سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 4.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
سلام نوید جان
میتونی چنتا عکس ترگل ورگل و شیک از بیرون و داخل و اپشنای ماشینتون برای من و بقیه ی دوستان بزاری
من که خیلی مشتاقم ماشینتون رو ببینمHeart
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID ali.ahmadi
سلام
احمد عزیز شاید به خاطر اینکه تازه به جمعمون پیوستید این مورد رو فرمودید.
وگرنه تک تک آپشن های مدرنی که از 3 4 سال پیش با قوی ترین کیفیت و قطعات با بهترین کیفیت چه از موتور گرفته و چه قطعات دیگر (هیچ کدوم مشابه نصابا و شرکتا و یا خود سایپا نرفتم دنبال کپی و موارد ضعیف تر)
فابریک خود تیبا طراحی شد و ارائه شد.
و بعدا تک تک آپشن های مدرن تیبا از بالابر برقی گرفته با قوی ترین قدرت موتور و کیفیت کلیدای کد 1 که دوستانی که نصب کردند دیدند از نظر قدرتی 2 برابر قدرت بالابرای جلو هست حداقل.
و یا ایینه برقی که با قوی ترین موتور و بهترین کیفیت مگان کار شد .
یا باک برقی و یا صندوق برقی با کلید فابریک
یا چراغ اسپورت با زیباترین طرح ها
یا جک های فابریک و قوی باکیفیت فابریک تیبا چه جلو و چه عقب که کیفیت مشابه خودروهای وارداتی کار کردیم.
و یا آپشن های دیگه از چراغ سقف فابریک گرفته
یا موارد دیگه از روکش گرفته تا موارد زینتی بیرون و داخل خودرو ...

مفصل عکس گذاشتم.
هم تاپیک گالری آپشن های مدرن تصاویری بعضا از موارد ماشین خودم هست.
و یا تصاویری به عنوان نمونه از خودروی دوستانی که آپشن بعدا از فروشگاه پدال خدمتشون با مدارات اماده و آموزش کامل ارائه شد.
از دوستان بعد نصب طبق اموزش خواستم تصاویر کارشونو بفرستن برام.
و تصاویر خودروهای دوستانم هست.
یا تصاویر مفصل ترش در خود فروشگاه هست که میتونین ببینین.
از 3 4 سال پیش با توجه به درخواست متعدد دوستان در موارد مختلف آپشن های مدرن با بهترین کیفیت فابریک تیبا کار شد.
بعضا با کمک و همفکری بسیار و محبت دوستان بسیار خوبمون.
و روال این شد که با آموزش کامل و مدارات اماده روکش شده فابریک و دسته سیم های استاندارد و مطمئن همه ارائه بشن.

اگه همین تاپیک یا تاپیک آپشن و یا تاپیک تیبا رو مرور کنید میبینین دوستان بسیار زیادی که میشه گفت اکثریت دوستان انجمن هستند آپشن ها و موارد رو با مدارات اماده و آموزش کامل خودشون براشون فرستادیم و نصب کردند.
بهتر از هر نصابی.
یا مثلا همین چند پست پیش همین تاپیک یا تاپیک آپشن صحبتای دوستمون که همین اخیرا نصب کردند رو میبینید.

البته متعدد هستند چه دوستان تیبایی و چه تیبا2 یی مثل شما که از بالابر برقی با قوی ترین موتور و کیفیت مدار (نه مشابه کار سایپا ضعیف که بعضا همون اول ایراد دارن و یا کارای ضعیف نصاب ها و شرکت هایی که خوب برا اینکه نصابن سعی میکنن بیشتر قطعات ارزون تر کار کنن و زیاد فکر کیفیتی نمیکنن ) یا ایینه برقی و یا پک دوربین عقب و ضبط تصویری و یا روک صندلی با بهترین کیفیت و یا همه آپشن هایی که گفتم.
چه دوستان تیبایی و چه تیبا2 خدمتشون روزانه ارسال میشه و نصب کردند.
تصاویر هم هست نمونه ها در فروشگاه و یا تاپیک گالری آپشن های مدرن و بخش های مربوط.

از نظر اینکه این بخش تاپیک گالری هست .
و این پرسش رو در تاپیک تیبا نیز ارسال کرده بودین این پاسخ رو اونجا نیز خدمتتون نقل قول میکنم.
که احیانا اگر سوالی بود اونجا بفرمایین.
هرچند فکر کنم کامل خدمتتون توضیح عرض کردم.
حالا بازم فرصت بشه چه عکسای ماشین خودم و چه ماشینای دوستان رو عکساشو قرار خواهم داد.
ولی این قسمتایی که گفتم چه فروشگاه و چه گالری آپشن ها رو ملاحظه بفرمایین تصاویر خیلی بخش ها هست. مخصوصا در خود فروشگاه.
ممنون و متشکر از شما
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : ali.ahmadi mohamad86 saeed speed
تیبا EX

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID mbekh
سلام به شما آرشیکای عزیز
وقتتون بخیر
انشاالله که مبارک باشه و به قول معروف خوش رکاب باشه براتون .
ممنون از اینکه زحمت کشیدین و همین اول تحویلی عکسایی گذاشتین.
که همین که ماشین ظاهرا در حال ست و شو بوده و تازه شسته بودین نشون میده محبت داشتین و همین قابل تقدیر هست.

در این مطلب یه سوالتون رو که توی تاپیک تیبا پرسیدین چون روی عکس مشخص هست پاسخ میدم و بقیه مواردو که در تاپیک تیبا جاش هست اونجا عرض میکنم.

اول اینکه در مورد کیفیت قطعات داخلی دوستان قدیمی که دیدن میگن ظاهرا یه مقدارایی کیفیت قطعات پلاستیکی افت کیفیت هایی حالا محسوس یا نامحسوس داشته ظاهرا.
ولی خوب شاید حد و اندازه در حد و اندازه ی ارزان سازی هایی که مثلا رو 206 دوستان ماشینای قدیمش و جدیدش رو دم دست ادم میبینه شاید نباشه.

ولی خوب از همین که مثلا کلیدای بالابرا الان 1 1.5 سالی هست دیگه کد 1 نمیذارن و کد کیقفیت پایین تر میذارنخوب این یه جزئی صرفه جوییش هست.

در کل در سطح قیمتیش تیبا میشه گفت بالاتر از خودروهای هم سطح قیمتیش هست و نسبت به قیمتش جدا از مزیت هایی که داره از امنیت گرفته تا زیبایی و نرمی و کیفیت و یا راحتی و فضا و ...
حتی از نظر همین المان کیفیت داخلی هم در رنج قیمت خودش بد کار نکرده.

الان دوستان مثلا رانا رو با چندین میلیون بالاتر بعضا وقتی دیده بودن خوب میگفتن به شدت انتظار ازین کیفیت داشبورد و قطعاتش بیش ازین حرفا داشتن که نبوده.

در مورد سوالتون در مورد آرم عرض کنم خیر سایپا نمیزنه الان 1 سالی هست دیگه آرم مدل.

در مورد موارد دیگه توی تاپیک ثبت نام یا تاپیک تیبا بعضا با دوستان همیشه صحبت شده و صحبت میکنیم.
یه جورایی هست وضعیت که اکثریت مطلق مردم سراغ تیپ های آپشن دار سایپا اصلا نمیزن.

الان مثلا از همین رینگ و تایر شروع کنیم.
بماند که دوستان زیادی داشتیم که با رعایت استاندارد رینگ استاندارد و تایر استاندارد با کیفیت گرفتن.
اصلا زیبایی رینگ و یا کیفیت تایر و کیفیت رینگی که گرفتن.
اگه بذاری بغل رینگ سایپا زیبایی اونا رو ببینین .. شاید زیبایی رینگ ایرانی سایپا در مقابل اونا مثل نسبت قالپاق به رینگم نباشه .

نمونش چند تا دوستهستن که خودشون رینگ و لاستیک عالی خودشون خریدن و عکساشم توی تاپیک تایر گذاشتن.
یا عکس اول تاپیک گالری آپشن های مدرن .. این دوستمونم همین طور.

اما سایپا چی؟ بماند از بحث زیبایی که بگذریم. اما همین تایری که میذارن الانکویر یا بعضا بارز میذارن یعنی 2 تایر خشکی که مخصوصا توی این سایز 185/60/14 که فاق کمتری داره باز خشکیش بیشترم محسوس میشه.
بوده دوستی ex گرفته و باز رفته هزینه مجدد کرده برا تایر ...

