سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 55 رأی - میانگین امتیازات: 4.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
سلام.من تیبا 2 دارم ساعتش خیلی کم نور هست و تو روز به سختی دیده میشه واسه همه اینطوریه یا فقط برای من؟
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
(2019-11-28، 08:35 AM)hmm نوشته است: مشکل بعد از چندروز باز وجود داشت . با سه بار تعویض استپر حل شد . با تعویض سنسور مپ حل شد .
پیروز باشید

خدا رو شکر. مرسی از اطلاعتون دوست عزیز.

(2019-12-05، 02:22 PM)p.salehi نوشته است: سلام.من تیبا 2 دارم ساعتش خیلی کم نور هست و تو روز به سختی دیده میشه واسه همه اینطوریه یا فقط برای من؟

سلام
نه مشکل نور نیست. یا باتری مورد داره یا ساعت اتصالی و مشکلی داره
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط :
آقا نوید باید تا سرویس اولیه صبر کنم برای مشکل ساعت یا زودتر هم میتونم ببرم؟
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
(2019-12-07، 10:52 PM)p.salehi نوشته است: آقا نوید باید تا سرویس اولیه صبر کنم برای مشکل ساعت یا زودتر هم میتونم ببرم؟

سلام
نه این موارد رو سرجمع کنید توی سرویس اولیه که رفتید لیست کنید همه ایرادات اولیه رو. اونجا رفع میکنن
5000 تای اول برای ایرادیابی هست و مشکلات رو یادداشت کنید موقع مراجعه برا سرویس بگید رفع کنن
الان اینطور موارد جزئی رو پذیرش نمیکنن برید
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط :
متشکر از پاسختون یه مورد دیگه هم داشتم این بود که از فرمونش توقع بیشتری داشتم یعنی انگار هیدرولیک نیست.یکی از دوستام پراید مدل 90 داره فرمونش خیلی نرم تر عمل میکنه.
پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام.یک مشکل دیگه من دارم اینکه درب ایر بگ روی داشبورد یه کم بازه (طبق عکس) و وقتی با دست فشار میدم کیپ میشه میتونم یه کم چسب بزنم؟ مشکلی نداره؟چه چسبی بزنم بهتره؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
تشکر شده توسط :

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,247 12,256,830 2019-12-08، 08:32 AM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,853 925,850 2019-11-21، 07:35 PM
  چراغ جلو تیبا alit1150 39 56,309 2019-10-29، 01:57 PM
آخرین ارسال: hozour64
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,316 666,532 2019-10-19، 08:23 PM
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 199 143,119 2019-10-19، 12:23 PM
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,037 907,835 2019-10-01، 11:24 AM
آخرین ارسال: saeed_sg
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,607 1,236,700 2019-08-22، 08:52 PM
آخرین ارسال: ecsi
Video گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن تیبا در فروشگاه پدال TIBA-NAVID 13 36,396 2019-05-27، 10:09 AM
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 668 560,076 2019-05-14، 06:59 AM
  تاپیک اختصاصی خودروی پراید(ثبت نام- موارد فنی و ...) (کلیه مدل ها:131-141-231-132) TIBA-NAVID 123 50,057 2019-04-07، 03:38 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان