سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 66 رأی - میانگین امتیازات: 4.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون
سلام مهدی گل
وقتت بخیر
به سلامتی انشاالله
به نظر من در خوشبینانه ترین حالت ماشینتون نهایتا تا آخر این هفته تحویل میشه
در بدبینانه ترین حالت نهایتش تا آخر هفته دیگه ...
ولی به نظرم این هفته تیبادار میشین.
ازینکه ریز تاریخا رو نوشتین ممنونم
مطمئنا برا دوستان کمک کننده هست.
مبارک باشه پیشاپیش.
ماشین شما نیومده ex میشه Smile
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
سلام آقا نوید..
ممنونم از اطلاعاتی که دادید..
حالا باید بشینیم ببینیم ماشینو کی میدن بهم ..
درباره ex بودنش هم که همه زحمتها گردن شما بوده ،منم سر فرصت ایشالا نصب کنم و تمیز در بیارم..
نوید جان وقتی ماشین به حالت تحویل شده تغییر وضعیت میده ،معنیش چیه؟تحویل نمایندگی شده یا مشتری؟یا اینکه از کاشان تحویل باربری شده که برای تهران ارسال بشه؟
درباره مدارک هم ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 TIBA-NAVID TIBA-Morteza imanb Hossein-A
سلام به شما دوست گل مجدد
والا مدارک و پلاک بر هرکس یه جوره
برا من پلاک 3 4 روز زودتر اومد
مدارک 2 هفته بعد اومدن ماشین اومد کارت سوختم با 20 30 روز تاخیر اومد
برا خیلیا ماشین میاد پلاک نمیاد
چیزی که بین همه مشترکه کارت سوخت هست معمولا برا همه دیر میاد.
پلاک و مدارک حساب کتاب دقیق نداره ولای زیاد تاخیرشون زیاد نیست اگه دیرتر بیان
و تحویل شده معنیش تحویل باربری شده هست به نظرم.
چیزی که مطمئنم تحویل مشتری شده نیست
ولی معمولا 1 2 3 روز بعد تحویل مشتری هم میشه.
گمونم تحویل باربری هست و یا تحویل نمایندگی.
به احتمال زیاد باربری.

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-Morteza mehrdad1355 Amir_Tiba imanb Hossein-A
تیبای جدید هفته آینده رونمایی می‌شود

مدیرعامل و عضو هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا از رونمایی مدل جدید خودروی تیبا در هفته آینده خبر داد و گفت: تصمیم داریم در سال آینده چند خودروی جدید را روانه بازار کنیم.

به گزارش ایسنا، سعید مدنی اظهار کرد: تا پایان سال فیس لیفت جدید تیبا رونمایی می‌شود و مطمئناً با توجه به جذابیت بالای این خودرو، تیبای جدید از جایگاه مناسبی در بین خودروهای موجود در بازار مواجه خواهد شد.

عضو هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا با اشاره به مزایای این خودرو در مقایسه با خودروهای همکلاس اظهار کرد: تیبای جدید ازنظر ظاهری، شمایل متفاوتی از خودروهای تولیدی در داخل دارد و باتوجه به قیمت مناسب آن می تواند به یکی از خودروهای پرطرفدار ساخت داخل تبدیل شود.
http://www.asriran.com/fa/news/260787/%D...9%88%D8%AF
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID TIBA-Morteza javad.m Hossein-A
سلام مهرداد جان
ممنون از خبرت
به نظرم قطعا تیبای هاچ بک خواهد بود ...
چون قرار بود سال اینده تحویل بشه
مهم اینه قیمتش چند باشه ... در قشنگیش هم که قطعا قشنگه ...
خیلی هم قشنگ

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 Amir_Tiba TIBA-Morteza Hossein-A
آقا ما 28 بهمن دعوتنامرو گرفتیم همون روز پوا رو واریز کردیم ، امروز که 14 اسفندِ کارت ماشین اومد فردا هم تحویل میگیریمش
چاکرم Big Grin
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 TIBA-NAVID TIBA-Morteza Hossein-A
سلام دوستان
موقع تحویل گرفتن ماشین چه مواردی رو باید چک کنیم؟ احتمالا فردا پس فردا برم تیبا رو تحویل بگیرم
چه وسایلی رو باید روی ماشین تحویل بدن؟
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID mehrdad1355 TIBA-Morteza Hossein-A
(2013-03-06، 12:31 AM)imanb نوشته است: سلام دوستان
موقع تحویل گرفتن ماشین چه مواردی رو باید چک کنیم؟ احتمالا فردا پس فردا برم تیبا رو تحویل بگیرم
چه وسایلی رو باید روی ماشین تحویل بدن؟

سلام به شما دوست عزیزمون ایمان عزیز و عرض تبریک
والا اگه یه نگاه به موارد ذکر شده تو تاپیک مواردی که هنگام تحویل تیبا باید توجه کرد بکنین خالی از لطف نیست.
سطح روغن موتور،چکاپ بالانس و سلامت رینگ ها،تنظیم باد،تحویل آچارچرخ خودرو،میله بوکسل و ضبط از جمله موارد مهم هستن.
سعی کنین قبل استاترت سطح روغن رو چک کنین

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 imanb TIBA-Morteza Hossein-A
سلام دوستان من 2 تا سوال دارم:
1. ماشین پلاک شده تحویل میدن یا بعدش باید خودم برم شماره گذاری پلاک کنم ؟ نکته: من قبلا ماشین نداشتم.
2. بیمه شخص ثالث روی ماشین هست یا نه ؟
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-Morteza TIBA-NAVID mehrdad1355 Hossein-A
(2013-03-06، 11:04 PM)majidson نوشته است: سلام دوستان من 2 تا سوال دارم:
1. ماشین پلاک شده تحویل میدن یا بعدش باید خودم برم شماره گذاری پلاک کنم ؟ نکته: من قبلا ماشین نداشتم.
2. بیمه شخص ثالث روی ماشین هست یا نه ؟
با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز
1) پس از ثبت نام خودرو در نمایندگی، راهنمایی و رانندگی یک پلاک به شما اختصاص میده و میفرسته به نمایندگی، سپس در موقع تحویل خودرو پلاک هم همراه ماشین به شما تحویل میدن.
2) بله، بیمه شخص ثالث بیمه اجباری خودرو است و همراه ماشینی که صفر از نمایندگی میخرید هست.
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 majidson Hossein-A saeed speed

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,261 14,087,566 2021-01-09، 08:19 PM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,038 1,048,719 2020-08-23، 07:50 PM
آخرین ارسال: lucid
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,148 2,601,908 2020-07-20، 07:05 PM
آخرین ارسال: Ali nemesis
Information دانستنی های بیمه ای - موارد در خصوص بیمه ی خودرو (شخص ثالث، بدنه ،... ) TIBA-NAVID 27 19,163 2020-02-23، 03:57 PM
آخرین ارسال: فرپدال
Star خودروی دنا محصول جدید ایران خودرو AliMoh 21 38,275 2020-01-18، 04:35 PM
آخرین ارسال: saharqasemi
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,318 762,260 2020-01-10، 07:43 AM
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,853 1,054,683 2019-11-21، 07:35 PM
  چراغ جلو تیبا alit1150 39 69,055 2019-10-29، 01:57 PM
آخرین ارسال: hozour64
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 199 160,784 2019-10-19، 12:23 PM
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,607 1,411,955 2019-08-22، 08:52 PM
آخرین ارسال: ecsi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 24 مهمان