ازون گذشته اینقدر صرفه جویی میکنن که حتی زاپاس رو 13 میذارن ...!

در مورد خود آپشنا بماند که خبری از تهویه اتوماتیکم نیست.
اماهمون ایینه برقی مثلا همون طور که در عکسم مشخص هست سایپا طرح پژویی کار میکنه اونم کاش پژویی اصلی بذارن
متاسفانه برا ارزون سازی با کلید کپی و یا قطعات موتور کپی کار میکنن.
یا بالابر همین طور باز برا عقب از جلو هم کیفیت معمولی تر.یا از نظر کلید حتی از کیفیت کلیدای کد پایین تر روی درب ها پایین تر کار میکنن.

من و خیلی از دوستان دیگه خودمون بالابر برقی ، با قوی ترین موتور و کلید همون کد 1 اصلی عین روی درب ها کار کردیم
یا ایینه برقی نه با طرح کپی پژویی ... بلکه با مگان اصلی و قطعات اصلی و کلید اصلی مگان نه کپی.
یا باک برقی
صندوق برقی
یا کلی آپشن دیگه فابریک خود تیبا نصب کردیم که تیبا ex انگشت کوچیکه اون آپشن ها رو هم نه از نظر تعداد نه از نظر کیفیت نداره.
همین تایر خود فرد میتونه تایری که میخواد یا رینگی که میخواد رو خودش به صرفه تر بگیره و کیفیت خارجی بهتر.
ولی خوب سایپا بیشتر تو این چیزا فکر صرفه جویی هست.

همین اواخر دوستی بود توی تاپیک ثبت نام همون موقع تحویل ماشینشون مشکل داشت و همون جا بالابر عوض کردن.

یا مثلا زمانی دزدگیر میذاشتن تاپیک مشکلاتو اگه بخونین اون مقطع هرکس تیپ آپشن دار گرفت دزدگیراشون مشکل داشت .

در کل رو همین اصل عموما کسی زیاد مخاطب تیپ های آپشن دارشون نمیشه.
در صورتی که توی خودروسازای خارجی اصلا این نگاه نیست و فکر ارزان سازی نیستن و صرفه جویی .

به هرحال انشاالله مبارک باشه.
ممنوناز زحمتتون

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ

پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID mohamad86 mbekh ali.ahmadi
سلام سعید جان
خیلی خیلی ممنون از عکس هنریتون SmileSmileHeart
بانمک و قشنگ بود .
دوستان هراز گاهی سفری یا منطقه ای زیبا رفتین ازین عکسای هنری تونستین بگیرین جالب هست و استفاده میکنیم

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : SAEEDWIZARD mbekh ali.ahmadi saeed_sg
سلام به همه دوستان
تیبای زیبای من در سفر به لنگرود

ساحل زیبای چمخاله

[تصویر:  attachment.php?aid=5086]

تیبای زیبای من در سفر به لنگرود
تیبا در مه
ارتفاعات هالی دشت

[تصویر:  attachment.php?aid=5087]

أَلسَّلامُ عَلَى الاَْعْضآءِ الْمُقَطَّعاتِ،

سلام بر آن اعضاىِ قطعه قطعه شده ...

[تصویر:  evblfmo4r7xv.jpg]
پاسخ
سلام و صبح بخیر
خیلی خیلی ممنون از شما جوان عزیز
ازینکه زحمت کشیدین و در سفرتون به 2 منطقه زیبای کشور عزیزمون تصاویر قشنگی رو هم با ذکر منطقه گذاشتین برای گالری تصاویر.
خیلی خیلی ممنون.
حالا تجربه ای از عملکرد ماشین هم داشتین در تاپیک تیبا یا بخش تجربه تیبا هم بذارین به عنوان تجربه ای از سفر خالی از لطف نیست.
و اینکه خوشحالم مشکل اکانتتون برطرف شد.
بازم ممنون از شما.
دوستان دیگر هم حالا تصاویر زیبا از سفر یا موارد این مدلی در مناطقی از کشور داشتن برای دوستان بذارن جالب هست قطعا.
ممنون

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : ali.ahmadi javon tiba1390 شهاب mohamad86
سلام دوستان وقتتون بخیر
2 3 عکس بود از تیبای قرمز صدفی که چند روز پیش یکی از دوستان بسیار خوبمون آقا احمد عزیز از دوستان تیبا2یی تو خیابون دیده بودن و زحمت کشیده بودن عکس گرفته بودن.
توی تاپیک تیبا گذاشتن.
از جایی که این رنگ کمیاب تر هست عکساش رو میذارم اینجا که بعدا هم در دسترس دوستان راحت تر باشه.
بازم ممنون از این دوست خوبمون.

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : شهاب milad.moshfeghi mohamad86
پست موقت:
سلام به شما سعید جان
سعید عزیز البته این مورد همون طور که فرمودید به تاپیک ارتباط نداشت.
ولی از محبت و لطفتتون ممنونم.
انشاالله در خدمتتون خواهیم بود.

عرض کنم بالابر عقب رو در مدل اولیه که رو ماشین خودم به عنوان طرح اولیه طرح برداری و انجام دادم ارائه کردم.
بعدا که قرار شد فروشگاه به درخواست های دوستان قرار شد در فروشگاه ارائه بشه.
اصلاح نهایی شد و خوب خیلی شکیل تر و فابریک عالی کار شد.
با همون موتور قوی که از نظر کیفیت 2 برابر کیفیت موارد جلو حتی سعی کردم باشه .

برعکس سایپا که چند سال بعد که تیبا ex رو زدن از نظر کیفیت حتی از کیفیت متوسط جلو هم ضعیف تر زدن متاسفانه

در مورد کلید هم روی مدل اولیه که برا ماشین خودم زدم یه مدلی بود.
بعدا اصلاح شد و با همون کیفیت کلیدای کد 1 فابریک براش طراحی کردیم.

در مورد دزدگیر بله من مدل v5 هست دزدگیرم.
لالبته برای دوستان زیادی ارسال شده دزدگیر پی ال سی اصلی مدلای مختلفش .
بسته به اینکه در هر مقطع مدلی که وارد کننده اصلیش چه موردی اومده بوده.
حالا هر مقطعی وارد کننده مدلی اگه داشته فردی درخواست داده خدمتشون اطلاع دادیم.

خلاصه ممنون از محبتتون.
دوستان متعددی از بچه های انجمن یا بیرون مستقل از خود فروشگاه موارد مختلف درخواست کردن.
حالا چه از روکش صندلی با کیفیت عالی گرفته ...
یا ایینه برقی و بالابر گرفته که خدا رو شکر تو این 3 4 سال با همون بهترین کیفیت اولیه سعی کردیم همیشه ارائه بشه.
یا موارد دیگه مثل باک برقی و صندوق برقی و دوربین عقب و ضبط تصویری و جک فابریک صندوق عقب و کاپوت جلو و یا موارد زینتی و محافظتی از نمد اصلی و موارد جنبی دیگه.
سلامت باشین.

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : saeed speed

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,111 2,149,403 2019-08-18، 08:05 PM
آخرین ارسال: alidkd
Rainbow رنو ساندرو (RENAULT SANDERO (B-90 - خودروی جدید سایپا TIBA-NAVID 19 12,918 2019-08-11، 06:53 PM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,233 11,867,683 2019-08-11، 11:20 AM
آخرین ارسال: alireza_asol
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 195 138,133 2019-08-09، 05:34 AM
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,036 883,777 2019-08-03، 08:45 PM
آخرین ارسال: samanohet
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,312 646,599 2019-08-01، 01:08 PM
آخرین ارسال: m2relax
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,847 896,007 2019-06-20، 12:04 PM
Video گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن تیبا در فروشگاه پدال TIBA-NAVID 13 34,650 2019-05-27، 10:09 AM
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,606 1,205,262 2019-05-19، 11:12 PM
آخرین ارسال: علی اهدا
  تاپیک اختصاصی خودروی پراید(ثبت نام- موارد فنی و ...) (کلیه مدل ها:131-141-231-132) TIBA-NAVID 123 47,934 2019-04-07، 03:38 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان