سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 55 رأی - میانگین امتیازات: 4.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
سلام دوستان 
من تیبا 98 تحویل گرفتم از 600 کیلومتر در سرعت 80 به بالا مشکل لرزش فرمان داشتم تا الان که 5 هزار کیلومتر شده است .
الان 4 تا رینگ 14 و لاستیک نو هم خریدم اما مشکل پابرجاست  هزار بار بالانس کامپیوتری و بالانس درجا زدم 
اما درست نشد 
لطفا راهنمایی بفرمایید
پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام تیبا96 دوگانه دارم. ماشین خودبه خود تا عقربه یک و نیم دو گاز میخوره . امروز متوجه شدم که احتمال داره بوستر ترمز باشه . ایا بوستر تعمیر میشه؟ و اینکه چقدر خطر داره؟
پاسخ
تشکر شده توسط :
با سلام تیبا 2 مدل 97 دارم الان نزدیک 40 هزار کیلومتر باهاش رانندگی کردم 2روز پیش باک ماشین رو فول کردم و دیروز موقع پارک ماشین متوجه شدم چند قطره بنزین از زیر شل گیر جرخ جلو میچکه بردم مکانیک نشون دادم گفت بخاطر باک پر ماشین و هوای گرم از حباب گیر بنزین بوده و طبیعیه و امروز هم همین اتفاق افتاد قبلا هر دفعه باک رو فول میکردم اینطوری نمیشد لطفا راهنماییم کنید ممنون
پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام. یه مدتی هست روی رادیو ماشینم صدای نویز دارم. صدای نویز کولر و فن و بوق و شیشه بالابر میاد روی رادیو. چکار کنم رفع بشه؟ با سپاس
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
سلام
احتمالا نویزگیر رادیو مشکل دار شده شاید
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط :
(2019-09-03، 04:36 PM)TIBA-NAVID نوشته است: سلام
احتمالا نویزگیر رادیو مشکل دار شده شاید

من 3 تا پخش تست کردم. این آخری هم jvc هست و نو خریدمش. میشه نویز گیر وصل کرد؟ و اگه میشه چجوری نصب میشه؟ با تشکر
پاسخ
تشکر شده توسط :
با سلام خدمت دوستان عزیز علی الخصوص آقا نوید
آقا من تیبا که گرفتم 100 تا کارکرده ولی امروز روغنش رو چک کردم بین F و E بود و خیلی به نظر بی کیفیت و رقیق بود
به نظرتون ببرم نمایندگی یا خودم بدم تعویض روغن عوضش کنن؟ مشکلی از لحاظ گارانتی پیدا نمی کنه بدم روغنش رو عوض کنن
با تشکر
پاسخ
با سلام و احترام. ماشین من تیبا 2 هست و وقتی ماشین سرد هست و تازه روشن شده لیور دنده نرم جا میره. ولی بعد یه مدت که که کار میکنه و ماشین گرم میشه لیور سفت میشه و سفت جا میره. میخواستم بدونم مشکل از کجاست؟ مدل ماشین: تیبا 2 سال 96
پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام دوستان عزیز بنده تیبا ۲ مدل ۹۶ دارم وقتی که پدال گاز رو ول میکنم ماشین از دور موتور ۳۰۰۰ به پایین شروع به دل زدن می‌کنه در هر دنده ای که باشه،پیش چندتا تعمیرکار هم بردم متاسفانه نتونستن درست کنن،صافی بنزین،شمع رو عوض کردم،بنزین سوپر زدم متاسفانه درست نشد،ممنون میشم کمک کنید
پاسخ
سلام به شما دوست عزیز و عرض خیر مقدم
عرض کنم بهتره اول ماشین رو ببرید نمایندگی یه دیاگ بزنن و ببینن ارور سنسور اکسیژنی یا مورد دیگری نرم افزاری یا سخت افزاری نمیبینن ؟
و مورد دیگری که باید چک بشه باتری ماشین هست و البته استپر و تمیز بودنش و سنسور دور
ازین ها احتمالا خارج نیست ولی باید چک بشه چیه

(2019-09-11، 11:18 AM)scythe نوشته است: با سلام خدمت دوستان عزیز علی الخصوص آقا نوید
آقا من تیبا که گرفتم 100 تا کارکرده ولی امروز روغنش رو چک کردم بین F  و E بود و خیلی به نظر بی کیفیت و رقیق بود
به نظرتون ببرم نمایندگی یا خودم بدم تعویض روغن عوضش کنن؟ مشکلی از لحاظ گارانتی پیدا نمی کنه بدم روغنش رو عوض کنن
با تشکر

سلام به شما دوست خوبم
البته روغن شرکت زیاد تعریفی نیست ولی خوب کلا بهتره اگرم میخواید زود عوض کنین 1000 تایی کار کنه که این جرم های اولیه هم تخلیه بشه
و اینکه واسکازینشون از روغن موتورشون لعنتی تر هست.
روغنه هنوز خوبه .  یعنی زمان ما که اینطور بود
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط :

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 197 139,542 6 ساعت پیش
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,241 11,968,846 6 ساعت پیش
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,607 1,213,543 2019-08-22، 08:52 PM
آخرین ارسال: ecsi
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,036 890,079 2019-08-03، 08:45 PM
آخرین ارسال: samanohet
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,312 651,710 2019-08-01، 01:08 PM
آخرین ارسال: m2relax
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,847 903,365 2019-06-20، 12:04 PM
Video گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن تیبا در فروشگاه پدال TIBA-NAVID 13 34,899 2019-05-27، 10:09 AM
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 668 553,174 2019-05-14، 06:59 AM
  تاپیک اختصاصی خودروی پراید(ثبت نام- موارد فنی و ...) (کلیه مدل ها:131-141-231-132) TIBA-NAVID 123 48,585 2019-04-07، 03:38 AM
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,576 2,283,179 2019-02-07، 08:23 PM
آخرین ارسال: Baig

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان