق و عکس تاکسی در کشوری باشه ...
خوب عکسی بنده دیدم که روی خودروی تیبا به جای تیبا نوشته خودروی (طیبه)
بنده به نظرم فکر نکنم سازنده و صادرکننده برداره آرم و نشان تجاری خودروش رو بکنه و بزنه طیبه و به این نام بفرسته.
اگه اینو شما قبول میکنید پس میشه اونکه با اون آرم بی اصالت هم بفرستن رو قبول کنیم.
در کل حالا یه مورد عکس رو یه تاکسی به نظرم نمیشه معیاری باشه .
حالا ماشین ممکنه تو ایران باشه که آرم تویوتا داره یا مواردی خاص . ایا همه در ایران اینطور هستند؟ یقینا خیر.
(2015-10-21، 08:05 AM)farbah نوشته است: سلام
این ارم ها توسط خود سایپا و با بسته بندی سایپا عرضه میشود

سلام به شما فربه عزیز. ممنون از توضیح ولی به نظرم کاش یه مقدار شاید شکیل تر و شاخص تر و درشت تر یه مقدار این کارو میکردن .البته شایدم این مورد زیاد جای کار نداشت مثل خیلی آرم ها ازین قبیل از آرم شیر پژو بگیر تا اسب سمند و ... که خیلی شکیل تر کار شده به نظرم.
در هر صورت ممنونم

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : mohamad86 Hessam.lgn tiba1390 farbah
سلام رفقا
چندتا عكس از تيبا 2 گذاشتم اميدوارم خوشتون بياد

پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID tiba1390 farbah
نقل قول: سلام رفقا طراحي جديد جلوپنجره رو گذاشتم

سلام به شما دوست عزیز و ارجمند
زحمت کشیده بودین عکس و پستی گذاشته بودین که باعث به هم ریختگی صفحه میشد و اصلاح کردم و عکس رو در زیر قرار میدم .
در مورد این عکس جلوپنجره هم به نظر میشه گفت طرح جدیدی هست و برای تنوع مورد بدی نیست.
حداقل به نظرم ازون طرح که فقط یه ارم آهوی نه چندان زیبا جلوش چسبونده شده یه طرح جدید تر و بکر تری هست و زیبایی و جذابیت بیشتری داره.
هرچند شاید در هماهنگ بودن و زیبا بودنش نسبت به مدل فابریک جای بحث باشه ولی در اینکه تنوع و زیبایی و حالت جدید خاصی داره شکی نیست .
حداقل ازون حالت که فقط یه ارم رو جلوپنجره زده شده بود و یا مدلی که رنگ باکیفیتی نداشت و استیل بود ولی بیکیفیت بود و قبلا دیده بودم این مورد جذاب تر و زیباتر هست.
ممنون

نقل قول: سلام آقا نوید ممنون از نظری که دادین
کاش سایپا برای تنوع و کسب رضایت مشتری حداقل روی تیبا 2 برای جلوپنجره خلاقیت بیشتری به خرج میداد

سلام به شما دوست خوب. اتفاقا من توی تاپیک تیبا2 از همون زمانی که رونمایی شد همیشه اعتقاد داشتم که ای کاش همون طور که در نمای عقب اصلاحی انجام شده بهتر بود یه دستی به روی جلوی ماشینم در تیبا2 میکشیدن. نه اینکه نمای جلوی تیبا بد هست .. اما نظرم این بود که وقتی یه ماشین جدید میاد خوب یه تنوعی هم داده بشه بد نیست. اون زمان گفتن قیمت تیبا2 همون حدود تیباست. البته بماند که تو کل دنیا هاچ بک از سدان ارزون تره !
اون زمان که اینو گفتن باز قابل توجیه تر بود که برای هزینه کمتر نمای جلو تغییر نکرده اما بعدا خوب قیمتشم 2 3 تومن بالاتر قیمت گذاری شد بر خلاف وعده اولشون.
که همه این صحبتا توی بخش تیبا2 هست و نظرات انبوه دوستان.
البته خوب من خودم جلوپنجره تیبا رو با جلوی ماشین هماهنگ میدونم و خوب هست ولی حرف شما رو کامل قبول دارم. البته تغییری که فقط با یه جلوپنجره باشه شاید تغییر خاصی نشه بهش اطلاق کرد و خودروساز میتونست در سپر و کاپوت و طراحی جلوی ماشین یه کوچولو تغییراتی بده که ظاهر یه مقداری تفاوت کنه.
که قطعا حتی اگه شرکت جلوپنجره تنها هم میخواست تغییر بده ازین موارد فرعی که بعضا کیفیت ندارن و یا ظاهرهای زیاد دلچسب نیستن اون وقت شاید قوی تر و بهتر میبودش ...
ممنون

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : tiba1390 mahditiba2 mbekh mahdi.irani
با سلام دوستای عزیز
خب طبق قولی که به دوستان داده بودم برای گذاشتن تصاویر ماشینم ، امروز وقت کردم و هوا هم نسبتاً خوب بود و فرصت شد شستمش و ازش عکس گرفتم که برای دوستان قرار میدم
اینم تصاویر گل پسر بی نامو نشونم (بدون پلاک)  Confused Tongue
خوشحال میشم دوستان نظراتشون رو اعلام کنن  Big Grin

[تصویر:  attachment.php?aid=5401]

[تصویر:  attachment.php?aid=5400]

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق ..... ثبت است بر جریده عالم دوام ما

[تصویر:  zi4z_7w9_tiba_ghazal_-_copy.jpg]
پاسخ
سلام به شما دوست عزیز و ارجمند
خیلی ممنون از زحمت شما. تیبای شما هم رنگ ماشین من هست.انشاالله که به سلامتی باشه و خوش رکاب باشه براتون و تو خوشی از خودرو استفاده کنین.
ممنون از تصاویر قشنگی که گذاشتین.
سلامت باشین

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA GHAZAL mbekh
(2015-12-25، 09:44 PM)TIBA-NAVID نوشته است: سلام به شما دوست عزیز و ارجمند
خیلی ممنون از زحمت شما. تیبای شما هم رنگ ماشین من هست.انشاالله که به سلامتی باشه و خوش رکاب باشه براتون و تو خوشی از خودرو استفاده کنین.
ممنون از تصاویر قشنگی که گذاشتین.
سلامت باشین

خواهش میکنم آقا نوید عزیز، ماشین که اصلا ماشین خودتون هستش  Wink 
ممنونم از شما ، امیدوارم شما هم همیشه هر ماشینی که داشتید چه الان و چه در آینده همیشه با خوبی و خوشی و با دل خوش استفاده کنید از ماشینتون ، در برابر زحمات شما هم ما هیچ کاری نکردیم

موید و موفق و پیروز باشید همیشه   Heart Heart
هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق ..... ثبت است بر جریده عالم دوام ما

[تصویر:  zi4z_7w9_tiba_ghazal_-_copy.jpg]
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID amir_tara67 mbekh
منو تیبا خانوم Big Grin  تو بارون قشنگ امشب  Smile   جای دوستان خالی

یه وقتایی همه چی هست...ولی اونی که باید نیست....
MoHaMMaD
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID TIBA GHAZAL royce
عکس های تیبا 94 گرفته شده درساحل زیبای خلیج فارس بندر عسلویه

[تصویر:  attachment.php?aid=5427]

پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID saeedoskar ali.ahmadi
سلام به شما دوست عزیز و ارجمند اقا سعید عزیز
همچنین عرض خیر مقدم خدمت شما.
خیلی خیلی ممنون از زحمت شما و تصاویر زیبایی که زحمتش رو کشیدین از سواحل زیبای خلیج فارس .
از سایر دوستان هم که در سفر و یا مناطقی که عبور میکنن یا هستن ازین تصاویر زیبا میذارن که قشنگ هست و زیبا.
ممنون

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : saeedoskar mahdi.irani ali.ahmadi mr_saeed
تصاویر ماشین بنده بعد از تصادف شدید

پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,145 2,353,299 2020-05-04، 08:53 PM
آخرین ارسال: p.salehi
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,250 12,895,288 2020-04-06، 03:27 PM
آخرین ارسال: abed
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,577 2,451,308 2020-03-23، 09:02 PM
آخرین ارسال: AA1393
Star خودروی دنا محصول جدید ایران خودرو AliMoh 21 36,401 2020-01-18، 04:35 PM
آخرین ارسال: saharqasemi
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,318 701,257 2020-01-10، 07:43 AM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,853 969,576 2019-11-21، 07:35 PM
  چراغ جلو تیبا alit1150 39 61,632 2019-10-29، 01:57 PM
آخرین ارسال: hozour64
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 199 149,452 2019-10-19، 12:23 PM
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,037 954,768 2019-10-01، 11:24 AM
آخرین ارسال: saeed_sg
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,607 1,299,657 2019-08-22، 08:52 PM
آخرین ارسال: ecsi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان