سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 66 رأی - میانگین امتیازات: 4.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون
(2016-11-15، 12:03 PM)TIBA-NAVID نوشته است: سلام مجدد. ارادتمندم.
در مورد رنگ ثبت نام اولیه مهم نیست چه رنگی ثبت میشه. موقع تحویل نه ولی موقع دعوت نامه (در ثبت نام های عادی) رنگ قطعی انتخاب میکنین.
اگه فروش فوری باشه همون ابتدا رنگ قطعی هست.
در مورد اپشن والا عموما اپشن دار نمیگیرن. کسی اگه وقت بذاره به مراتب میتونه اپشن های بسیار باکیفیت تر و بسیار بهتر و زیباتر و مدرن تری از اپشنای تیپ های اپشن دار سایپا بذاره.
من خودم انواع اقسام اپشن رو نصب کردم و تو این سالها هم توی همین فروشگاه پدال اپشن های مدرن عالی رو دوستان متعددی از همین فروشگاه پدال تهیه کردن و با اموزش نصب و مدارات اماده بهتر از شرکت و هر نصابی با بهترین کیفیت نصب کردن.
که قابل مقاییسه با کیفیت اپشن های تیپ های اپشن دار نیست.
مثلا ایینه برقی ما بهترین کیفیت اصلی مگان رو کار کردیم برای تیبا که چه کیفیتش چه زیباییش عالی تره. سایپا مدل پژویی ولی اونم نه اصلیش بلکه کپیش رو برا تیپ اپشن دار میذاره. یا بالابر موتور ها و قطعاتی که میذارن ضعیف هست. ما موردی که گذاشتیم از بالابر جلو که کیفیتش متوسطه هم بهتر هست. اونا برا عقب ضعیف تر کار میکنن و داشتیم دوستانی که همون اول از ضعفش گلایه داشتن و مشکل داشته.
یا دزدگیر و موارد دیگرم همین طور. خود فرد وقت بذاره چه رینگ و لاستیک و چه موارد دیگه به مراتب بهتر و باکیفیت تر میتونه بذاره
ممنونم دوست خوبم.
نه فوری نیست.
مهر ماه ثبت نام کردم هفته اخر اذر میدن.
پس رنگ قطعی نیست این خوبه چون سفیدشو دوس ندارم
پاسخ
تشکر شده توسط :
باسلام
اقا نوید عزیز از توضیهات و نکته نظرات حضرتعالی بینهایت سپاسگذارم
در مورد پاور عرض کنم که باطریساز دوست خانودگی هستش و پاور را برام به عنوان کادوی ماشین و به نوعی اشانتیون داد . البته سعی میکنم طبق فرمایشات جنابعالی قبل از خاموش کردن ماشین از بسته بودن شیشه ها مطمعن میشوم
در مورد روغن هم با نظر شما کاملا موافق هستم . فقط میخام حدود ۲۰۰ الی ۳۰۰ کیلومتر رانندگی کنم بعد در اولین فرصت با روغن الف ۴۰-۱۰ یا سوپرپیشتاز ۴۰-۱۰ به همراه فیلتر تعویض کنم
در مورد اب بندی اصلا حرف اون مسعول را قبول ندارم که میگفت ماشین نیاز به اب بندی ندارد!!! من تا اوجاییکه بتونم با احتیاط کامل و با رعایت مساعل ایمنی رانندگی میکنم و به ماشین هم اصلن فشار نمیارم
ارادتمندم
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
سلام.
اقا نوید منظور از هفته اخر آذر کی هست؟یعنی بیست به بعد هست؟
بنظرتون رینگ و لاستیک و.. عوض کنم؟
(2016-11-18، 07:55 PM)TIBA-NAVID نوشته است: سلام به شما
هفته اخر آذر مشخص هست دیگه همون 7 روز اخر ماه هست دیگه. البته معغمولا اینقدر دقیق نمیگن و چند روز عقب جلو ممکنه بشه.
در مورد تایر هم میل خودتون. قبلا صحبت شده سال 90 که من گرفتم تفاوت خیلی معقولی داشت خارجی عالی و ایرانی خوب من عوض کردم. الان با توجه به تفاوت زیادشون شاید منم بودم استفادشون میکردم و بعدا میخواستم تایر بهتر میگرفتم که ضرر نکنم. البته بین ایرانیا یزد تایر اگه بهتون بیفته از همشون بهتره
سلام دوست گرامی.
ممنون
پس منظورتون اینه به علت تفاوت بارز قیمت حال حاضر بازار، از همین تایر کارخونه استفاده کنم بعدا عوض کنم درسته؟
مچکرم
پاسخ
سلام به شما
هفته اخر آذر مشخص هست دیگه همون 7 روز اخر ماه هست دیگه. البته معغمولا اینقدر دقیق نمیگن و چند روز عقب جلو ممکنه بشه.
در مورد تایر هم میل خودتون. قبلا صحبت شده سال 90 که من گرفتم تفاوت خیلی معقولی داشت خارجی عالی و ایرانی خوب من عوض کردم. الان با توجه به تفاوت زیادشون شاید منم بودم استفادشون میکردم و بعدا میخواستم تایر بهتر میگرفتم که ضرر نکنم. البته بین ایرانیا یزد تایر اگه بهتون بیفته از همشون بهتره
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط :
(2016-11-18، 02:57 PM)Shahram27 نوشته است: سلام دوست گرامی.
ممنون
پس منظورتون اینه به علت تفاوت بارز قیمت حال حاضر بازار، از همین تایر کارخونه استفاده کنم بعدا عوض کنم درسته؟
مچکرم
سلام به شما
نظر خودتون مهمه.
اگه از نظر تفاوت کیفیت و ایمنی و هندلینگ و نرمی بهتر میپرسید باید بگم بله خیلی خیلی یه تایر خوب مثل هانکوک اصلی کره با تایرای ایرانی فرق داره. از هر نظر که حساب کنید. کاملا فرق داره. تایر ایرانی جفتی 200 تومنه اونا جفتی 350  400 تومنه گمونم .
زمانی که من تیبا رو گرفتم قبل اومدن ماشین تازه داشت تحریم استارت میخورد و دیدم اگه ماشین کمی دیر بیاد ممکنه تایر خوب اصلا گیرم نیاد.
بین تایرای تیبا هم کویر و بارز زیاد میدیدم 99 درصد تو اون تحویلی های اولیه. چند دونه یزد دیدم که خیلی خیلی کم بودن. 1 درصدم فکر نمیکردم خوش شانس باشم و تایری که بین اونا به نظرم نرم تر و باکیفیت تر اومد بهم بیفته.
برا همین چون تفاوت قیمتم معقول بود (ایرانیا 100 110 تومن بودن و هانکوک اصلی 145  و تویو ژاپن 160 بود) من تایر گرفتم قبل از اومدن ماشین . و وقتی ماشین اومد رفتم تعویض کردم و همون جا هم فروختم.
البته از شانسم خوش شانسی اوردم و تایرم هم یزد شد. البته با قیمتی که داشت حتی یزدم کار خوبی کردم عوض کردم با اون تفاوت و تایر عالی گذاشتم. ولی یزد نسبت به خود ایرانیا تایر بهتری هست قدری.
اما الان تفاوت این نیست. من موقعی که گرفتم باتری رو هم عوض کردم. اما الان شاید میگرفتم اگه باتری رو با شرایط معقول و درست عوض نمیکردن شاید عوض نمیکردمش.
من 30 تومن سر دادم باتری 50 اسیدی رو با 55 کره ای عالی عوض کردم.  82 تومن کره ای رو حساب کرد و 50 تومن باتری خودمو برداشت که نوش 60 میداد . که هرکس میدید میگفت این باتریو شرکت گذاشته برات؟ گفتم نه خودم عوض کردم. میگفت چند تومن دادی میگفتم 30 تومن میگفت مفت عوض کردی با باتری اسیدی و اینو گذاشتی ... عالیه.
همون موقع بعضیا بودن باتری رو باتری کهنه میخریدن یعنی 10  15 تومن .. خوب ادم به اینا که باتری نمیده.
مقصودم از نظر خودم شرایط هست. من خودم شرایطو میسنجم ببینم در اون شرایطی که هستم ایا سبک سنگین کنم ارزش داره الان این تایر یا این باتریو بدم و عالیشو بذارم یا نه.
وگرنه شکی نیست باتری های شرکت ها که اسیدی هست هم نگهداری میخواد و هم ضعف دارن. و تایرا هم کیفیتشون به خارجی نمیرسه ...
موفق باشید

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام.
دوستان برام پیامکی اومده با عنوان دعوتنامه!
الان باید برم وجه رو تکمیل کنم؟چقدر فرصت دارم؟
سایت رو نگاه کردم زده
تیبا sxم۱5یورو 4.
پاسخ
سلام به شما
معمولا وقتی دعوت نامه میاد هم تماس میگیرن و هم پیامک میدن. شما باید برین نمایندگی تا دعوت نامه رو ببینین. اونجا مهلت دقیق بهتون میگن که بعضی وقتا 1 هفتس بعضی وقتا 10 روز یا کمتر بیشتر

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام خوبین.
بچه ها وجه رو تکمیل کردم ۱۳ اذر.
تو سایت الان چهار مرحله رو گذروندم ها.:-).
مرحله
ثبت نام-دعوت نامه ارسال شد-تکمیل وجه_تخصیص خودرو
تخصیص خودرو زده الان.
دو مرحله فاکتور و تحویل مونده چقدر طول میکشه این دو مرحله؟
من ۱۳ ام تکمیل وجه کردم.
نوکمدادی انتخاب کردم
(2016-12-10، 12:19 PM)TIBA-NAVID نوشته است: سلام به شما وقت بخیر
مهم مرحله تخصیص یافته هست که اگه بهتون واقعا خودرو تخصیص داده باشن و مرحله شما در انتظار تخصیص نباشه عملا اصل مساله انجام شده.
فقط کافیه فاکتورش رو صادر کنن و تحویل باربری بدن و بفرستنش بیاد. البته اگه خودروی امانی نمایندگی بهتون تخصیص داده باشه که عملا ماشینم در نمایندگی هست و فاکتورش صادر بشه تحویلش میدن.
موفق باشید
سلام صبح بخیر.
آقا نوید امروز سایت رو نگاه کردم.نوشته فاکتور شده.تنها مرحله تحویل خودرو مونده بنظرتون چصدر طول نیکشه
سلام.بچه ها پریروز که میشه یکشنبه دیگه عصرش پیتمک اومدش که ماشینتو ارسال کردیم.تو سایت هم زده تحویل خودرو بنظرتون کی به دستم میرسه.اهان شماره پلاک هم تو سایت قید شده
پاسخ
سلام به شما وقت بخیر
مهم مرحله تخصیص یافته هست که اگه بهتون واقعا خودرو تخصیص داده باشن و مرحله شما در انتظار تخصیص نباشه عملا اصل مساله انجام شده.
فقط کافیه فاکتورش رو صادر کنن و تحویل باربری بدن و بفرستنش بیاد. البته اگه خودروی امانی نمایندگی بهتون تخصیص داده باشه که عملا ماشینم در نمایندگی هست و فاکتورش صادر بشه تحویلش میدن.
موفق باشید

(2016-12-10، 11:17 AM)Shahram27 نوشته است: سلام صبح بخیر.
آقا نوید امروز سایت رو نگاه کردم.نوشته فاکتور شده.تنها مرحله تحویل خودرو مونده بنظرتون چصدر طول نیکشه

سلام
دوست خوبم پاسختون رو در پیام قبل دادم که مشخص هست صحبت. بازم با این وجود میخواید تجربه دوستانو ببینید این تاپیک انبوه دوستان هستن ه تجربه و زمان بندی و شرایط ثبت نام و تحویلشون رو نوشتن. میتونین تورق کنین و موارد رو ببینین

سلام
دوست خویم کسی علم غیب که نداره 100 درصد بگه فلان روز و فلان ساعت شما تحویل میگیرید.
ولی اگه منظورتون تجربه افراد و حذدود تحویل هست.
قبلا هم چند بار بهتون عرض کردم این تاپیک تاپیک تجربه افراد بسیاری هست در همه مراحل ثبت نام .قرار نیست هر کسی ثبت نام میکنه چند هزار فرد بیان و در جواب سوالش که الان اماده تخصیص شدم کی میگیرم؟ الان فاکتور شد برام کی میگیرم؟ الان تحویل شده شد کی میگیرم ؟   باز چندین هزار فردی که قبل تجربه شون رو نوشتن بیان و دونه دونه جواب این فرد رو بنویسن.
شما که ثبت نام هستید میتونید صفحات قبلی و صحبتای قبلی رو ورق بزنید و مطالب رو بخونید. تجربه انبوه دوستان و صحبتای بسیار زیاد تجربه ثبت نام و تحویل دوستان بسیار در کل کشورو میبینید. قرار نیست هر فردی در کشور ثبت نام میکنه بدون خوندن نظرات دوستان قبلی مجدد سوال بکنه الان من وضعیتم اینه کی میگیرم.
صحبتا در صفحات قبل هست و حدود تحویلی و زمان بندی ها مشخص هست. و صحبتم بارها شئده. منتها شما مطالب قبلی رو نمیخونید .

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام خوبین.
بچه ها من ۲۳.۰۹.۹۵ تقریبا ۱۶ روز قبل ماشینمو گرفتم.
الان۸۶ تا رفتم باهاش فقط،برف و یخبندونه نمسذارم بیارمش بیرون.
من از وقتی گرفتم دست نزدم بهش.
نمایندگی گفت اب بندی شده،ضد یه اینام ریخته شده ۴۵۰۰که کار کرد بیار برا سرویس همین.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,116 2,167,921 2019-09-12، 07:29 AM
آخرین ارسال: amijon57
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,237 11,957,589 2019-09-02، 09:02 PM
آخرین ارسال: DariushGreat
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,607 1,212,582 2019-08-22، 08:52 PM
آخرین ارسال: ecsi
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 195 139,400 2019-08-09، 05:34 AM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,036 889,514 2019-08-03، 08:45 PM
آخرین ارسال: samanohet
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,312 651,214 2019-08-01، 01:08 PM
آخرین ارسال: m2relax
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,847 902,557 2019-06-20، 12:04 PM
Video گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن تیبا در فروشگاه پدال TIBA-NAVID 13 34,879 2019-05-27، 10:09 AM
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 668 552,950 2019-05-14، 06:59 AM
  تاپیک اختصاصی خودروی پراید(ثبت نام- موارد فنی و ...) (کلیه مدل ها:131-141-231-132) TIBA-NAVID 123 48,529 2019-04-07، 03:38 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان