سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک زیرشاخه تیبا - (مربوط به درج فراخوان های مربوطه و اطلاعات مفید فنی متفرقه )
نمردیم و روکش صندلی هم شد جزو آپشن خودرو...
پاسخ
(2012-09-10، 10:59 PM)masooumi نوشته است: نمردیم و روکش صندلی هم شد جزو آپشن خودرو...

آقای معصومی بستگی داره چه روکشی منظورشون باشه ...
تو سمند خیلی وقته این چیزا آپشن هست.
یبار تک تک آپشن هاشو روش بحث کردم.
تو سمند مثلا صندلی با روکش چرم رو به عنوان اپشن یاد میکنن.
معلوم نیست اینا منظورشون چیه.
اگه روکششون منظورشون همین روکش معمول باشه که خود آدم دستش نشکسته که نتونه .
ولی گمونم نکنم این باشه.
اگه معمولی باشه منظور که مورد 1 اصلا اصلا مفت هم نمی ارزه
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
(2012-09-11، 08:10 AM)TIBA-NAVID نوشته است: آقای معصومی بستگی داره چه روکشی منظورشون باشه ...
تو سمند خیلی وقته این چیزا آپشن هست.
یبار تک تک آپشن هاشو روش بحث کردم.
تو سمند مثلا صندلی با روکش چرم رو به عنوان اپشن یاد میکنن.
معلوم نیست اینا منظورشون چیه.
اگه روکششون منظورشون همین روکش معمول باشه که خود آدم دستش نشکسته که نتونه .
ولی گمونم نکنم این باشه.
اگه معمولی باشه منظور که مورد 1 اصلا اصلا مفت هم نمی ارزه

در سمند و محصولات ایران خودرو خود تودوزی صندلی چرم هست ولی از نوشته های سایپا اینجوری به نظر میرسه که روکش صندلی می بندن .(دیگه از این واضع تر نمیشد بنویسن که روکش)

کلا ایران خودرو در آپشن خیلی خوب عمل می کنه
پاسخ
خوب دوستان زنگ زدم سایپا ....
گفتم در مورد این تیپ 1 و تیپ 2

کیفیت و مشخصات آپشن هاتون الان مشخص هست که چی هستن ؟
آپشن هایی مثل سیستم صوتی تصویری مشخصاتشونو میدونین؟
کیفیت و مدل روکش رو میدونین؟
از دزدگیر و دوربین اطلاع دارین ؟

در آخر پرسیدم امکان ادغام آپشن ها برای فرد هست یا نه ؟

پاسخ نمایندگی :

خیر اصلا از نوع و کیفیت آپشن ها اطلاع نداریم.
اصلا بروشور تبلیغاتی نداریم که این موارد حتی تصویرشون رو داشته باشیم.
سوم اینکه امکان ادغام آپشن ها نیست و فقط تیپ 1 یا تیپ 2 میشه گرفت.

پاسخ من :

خسته نباشید !! خدانگهدار ...

خوب این حرکت سایپا رو یه کپی ناقص و خیلی بد از روی دست ایرانخودرو میدونم .
حداقل ایرانخودرو روی کیفیت تک تک آپشن هاش مانور سنگین داده بود.
به جنس و کیفیتشون بارها زوم کرده بود.
حتی براشون سایت باز کرده که کسی که بیرونه هم و هوس کرده خودش بتونه بخره.
حالا سایپا 4 اپشن به صورت سبد کالایی در نظر گرفته و اونا رو جوری میده انگار داره صدقه میده !
با این حساب اصلا فعلا جای فکر نداره.
چون باید کیفیت و مدل های این موارد معلوم بشن.
باید افرادی اینا رو بخرن و خروجی کارشونو دید.
همون سیستم صوتی تصویری قیمتش خدا تومن میتونه متفاوت باشه.
نمیشه کیلویی بگن بیا و ببر ....
اون جوری باشه خود فرد بیرون بهترشو میذاره برا خودش ....
خلاصه که اینجوریاست.

------------------------------------------------
اما یه مطلب مهم برا من و شما :

ما نباید از ارائه این موارد توسط سایپا ناراحت باشیم.
تا الان سایپا سراغ آپشن هم نرفته بود و ماشینای ما که بعضا اکثر این آپشنا رو داره بعضا آپشن های دیگه که هنوز اینا واردش نشدن بلکه با کیفیت بهتر در بازار ارزششون مشخص نبود برای همه ...
الان همه براشون قیمت ها مشخص تر میشه
سایپا با این کارش ارج کار ما رو هم بالا میبره.
هنوز اینا سراغ آیینه برقی مثلا نرفتن ...
سراغ اون میخواستن برن قیمتاشون ازینم کولاک تر میشد.
من خودم با دوربین عقب بسیار موافقم چون جلوه عقبو بد نمیکنه و کارکرد و کیفیتشم خیلی خوبه.
خلاصه که زیاد نباید ماها ازین موارد ناراحت بشیم.
با این کار سایپا ارزش و اعتبار خودروهایی که این آپشن ها رو همراه آپشن هایی فراتر ازین ها دارن بیشتر مشخص میشن ... مخصوصا که کاملا تمیز و خوب و با کیفیت هم کار شده باشه ...

خلاصه که با این توضیحات تفاوت سبک کارشون و نوع کارشون با ایرانخودرو زمین تا اسمون توفیق داره ...
من این سبک کارشون رو نمیپسندم ... آپشن چیزی نیست کیلویی و درهم بفروشنش ...
مهره چینی با زرنگی خاصی هم کردن ....
فرد لازم نیست تن به این ها بده.
خودش بیرون با کیفیت بهتر همینا رو بلکه بیشتر ازینا میتونه بگیره .

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
يه بار من ديدم پخش مارشال مدل 2471 رو 111 به صورت آپشنال بسته بودن با دزدگير تلماتيكس تصويري
الان از اون مدل پخش گير نمياد احتمالاً يا بوستر هست، فليپس و... به هر حال چيني هست پايونير كه نصب نميكنن
روكش هم همين مدل روكشهايي كه تو بازار هست اما با پارچه خود ماشين دوخته ميشه
اگه كسي بخواد به صورت فابريك باشه مي ارزه
[تصویر:  33387102493462525098.jpg]
پاسخ
بله دوست من منم همین منظورم بود که باید موضع خودشون رو مشخص میکردن و عکس تبلیغی و بروشور میدادن.
همین صحبت شما در مورد روکش تودوزی هست و اگه با کیفیت باشه بسیار خوبه و خوب می ارزه ...
اما از روکش فابریک خشک و خالی که نوشتن خیلی چیزای دیگه هم ممکنه برداشت بشه ...
کلا با این نحوه اطلاع رسانی اینا آنچنان نباید انتظار استقبال داشته باشن.
فروش آپشن های کیلویی و درهم و بدون حتی یه عکس و بدون نام و نشان از جنس و کیفیت ...

------------------ ((ا))

پاسخ
با تشکر از زحمات تمامی دوستان به خصوص آقا نوید و آقا بهروز.
متاسفانه تعدادی از فایل های این تاپیک حذف شده اند. لذا در صورت امکان در خواست بررسی و آپلود مجدد فایل های زیر را دارم:
http://uplod.ir/ddi5ia4t2ro1/airbag.rar.html
http://uplod.ir/3suhcolgb5tr/engine_.rar.htm
http://uplod.ir/uzreahebaqgc/circuit.part3.rar.htm
http://uplod.ir/my2xlpl504ct/circuit.part4.rar.htm
http://uplod.ir/jtjiob1wus0u/circuit.part5.rar.htm
پاسخ
(2012-09-21، 01:24 AM)TIBA-Morteza نوشته است: با تشکر از زحمات تمامی دوستان به خصوص آقا نوید و آقا بهروز.
متاسفانه تعدادی از فایل های این تاپیک حذف شده اند. لذا در صورت امکان در خواست بررسی و آپلود مجدد فایل های زیر را دارم:
http://uplod.ir/ddi5ia4t2ro1/airbag.rar.html
http://uplod.ir/3suhcolgb5tr/engine_.rar.htm
http://uplod.ir/uzreahebaqgc/circuit.part3.rar.htm
http://uplod.ir/my2xlpl504ct/circuit.part4.rar.htm
http://uplod.ir/jtjiob1wus0u/circuit.part5.rar.htm

سلام دوست گلم مرتضی عزیز
ممنون از توجه شما
من نگاه کردم گمونم این فایل ها رو دریافت نکرده بودم یا الان ندیدم.
بازم نگاه میکنم و در صورت دانلود اون ها رو به فضای امن دائمی منتقل میکنم.
ضمنا برای سایر فایلا که حذف نشدن هم همین جور کاری خواهم کرد انشاالله.
دوستان دیگر اگر این فایلا رو احیانا دریافت کردند اگه بگذارند بسیار خوبه.
منم بازم نگاه میکنم تو سیستمم.

------------------ ((ا))

پاسخ
سلام کسی PDF یرق و سیم کشی تیبا را داره برام بزاره اون قبلی ها را دانلود کردم اما باز نمی شه
ماییم و نوای بینوایی بسم الله اگر حریف مایی
پاسخ
Video 
باسلام مجدد آقا نوید عزیز
آقانویددانلودفایل های pdfدررابطه با موتور تیبا حذف شده اندلطفادرصورت امکان یاریم کنید
سپاسگزارم ازشما
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,110 2,148,229 2019-08-16، 09:20 AM
آخرین ارسال: farhad_777
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,233 11,862,771 2019-08-11، 11:20 AM
آخرین ارسال: alireza_asol
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 195 138,076 2019-08-09، 05:34 AM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,036 883,424 2019-08-03، 08:45 PM
آخرین ارسال: samanohet
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,312 646,208 2019-08-01، 01:08 PM
آخرین ارسال: m2relax
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,847 895,526 2019-06-20، 12:04 PM
Video گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن تیبا در فروشگاه پدال TIBA-NAVID 13 34,630 2019-05-27، 10:09 AM
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,606 1,204,763 2019-05-19، 11:12 PM
آخرین ارسال: علی اهدا
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 668 550,716 2019-05-14، 06:59 AM
  تاپیک اختصاصی خودروی پراید(ثبت نام- موارد فنی و ...) (کلیه مدل ها:131-141-231-132) TIBA-NAVID 123 47,901 2019-04-07، 03:38 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان