سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 66 رأی - میانگین امتیازات: 4.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون
(2013-03-06، 11:04 PM)majidson نوشته است: سلام دوستان من 2 تا سوال دارم:
1. ماشین پلاک شده تحویل میدن یا بعدش باید خودم برم شماره گذاری پلاک کنم ؟ نکته: من قبلا ماشین نداشتم.
2. بیمه شخص ثالث روی ماشین هست یا نه ؟

سلام به شما دوست عزیز
بله ماشین براتون پلاک میشه ... ممکنه پلاکش دیر بیاد ولی میاد.
بله بیمه شخص ثالثم داره و البته باز ممکنه در بدو تحویل لازم باشه مابه تفاوت بپردازید.
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
سلام دوست عزیز
یعنی از وقتی که ثبت نام می کنی نمایندگی کارای تخصیص پلاک انجام میده !!!؟ حالا اگر مشتری قبل تحویل، موقع که دعوت نامه بیاد انصراف بده چی میشه ؟ یعنی پلاک اونموقع براش صادر شده؟ ببخشید درست متوجه نشدم
پاسخ
(2013-03-06، 11:13 PM)majidson نوشته است: سلام دوست عزیز
یعنی از وقتی که ثبت نام می کنی نمایندگی کارای تخصیص پلاک انجام میده !!!؟ حالا اگر مشتری قبل تحویل، موقع که دعوت نامه بیاد انصراف بده چی میشه ؟ یعنی پلاک اونموقع براش صادر شده؟ ببخشید درست متوجه نشدم

دوست خوبم در قبل از تحویل و بعد از پرداخت ودیعه دوم
زمانی که خودرو بهش ما تخصیص پیدا کرده
بعد از چند روز میبینین در سایت شماره پلاکم درج شده.
یعنی جزو مراحل انتهایی قبل تحویل است.

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-Morteza mehrdad1355 omid sh majidson Hossein-A
(2013-03-06، 11:13 PM)majidson نوشته است: سلام دوست عزیز
با سلام به شما
همون طور که آقا نوید عزیز هم فرمودند و با توجه به شرایط خود من که 2 - 3 ماه پیش تیبا ام رو گرفتم، از زمانی که خودرو رو تکمیل وجه کنید پلاک تخصیص پیدا میکنه، مثلا واسه خود من تاریخی که زیره پلاکم درج شده 11 روز پس از تکمیل وجه ام توی نمایندگی است.
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID mehrdad1355 omid sh majidson Hossein-A
سلام نوید جان
یادتون میاد گفتم برای من با قیمت جدید حساب کردن.
من امروز داشتم میرفتم برای انصراف ، چونکه تا فردا فقط مهلت واریز پول داشتم. که پدرم یه مقدار پس انداز داشت گفتش انصراف نده، خلاصه رای من رو زد.
امروز با دلی ناخوش پول رو ریختم چون واقعا راضی نبودم با این گرونی. در مورد آپشن هم گفتن نمیشه آپشن انصراف بدی. از شانس منه دیگه.
الان تو فاکتور زده:
آپشن:;دو ستاره تیبا;
پاسخ
سلام دوستان

من اول بهمن فروش قطعی تیبا sx ثبت نام کردم و پول کامل واریز کردم 15430000
بالای قراردادی که امضا کردم نوشته بود تسهیلات غیر قابل انصراف
و تو شرایط نوشته :
زمان تحویل حداکثر سه ماهه و سود ماه دوم 7 درصد و سود ماه سوم 9 درصد و بعد از ان جریمه تاخیر با درصد فلان
به نظر شما من کی ماشین دار میشم؟
ممکنه از من هنگام تحویل تفاوت قیمت بخواهند؟

بیمه شخص ثالث زیاد شد ممکنه چقدر از من بابت بیمه جدید مطالبه کنند ؟

ممکنه ماشن من هم یورو 4 بشه ؟ اصلا یورو 4 شدنش خوبه (ازلحاظ کیفیت رانندگی ماشین و گرنه مسلما برای هوا پاک که خوبه) ؟

من دوست داشتم اپشن دار ثبت نام کنم ولی نشد
به نظر شما داخل نمایندگی میتونن اپشن های مدل ex رو برام بزارند؟

فعلا تا همین جا بسه بقیه رو بعدا میپرسم BlushShy
پاسخ
(2013-03-06، 11:28 PM)joomlaman نوشته است: سلام دوستان

من اول بهمن فروش قطعی تیبا sx ثبت نام کردم و پول کامل واریز کردم 15430000
بالای قراردادی که امضا کردم نوشته بود تسهیلات غیر قابل انصراف
و تو شرایط نوشته :
زمان تحویل حداکثر سه ماهه و سود ماه دوم 7 درصد و سود ماه سوم 9 درصد و بعد از ان جریمه تاخیر با درصد فلان
به نظر شما من کی ماشین دار میشم؟
ممکنه از من هنگام تحویل تفاوت قیمت بخواهند؟

بیمه شخص ثالث زیاد شد ممکنه چقدر از من بابت بیمه جدید مطالبه کنند ؟

ممکنه ماشن من هم یورو 4 بشه ؟ اصلا یورو 4 شدنش خوبه (ازلحاظ کیفیت رانندگی ماشین و گرنه مسلما برای هوا پاک که خوبه) ؟

من دوست داشتم اپشن دار ثبت نام کنم ولی نشد
به نظر شما داخل نمایندگی میتونن اپشن های مدل ex رو برام بزارند؟

فعلا تا همین جا بسه بقیه رو بعدا میپرسم BlushShy

سلام به شما دوست عزیز
والا حساب و کتاب ندارن اینا دوست عزیز
نه تو زمان تحویل و نه تو ودیعه دوم
زیاد نمیشه رو کاراشون حساب باز کرد
معمولا الان حدود 10 15 روز نهایتا بعد از موعد دیگه تحویل میدن معمولا ...
بیمه شخص ثالث اگه زیاد بشه ممکنه مابه تفاوت بیفته گردن خودتون که بعدا بدین.
اونم بستگی به بیمه گزار داره.
یورو 4 فقط یه استاندارد الایندگی خودرو هست.
به کیفیت رانندگی ربطی نداره.
فقط اصل کارش اینه کاتالیست سر راه اگزوز با گازهای مضر واکنش میده و اونا رو به گازهای بی خطر تر تبدیل میکنه
البته ماشین یورو 4 بنزین یورو 4 میخواد
وگرنه قبلا هم گفتم این کاتالیست حدود 100 150 تومن قیمتش هست
اگه به جای بنزین یورو 4 استاندارد توش بنزین عادی غیر استاندارد ریخته بشه
این قطعه که حدود 100 هزار در شرایط درست کارکرد داره
عملا بیشتر از 10 15 هزار کار نخواهد کرد.
اون وقت ماشین اتوماتیک به یورو 0 تبدیل میشه !
در مورد اپشن ...سایپا واقعا هزینه های زیاد میگیره برا آپشن های نه چندان مطرحشون.
حساب کنین برا روکش صندلی و دزدگیر معمولی و سنسور عقب تو یه مدل و تو مدل دیگه برا ضبط تصویری با کیفیت حداقل و دوربین و دزدگیر حدود 1.5 میلیون میگیرن.
الان تعداد زیادی از دوستان سایت با همین پک های آماده نصب و اموزش نصب ف خودشون با هزینه به مراتب کمتر شیشه عقب برقی کردن فو کلی آپشن با ارزش دیگه نصب میکنن.
با کیفیت به مراتب بهتر طبق همون فایل آموزشی و یا توضیحات داده شده.

------------------ ((ا))

پاسخ
(2013-03-06، 11:24 PM)majidson نوشته است: سلام نوید جان
یادتون میاد گفتم برای من با قیمت جدید حساب کردن.
من امروز داشتم میرفتم برای انصراف ، چونکه تا فردا فقط مهلت واریز پول داشتم. که پدرم یه مقدار پس انداز داشت گفتش انصراف نده، خلاصه رای من رو زد.
امروز با دلی ناخوش پول رو ریختم چون واقعا راضی نبودم با این گرونی. در مورد آپشن هم گفتن نمیشه آپشن انصراف بدی. از شانس منه دیگه.
الان تو فاکتور زده:
آپشن:;دو ستاره تیبا;
سلام مجید جان
داداش گلم حالا که تکمیل وجه کردی دیگه فکرشو نکن ماشین چقدر برات آب خورده ایشالا هرچه زودتر بیادو به سلامتی سوار بشین و چرخش برات بچرخه
پاسخ
سلام دوستان
خیلی جالبه، من روز 4شنبه تکمیل وجه کردم. امروز زده فاکتور شد و به غیراز شماره ساخت و تاریخ و ... شماره پلاک ماشین هم تو سایت زدن.
:o
پاسخ
تشکر شده توسط : imanb mehrdad1355 omid sh Hossein-A
(2013-03-09، 12:12 AM)majidson نوشته است: سلام دوستان
خیلی جالبه، من روز 4شنبه تکمیل وجه کردم. امروز زده فاکتور شد و به غیراز شماره ساخت و تاریخ و ... شماره پلاک ماشین هم تو سایت زدن.
:o
احتمالا تا یک شنبه میره روی وضعیت تحویل شده و تا آخر هفته هم کارت ماشین و برگ سبز میاد و ماشینتو تحویل میدن
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 TIBA-NAVID majidson Hossein-A

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,261 14,087,469 2021-01-09، 08:19 PM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,038 1,048,706 2020-08-23، 07:50 PM
آخرین ارسال: lucid
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,148 2,601,885 2020-07-20، 07:05 PM
آخرین ارسال: Ali nemesis
Information دانستنی های بیمه ای - موارد در خصوص بیمه ی خودرو (شخص ثالث، بدنه ،... ) TIBA-NAVID 27 19,163 2020-02-23، 03:57 PM
آخرین ارسال: فرپدال
Star خودروی دنا محصول جدید ایران خودرو AliMoh 21 38,275 2020-01-18، 04:35 PM
آخرین ارسال: saharqasemi
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,318 762,254 2020-01-10، 07:43 AM
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,853 1,054,678 2019-11-21، 07:35 PM
  چراغ جلو تیبا alit1150 39 69,053 2019-10-29، 01:57 PM
آخرین ارسال: hozour64
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 199 160,784 2019-10-19، 12:23 PM
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,607 1,411,943 2019-08-22، 08:52 PM
آخرین ارسال: ecsi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 36 مهمان