سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 55 رأی - میانگین امتیازات: 4.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
سلام.من تیبا 2 دارم ساعتش خیلی کم نور هست و تو روز به سختی دیده میشه واسه همه اینطوریه یا فقط برای من؟
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
(2019-11-28، 08:35 AM)hmm نوشته است: مشکل بعد از چندروز باز وجود داشت . با سه بار تعویض استپر حل شد . با تعویض سنسور مپ حل شد .
پیروز باشید

خدا رو شکر. مرسی از اطلاعتون دوست عزیز.

(2019-12-05، 02:22 PM)p.salehi نوشته است: سلام.من تیبا 2 دارم ساعتش خیلی کم نور هست و تو روز به سختی دیده میشه واسه همه اینطوریه یا فقط برای من؟

سلام
نه مشکل نور نیست. یا باتری مورد داره یا ساعت اتصالی و مشکلی داره
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط :
آقا نوید باید تا سرویس اولیه صبر کنم برای مشکل ساعت یا زودتر هم میتونم ببرم؟
پاسخ
(2019-12-07، 10:52 PM)p.salehi نوشته است: آقا نوید باید تا سرویس اولیه صبر کنم برای مشکل ساعت یا زودتر هم میتونم ببرم؟

سلام
نه این موارد رو سرجمع کنید توی سرویس اولیه که رفتید لیست کنید همه ایرادات اولیه رو. اونجا رفع میکنن
5000 تای اول برای ایرادیابی هست و مشکلات رو یادداشت کنید موقع مراجعه برا سرویس بگید رفع کنن
الان اینطور موارد جزئی رو پذیرش نمیکنن برید
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط :
متشکر از پاسختون یه مورد دیگه هم داشتم این بود که از فرمونش توقع بیشتری داشتم یعنی انگار هیدرولیک نیست.یکی از دوستام پراید مدل 90 داره فرمونش خیلی نرم تر عمل میکنه.
پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام.یک مشکل دیگه من دارم اینکه درب ایر بگ روی داشبورد یه کم بازه (طبق عکس) و وقتی با دست فشار میدم کیپ میشه میتونم یه کم چسب بزنم؟ مشکلی نداره؟چه چسبی بزنم بهتره؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
تشکر شده توسط :
وقت بخیر، امروز متوجه شدم بدون نگهداشتن کلاچ، دنده جا میره و خلاص میشه. بنظرتون صفحه و دیسک خراب شدند؟ ماشین کمتر از 600 تا رفته
پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام اقا نوید
ماشین ما که سال 96 خریده بودم و همینجا اعلام کردم تا به امروز 19 تا کار کرده
توی این مدت خوشبختانه اذیت نکرد به جز فقط یک مورد تعویض دیسک ترمز جلو که فرمون لرزش شدید داشت بعد از ترمز گرفتن که درست شد

1-الان توی این کیلومتر دقیقا 10 لیتر بنزین میزنم  بین 100 تا 120 کیلومتر میرم باهاش همش هم تو شهر  طبیعیه ؟
2-مشکل بعدی صدای زوزه گیربکس در دنده 2 هست که چند بار بردم نمایندگی تعمیرکار گفت متاسفانه تیبا ها اکثرا همینجورین و خب عوض کنی بعد از چند مدت باز همین میشه و شاید بدتر بشه و پیشنهاد داد که ماشین حالش خوبه نیاز به تعویض نیست چون ممکنه تو درد سر بیشتر بیوفتم  نظر شما چیه ؟
3-مورد بعدی اینکه ماشین کمی روشن باشه و درجا کار کنه بعد از مثلا 2 - 3 دقیقه یه صدای سوت خیلی کمی گهگاهی ازش بلن میشه که صدای سوتش خیلی ناچیز و کم زوره به اصطلاح Big Grin مشکل از چی میتونه باشه ؟ ]چند بار کاپوت دادم بالا به نظرم اومد از سمت همون تسمه ها میاد ولی مطمئن نیستم Big Grin
4-مورد بعدی اینکه هر روز صبح با سرد شدن هوا بعد از استارت صدای تسمه بلند میشه و چیک چیک صدا میده که با اسپری اب که چند بار زدم صداش قطع شده  اما وقتی ماشن تو حیاط نزارم و بزرنم تو گاراژ صبح صدای تسمه نمیاد بیرون  به نظرتون نیاز به تعویض داره و یا سفت کردن یا شل کردن ؟
5-مشکل بعدی که دارم اینکه وقتی با ماشین میخوام دور بزنم که تموم فرمون میچرخونم بعضی وقت ها ماشین کله میزنه و یه حسی به من میده که مثلا انگار الان لاستیک از جا در میره بردم نمایندگی گفتن معمولیه :|  نظر شما چیه ؟
6-مشکل بعدی هم مثلا دور کم مثلا دوره فلکه یه مدت صدای جیق کشیدن میومد الان که هوا سرد شده باز صدا نداره ولی چند ماه پیش صدا میداد  نظرتون Big Grin

راه حلی برای کم شدن صدای باد در سرعت بالای 100 دارین ؟ بیشتر از گوشه در های جلو و در های عقب صدای باد میاد ؟

خیلی ممنون  در انتظار پاسختون هستم  و پیشاپیش تشکر فراوان Big Grin Heart
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,248 12,411,124 2020-01-10، 12:54 PM
آخرین ارسال: mehranlll
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,318 675,819 2020-01-10، 07:43 AM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,853 936,508 2019-11-21، 07:35 PM
  چراغ جلو تیبا alit1150 39 57,940 2019-10-29، 01:57 PM
آخرین ارسال: hozour64
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 199 144,814 2019-10-19، 12:23 PM
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,037 918,323 2019-10-01، 11:24 AM
آخرین ارسال: saeed_sg
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,607 1,251,126 2019-08-22، 08:52 PM
آخرین ارسال: ecsi
Video گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن تیبا در فروشگاه پدال TIBA-NAVID 13 36,713 2019-05-27، 10:09 AM
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 668 563,999 2019-05-14، 06:59 AM
  تاپیک اختصاصی خودروی پراید(ثبت نام- موارد فنی و ...) (کلیه مدل ها:131-141-231-132) TIBA-NAVID 123 50,796 2019-04-07، 03:38 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان