سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 66 رأی - میانگین امتیازات: 4.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون
(2012-09-25، 02:46 PM)masooumi نوشته است:
(2012-09-25، 01:38 PM)asdf1753 نوشته است: سلام دوستان
2 سوال از شما دارم
1- بین تیبا و 405 شما کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

2- از ابتدای مهر ماه سایپا یه پیشفروش عجیب اضافه کرده با شرایط زیر:
11میلیون پیش بدون سود مشارکت و انصراف تحویل آذر91. ولی با نرخ مصوب شهریور 91 که گمونم 12850 باشه. البته گفته اگر مخارج بیمه و شماره گذاری و اینها اضافه بشه میگیره
با این اوصاف یعنی قراره قیمت تیبا گرون بشه؟
اگه بخوان تاخیر داشته باشن در تحویل و سود مشارکتی هم که نداره آیا این شیوه معقوله؟ و اینکه آذر تحویل میدن
اما موارد دیگه همراه با سود مشارکت 22% و تخفیف 6% مبلغ ودیعه و تحویل آبان هم هست.
برداشت شما چیه؟ توصیه شما چیه؟ آیا هبری در این مورد دارید؟
مرسی

بین تیبا و 405 معمولی من تیبا را انتخاب می کنیم ولی اگر 405SLX با موتور tu5 منظورتون باشه قطعا همون 405SLX

در مورد گران شدن که قطعا در همین هفته گران خواهد شد ولی بستگی داره که این گرانی چقدر باشد.

11 میلیون با سود 22% هم حساب کنیم برای 3 ماهش میشه 600 هزار تومان یعنی ماهی حدود 200 هزار تومان و قطعا یکماه تاخیر هم روش حساب کنیم میشه 800 تومان و فکر می کنم گروه شدن تیبا هم حدود همین 800 تا 1 میلیون باشه پس زیاد نباید فرقی داشته باشه شاید در حد 200 یا 300 تومان

پس با این حساب بهتره همون 7 میلیون با سود 22% و تحویل آبان رو ثبت نام کنم که 1ماه زودتر بدن ماشینو
پاسخ
(2012-09-25، 06:46 PM)masooumi نوشته است:
(2012-09-25، 06:10 PM)asdf1753 نوشته است: پس با این حساب بهتره همون 7 میلیون با سود 22% و تحویل آبان رو ثبت نام کنم که 1ماه زودتر بدن ماشینو

اینجوری هم از نظر زمانی جلوتر هستید و هم اینکه همه چیز مشخص هست و سود تاخیر هم دریافت میکنید.

مگه اینکه یکدفعه قرار باشه تیبا بیش از یک میلیون گرون بشه...

و مطمئن باشید که سایپا جایی نمی خوابه که آب زیرش بره و قطعا روش پیش فروش جدیدشم بیشتر به نفع خودش هست و نه شمای مشتری

درنهایت 11 میلیونی ثبت نام کردم اونروز. امروز هم توی اخبار خوندم که تیبا 2میلیون و 542 هزار گرون شده و اگر به تعهدشون عمل کنن کلی برد کردم! یا بهتره بگم ضرر نکردم
قیمت مصوب جدید 15 میلیون و 400 هزار تومنه
پاسخ
(2012-10-08، 07:55 PM)asdf1753 نوشته است: درنهایت 11 میلیونی ثبت نام کردم اونروز. امروز هم توی اخبار خوندم که تیبا 2میلیون و 542 هزار گرون شده و اگر به تعهدشون عمل کنن کلی برد کردم! یا بهتره بگم ضرر نکردم
به نظر من هم شما یک جورهایی برد کردید.
در ضمن دوستان عزیز قیمت تیبا در اخبار اعلام شد: تیبا 15400000 تومان و سمند LX هم 21090000 تومان اعلام شد.
در نتیجه در حال حاظر قیمت تیبا متالیک به شکل رسمی حدود 15600000 تومان است.
واقعا به حال یک چنین مملکتی و مردمی باید گریست، واقعا متاسفم.
پاسخ
(2012-10-08، 11:31 PM)TIBA-Morteza نوشته است:
(2012-10-08، 07:55 PM)asdf1753 نوشته است: درنهایت 11 میلیونی ثبت نام کردم اونروز. امروز هم توی اخبار خوندم که تیبا 2میلیون و 542 هزار گرون شده و اگر به تعهدشون عمل کنن کلی برد کردم! یا بهتره بگم ضرر نکردم
به نظر من هم شما یک جورهایی برد کردید.
در ضمن دوستان عزیز قیمت تیبا در اخبار اعلام شد: تیبا 15400000 تومان و سمند LX هم 21090000 تومان اعلام شد.
در نتیجه در حال حاظر قیمت تیبا متالیک به شکل رسمی حدود 15600000 تومان است.
واقعا به حال یک چنین مملکتی و مردمی باید گریست، واقعا متاسفم.

اگر اعتراض بالا بگیره احتمال داره تا 1 میلیون قیمت کم بشه.قیمت سمند که تقریبا غیر قانونی از اول مهر بالا رفته بود.یه چیزی رو دقت کردین.هنوز شازمان حمایت از حقوق تولید کننده و مصرف کننده قیمتها رو اعلام نکرده.
این لینک رو ببینین.
اعلام رسمی قیمت جدید خودروها در انتظار تصمیم گیری و ابلاغ نهادهای بالادستی است
دوستان برای گزارش مشکلات خودرو تیبا تون به لینک زیر سر بزنین ، فرم رو پر کنین تا از مگاموتور باهاتون تماس بگیرن.لطفا برای صیانت از حقوق خودتون و دیگران حتما این کار رو انجام بدین.
http://www.megamotor.ir/HomePage.aspx?la...4960&mid=0
پاسخ
دوستان می دونم این مسئله زیاد ربطی به این تاپیک نداره اما چون تاپیک اصلی پر بازدیده مسئله رو اینجا مطرح می کنم.
امیدوارم این کار جواب بده.
پیشنهاد من اینه که دوستانی که خودرو ثبت نام کردن و به خاطر افزایش بی منطق قیمت خودرو ها باید پول اضافه ای به خودرو ساز بدن تا ماشین رو تحویل بگیرن به لینک زیر برن که واحد شکایت سازمان بازرسی کل کشوره و فرم رو پر کنن.ممکنه این مسئله کمکی به این بکنه که لااقل کسانی که خودروهاشون رو قبل از افزایش قیمت ثبت نام کردن بتونن با قیمت قدیمی تحویل بگیرن.

سامانه رسیدگی به شکایات و اعلامات سازمان بازرسی کل کشور:
http://shekayat.bazresi.ir/Portal/Home/D...17bae8416a
لطفا این مسئله رو جدی بگیرین.
ممنونم
دوستان برای گزارش مشکلات خودرو تیبا تون به لینک زیر سر بزنین ، فرم رو پر کنین تا از مگاموتور باهاتون تماس بگیرن.لطفا برای صیانت از حقوق خودتون و دیگران حتما این کار رو انجام بدین.
http://www.megamotor.ir/HomePage.aspx?la...4960&mid=0
پاسخ
سلام یک تیبای صفر خریدم میخوام تزئینش کنم چکار کنم
پاسخ
سلام
آقا من یه سوال داشتم
هفته ی پیش موقع ریختن پول نهایی 750 تومن همینجوری گرفتم که پدرم نپرسیده واسه چیه !
چن تا نمایندگی هم سوال کردیم همه ی اونا هم این 750 تومن رو تایید کردن
شما میدونید واسه چیه ؟ تیبا sx بوده
موقع تحویل دزدگیر ، روکش صندلی داره آیا ؟
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 TIBA-NAVID TIBA-Morteza Hossein-A
(2013-02-26، 01:45 AM)Frenzy نوشته است: سلام
آقا من یه سوال داشتم
هفته ی پیش موقع ریختن پول نهایی 750 تومن همینجوری گرفتم که پدرم نپرسیده واسه چیه !
چن تا نمایندگی هم سوال کردیم همه ی اونا هم این 750 تومن رو تایید کردن
شما میدونید واسه چیه ؟ تیبا sx بوده
موقع تحویل دزدگیر ، روکش صندلی داره آیا ؟

سلام به شما دوست عزیز
والا فقط تیباهای اپشن دارشون هست که به خاطر سنسور عقب،روکش صندلی و یه دزدگیر قریب 1 تومن گرون تره.
اگه اپشن دار ثبت نام کردین این پول برا اون بوده.
به نظر من که همون تیبای sx خالی خوبه.
با اون 1 تومن آدم حتی تو همین گرونی مهلک هم خیلی کارا میتونه بکنه.

دوستان راستی این تاپیکو مدت ها قبل یه دوستمون با نام خرید تیبا ثبت نام کرده بودند.
این تاپیک رو عنوانش رو تغییر دادم به عنوان فوق.
دوستان عزیز میتونن سوالات پیرامون خرید، تحویل، و موارد پیرامون رو در صورت نیاز در اینجا هم بحث و تبادل نظر بپردازند.
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-Morteza mehrdad1355 Frenzy Amir_Tiba Hossein-A
به سلامتی قراره قیمت خودرو کاهش پیدا کنه، تا 20 درصد، فکر کنینBig Grin
اون هم بعد از یک افزایش 15 تا 20 درصدی مرحله اول و یک افزایش 15 تا 30 درصدی مرحله دوم و مهمتر از اینا بعد از این که کلی ماشین از کارخونه ها خریداری شده و پول بی زبون ملت رفته تو جیب خودروسازانExclamationملی؟ خودروساز؟؟؟؟؟
حالا چرا می خواد کاهش پیدا کنه؟ چون حساب های بانکی شرکت های مشتری مداره سایپا و ایران خودرو به اندازه کافی پر شده و به جمع آوری نقدینگی مورد نظرشون رسیدن، پس بهتره دیگه فعلا گرون نفروشن تا چند وقت دیگه که مجدد پول کم بیارن و مجدد گرونش کنن.
بیچاره اونایی که تیبا رو 19 و خورده ای میلیون تومان و باقی ماشین ها رو هم با این قیمت بالا خریدن، تاسف برانگیزه.
منبع کاهش قیمت خودرو ها تا سقف 20 درصد
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID mehrdad1355 Hossein-A
یالاخره ماشین من هم فاکتور شد..
من تحویل بهمن بودم که 28 بهمن برام دعوت نامه صادر شد..
2 اسفند تکمیل وجه کردم (باقیمت قدیم)
5 اسفند آماده تخصیص شد..
12 اسفند هم فاکتور شد..
دوستان کسی میدونه حداکثر و حداقل زمانی که طول میکشه تا ماشین بعد از فاکتور شدن تحویل بشه چقدره؟
مدارک ماشین و پلاک ماشین کی آماده میشه؟قبل از تحویل ماشین پلاک آمده میشه یا ماشین بدون پلاک تحویل میشه و پلاک بعدا حاضر میشه؟
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,261 14,087,650 2021-01-09، 08:19 PM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,038 1,048,724 2020-08-23، 07:50 PM
آخرین ارسال: lucid
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,148 2,601,932 2020-07-20، 07:05 PM
آخرین ارسال: Ali nemesis
Information دانستنی های بیمه ای - موارد در خصوص بیمه ی خودرو (شخص ثالث، بدنه ،... ) TIBA-NAVID 27 19,163 2020-02-23، 03:57 PM
آخرین ارسال: فرپدال
Star خودروی دنا محصول جدید ایران خودرو AliMoh 21 38,275 2020-01-18، 04:35 PM
آخرین ارسال: saharqasemi
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,318 762,262 2020-01-10، 07:43 AM
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,853 1,054,686 2019-11-21، 07:35 PM
  چراغ جلو تیبا alit1150 39 69,056 2019-10-29، 01:57 PM
آخرین ارسال: hozour64
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 199 160,785 2019-10-19، 12:23 PM
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,607 1,411,963 2019-08-22، 08:52 PM
آخرین ارسال: ecsi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان