سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 53 رأی - میانگین امتیازات: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
سلام به شما دوست عزیز
اگه کاپوت میلرزه بابت تنظیم نبودن ضربه گیرای زیر کاپوت هست که میتونید بپیچونید اون ضربه گیرای لاستیکی رو که بیان بالاتر و مانع از لرزش بشن
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط :
با سلام خدمت دوستان و آقا نوید گل
عرضم به حضور من تابستون یه تیبا مدل 97 خریدم ، همون تابستون کولرش مشکل داشت که مجبور شدن گازشو خالی و مجددا پر کنن... بعد تو کیلومتر 8000 واتر پمپش نشتی داشت و اونو عوض کردن که حین تعویض بهم گفتن کاسه نمدشم مشکل داره و روغن ریزی داره، تو کیلومتر 8000!!! خلاصه گذشت تا کیلومتر ده هزار که دمنده بخاری از کار افتاد که اونم مقاومت بخاری رو عوض کردن درست شد و در جواب این همه عیب و ایراد گفتن ماشینای بالای مدل 95 همشون همینجورین... آیا زیبا نیست؟
پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام به شما اقا وحید وقتتون بخیر
یه سری مواردی تو ماشینای تازه تحویلی هست. یعنی تا 5000 یه سری ایرادایی ممکنه تو هر ماشین تو ایران پیش بیاد. هر ماشینی ...
مثال بزنم . پژو داشتم اون زمان که پژوها حتی پلاستیک دور دنده اش فرانسوی بود  چه برسه به قطعات دیگرش ...
موقع تحویل پمپ شیشه شور سوخته بود و همون صفر رفت برا تعویض.
تیبا رو هم که گرفتم یه روغن ریزی داشت همون سرویس 5000 رفع شد و کاسه نمد کره ای گرفتم و ازون زمان تا الان هیچ مشکلی نداشت شکر خدا دیگه این همه سال. شکر خدا.
یا مثلا درب های عقب اصلا رگلاژ نبود که کار اونا هم نبود خودم تنظیمش کردم ...
یا اون زمان بعضی ماشینا بود که رادیاتور ایران داشتن و دربش بیضی شکل میشد . مال من مارک دیگری بود کوشش رادیاتور و این ایرادو نداشت.
در کل یه سری موارد تو ماشین تازه تحویل توی ایران متاسفانه پیش میاد و هستش تو ماشیناشون . 
اصل ماشین مشکل دار نباشه مهم تر هست از این موارد . دوستی داشتم اس 300 گرفته بود هنوز هیچی نشده مشکل موتوری پیدا کرده و قطعاتشم نیست. ماشینه خوابیده میگن قطعاتشم نیست.

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط :
با سلام
من دنبال موقعیت نصب شده مپ سنسور تیبا میگردم ولی نتونستم موقعیتش رو پیدا کنم هر جور سرچی هم بفرمایید انجام دادم ولی پیداش نکردم اگه بتونید کمکم کنید ممنون میشم
شکل های مختلفی هم انگار داره و برای منی که آنچنان فنی نیستم سخته واقعا
با سپاس
پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام خدمت دوستان
ماشین من تیبا ۱ هستش الان بعد از مدت یکسال که ۴تا لاستیکارو عوض کردم موقع رانندگی احساس کردم که چرخ های جلو شل شدن که وقتی چک کردم با اچار چرخ دیدیم بله ۲تا چرخ جلو پیچاش شل شده که سفتشون کردن اما این مشکل هر چند وقت دوباره تکرار میشه
و باید هی پیچ چرخامو سفت کنم،ممنون میشم اگه ی راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
سلام به شما دوست خوب
یا خوب سفت نشده و با اچار چرخ محکم باید سفت کنید ... یا اینکه  اگه خدای نکرده درست کار نکرده و پیچ رو با بوکس برقی درست کار نکرده و هرز کرده که بحث چیز دیگس ...

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط :

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,830 865,899 2019-02-16، 08:06 PM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
  تاپیک اختصاصی خودروی پراید(ثبت نام- موارد فنی و ...) (کلیه مدل ها:131-141-231-132) TIBA-NAVID 121 45,003 2019-02-12، 11:30 AM
آخرین ارسال: tiba91
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,203 11,528,162 2019-02-10، 06:16 PM
آخرین ارسال: saeex
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,576 2,196,864 2019-02-07، 08:23 PM
آخرین ارسال: Baig
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,290 623,716 2019-02-03، 02:39 PM
آخرین ارسال: saeex
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 185 132,586 2018-12-27، 11:19 AM
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,601 1,166,459 2018-12-26، 10:57 AM
آخرین ارسال: Sanup2006
  چراغ جلو تیبا alit1150 38 47,623 2018-12-11، 11:23 AM
Question تجربه ی اولیه با تیبا 2 (تیبا ی هاچ بک) TIBA-NAVID 75 87,547 2018-11-27، 12:38 PM
آخرین ارسال: amirip
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 664 538,856 2018-07-06، 10:21 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان