سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 4.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
Wink 
اینم عکس ماشین ما
شرمنده همین یه عکسو دارم الان تو گوشیم

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID milad.moshfeghi mbekh javon
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
اینم تصاویر ماشین من Shy
با تشکر فراوان از آقا نوید و سایر دوستان

پاسخ
سلام شهاب جان
خیلی خیلی خیلی زیبا شده ماشین.
مبارک باشه
زیبایی بیرونی ماشین هم محشر شده
مخصوصا با برچسب های زیبایی که نصب کردین واقعا در نگاه اول زیبایی ماشینو فوق العاده فوق العاده قشنگ کرده.
مخصوصا سپر عقب و ستون ها.

ضبطتون هم خیلی قشنگ هست و دوربینشم عالی و کلید دوربین و روکش ها و آیینه برقی و موارد دیگه ...
خیلی شیک شده.

از همه با ارزش تر اینه که تک تک موارد از ایینه برقی گرفته تا کل موارد و ضبط و دوربین و جک فابریک با بهتریم کیفیت و کل آپشنا رو خودتون نصب کردین به این زیبایی ....

مطمئنم هیچ نصابی نیست به این زیبایی و ظرافت کار کنه .

یادمه سعید جان زمانی که براشون پک بالابر و پک دوربین و اینا فرستاده بودیم .
برا ضبط همین جوری میگفت از یه نصابی پرسیدم.
میگفت بهم گفته من نمیتونم کلید بذارم برا دوربین و اینا ...
ایشونم مدار و نصب همه چیزا از بالابر گرفته تا چیزای دیگه خودشون با آموزش نصب کردن و برا نصب پک دوربین هم مثل شما و سایر دوستان راهنماییشون کردم
در کل ممنون
یا علی
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : شهاب mahdi.irani ali.ahmadi mbekh saeed speed
شهاب عزيز بسيار بسيار عالي شده . يه زحمت بكش تصوير دوربين عقب رو توي شب هم ارسال كن . ترجيحا توي نور كم باشه تا مشخص بشه براي همه كه تصوير دوربين توي تاريكي به چه شكل هست . ممنون ازت
نانوا هم جوش شيرين ميزند ! بيچاره فرهاد . . .
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID شهاب mbekh saeed speed
سلام به شما
حمزه عزیز اگه تاپیک آپشن ها رو ببینین فیلم و عکس از نسل قبلی این دوربین ها گذاشته بودم قبلا هم روز و هم شب فیلم هم خودم گذاشتم و هم دوستانی که براشون ارسال شده.
اینی که دوستمون نصب کرده نسل جدیدش هست و لنز ccd/cmd داره که از نظر کیفیتی و رزلوشن بسیار بهتر از نوعی هست که مثلا رو ماشین خودم هست که 2 نسل قبلشه.
ازین موردم یادمه قبلا دوستان عکس گذاشته بودن.
نگاه کنید در تاپیک آپشن خواهید دید.

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : mahdi.irani ali.ahmadi mbekh
سلام دوستان. اینم خوشگل من بعد از نصب چراغ ها البته با تشکر ویژه از آقا نوید.انشاالله بعد از اینکه آینه برقی و شیشه بالابر رو هم نصب کردم دیگه میشه یه ماشین کامل

پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID Arshika شهاب mbekh saeed speed
(2014-12-13، 02:07 PM)reza_shahami نوشته است: سلام دوستان. اینم خوشگل من بعد از نصب چراغ ها البته با تشکر ویژه از آقا نوید.انشاالله بعد از اینکه آینه برقی و شیشه بالابر رو هم نصب کردم دیگه میشه یه ماشین کامل

دوست عزیز سلام. مبارکه.
یک سوال چراغ خطر عقب رو برچسب زدی مشکی کردی دیگه درسته ؟؟
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID mbekh
(2014-12-13، 02:07 PM)reza_shahami نوشته است: سلام دوستان. اینم خوشگل من بعد از نصب چراغ ها البته با تشکر ویژه از آقا نوید.انشاالله بعد از اینکه آینه برقی و شیشه بالابر رو هم نصب کردم دیگه میشه یه ماشین کامل

سلام رضای گل
ارادتمندم
ممنون از زحمت شما دوست خوب
فقط زحمتت رضا جان اگه برات مقدور بود و زحمت نبود چند عکس باکیفیت و بزرگ برام بعدا بفرستید که اون موارد رو برای دوستان قرار بدم.
هرچند تصاویر از دوستان مختلف زحمت کشیدن و فرستادن قبلا و توی تاپیک گالری آپشن هست ولی بازم خالی از لطف نیست
ممنونم

(2014-12-13، 02:59 PM)Arshika نوشته است: دوست عزیز سلام. مبارکه.
یک سوال چراغ خطر عقب رو برچسب زدی مشکی کردی دیگه درسته ؟؟

سلام به شما
بله چراغ عقب رو برچسب زدند . من خودم یه زمانی بهش فکر میکردم ... ولی بعد به نظر خودم اومد اینجوری قشنگ تر هست و روشنایی چراغ دنده هم بیشتره.

------------------ ((ا))

پاسخ
شرمنده يه کم دير شد، چند تا عکس توي حياط گرفتم.

پاسخ
سلام
تصاویر خودروی تیبا دوگانه ی تحویلی که امروز تحویل گرفتم :

پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID ghobad65 Arshika mohamad86 mshp

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,148 2,537,431 2020-07-20، 07:05 PM
آخرین ارسال: Ali nemesis
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,252 13,776,062 2020-06-26، 05:10 PM
آخرین ارسال: Ali nemesis
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,577 2,648,014 2020-03-23، 09:02 PM
آخرین ارسال: AA1393
Star خودروی دنا محصول جدید ایران خودرو AliMoh 21 37,632 2020-01-18، 04:35 PM
آخرین ارسال: saharqasemi
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,318 746,725 2020-01-10، 07:43 AM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,853 1,033,665 2019-11-21، 07:35 PM
  چراغ جلو تیبا alit1150 39 66,423 2019-10-29، 01:57 PM
آخرین ارسال: hozour64
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 199 157,366 2019-10-19، 12:23 PM
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,037 1,023,265 2019-10-01، 11:24 AM
آخرین ارسال: saeed_sg
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,607 1,380,807 2019-08-22، 08:52 PM
آخرین ارسال: ecsi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان