سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 66 رأی - میانگین امتیازات: 4.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون
سلام دوستان
منم با نمایندگی تماس گرفتم گفتن احتمالا تو هفته آینده برا تکمیل وجه تماس میگیریم.در ضمن اینم گفتن که تحویلیای تیر کاراشون تموم شده.
پاسخ
تشکر شده توسط : farbah alireza.v
سلام
یک سوال داشتم در مورد مراحل ترخیص تیبا.
من اواخر تیر مراجعه کردم نمایندگی و گفتم یک تیبا صفر فوری می خواهم. مسئول نمایندگی گفت که می تواند یک تیبا صفر آپشن دار را سه روزه تحویل دهد، به شرطی که پرداختم فوری باشد.( 19.800 یورو2. سرم کلاه رفته[/php]؟!!Sad ) الان سه هفته گذشته است و هر روز مرا اینطرف و آنطرف پاس می دهد. در سایت خودشان گویا ماشین سند شده و پلاک هم خورده. اما تا دیروز می گفتند فاکتور شده و امروز می گویند برگشته برای نصب آپشن ( روکش و دزدگیر و...)!! چند روز طول می کشد تا تحویل باربری شود و ...

1) مراحل کار همینطوری است؟ اول فاکتور می شود بعد نصب اضافات؟ یا یک جای کار می لنگد و دروغ تحویل من می دهند؟
2) از کجا پیگیری کنم؟ کاشان؟
3) بعد از تحویل به باربری چقدر طول می کشد ماشین به دستم برسد؟

ممنون
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID alireza.v khorram
(2013-08-07، 06:58 AM)TIBA-NAVID نوشته است: سلام دوست خوبم.
نه دوستانی که 6 ستاره هستن پولی چیزی نمیپردازن ...
سرویسا هم رایگان بوده از اول تا 20000.
خدمات و قطعات رایگان دیگه هم بوده و سرویس های رایگان اضافی هم داشته اند.
اونایی که بعضا ازشون هزینه سرویس اخذ شده.
یا بعضی انواع 6 ستاره هستن
و یا 2 ستاره ها.
این مربوط به الان نیست که 2 ستاره میدن.خیلی وقته میدن ...

مرسی نوید جان،
پس یعنی هیچ راهی نداره ما بتونیم این دو ستاره رو به سه یا حتا چهار ستاره تبدیل کنیم،
و این یعنی هرچی میریم نمایندگی باید جیبمون کلی پول باشه.... Big Grin Big Grin
سلام خرم جان
مرسی بابت این اطلاعاتی ک دادین، خدا کنه این تغییرات جدید واقعا اعمال بشه و حداقل این مشکل چراغ و بهبود صفحه کلاج تو این تحویلی های جدید رعایت بشه
تو مگو ما را بدان شهر بار نیست
با کریمان کارها دشوار نیست...
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID omid tiba
سلام علیرضا جان
والا چی بگم Big GrinBig Grin
کار ناپسند شرکت هاست دیگه.منم با این کارشون موافق نیستم.اما نه راهی نداره ..
برفرضم که داشته باشه کل پولشو اول ازتون میگیرن.
البته 4 ستاره ها هم زیاد همچین توفیقی نداشتن بعضا با این 2 ستاره ها.
چیزی که تکرار نمیشه اون 6 ستاره های عالی بود که رایگانم بود و رو قیمت ماشینم نزدن چیزی
کارتش مبلغ بالایی ارزش داشت.
کلی سرویس رایگان و خدمات اضافی و مکمل و تعویض قطعه داشت که رایگان بود
پول سرویسا که اصلا باید رایگان میبود و الانم باید میبود که متاسفانه نیست.
اونو اصلا حساب نمیکنم...
بیمه بدنه 1 ساله رایگان داشت و ...
و کلی خدمات دیگه ..سرویس هوای پاک و سرویس قبل از سفر چند مورد رایگان و ...
حالا برا ماشینای الان این همه سرویس رایگان اضافه و مکمل و خدمات و قطعات رایگان که نیست هیچی ...
سرویسای 5000 10000 20000 هم پولی شده !!!!!!!!!!!
تازه روغن و فیلتر و ... رایگان که نمیدن هیچ
اجبار میکنن باید از خودمون بخری !
خنده داره ...
اما متاسفانه دیگه نیست اون خبرا ...
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : alireza.v mahan22 omid tiba
(2013-08-08، 11:27 AM)TIBA-NAVID نوشته است: سلام علیرضا جان
والا چی بگم Big GrinBig Grin
کار ناپسند شرکت هاست دیگه.منم با این کارشون موافق نیستم.اما نه راهی نداره ..
برفرضم که داشته باشه کل پولشو اول ازتون میگیرن.
البته 4 ستاره ها هم زیاد همچین توفیقی نداشتن بعضا با این 2 ستاره ها.
چیزی که تکرار نمیشه اون 6 ستاره های عالی بود که رایگانم بود و رو قیمت ماشینم نزدن چیزی
کارتش مبلغ بالایی ارزش داشت.
کلی سرویس رایگان و خدمات اضافی و مکمل و تعویض قطعه داشت که رایگان بود
پول سرویسا که اصلا باید رایگان میبود و الانم باید میبود که متاسفانه نیست.
اونو اصلا حساب نمیکنم...
بیمه بدنه 1 ساله رایگان داشت و ...
و کلی خدمات دیگه ..سرویس هوای پاک و سرویس قبل از سفر چند مورد رایگان و ...
حالا برا ماشینای الان این همه سرویس رایگان اضافه و مکمل و خدمات و قطعات رایگان که نیست هیچی ...
سرویسای 5000 10000 20000 هم پولی شده !!!!!!!!!!!
تازه روغن و فیلتر و ... رایگان که نمیدن هیچ
اجبار میکنن باید از خودمون بخری !
خنده داره ...
اما متاسفانه دیگه نیست اون خبرا ...
سلام نوید جان
بازم ممنون ک مثل همیشه توضیحاتتون کامله، ما بیمه بدنه و سرویس قبل از سفر هم نمیخایم، لااقل روغن و فیلتر اجباری هم ندنSad

خدا ب همه ی این مسئولین سایپا و سایپا یدک توفیق بده...........
تو مگو ما را بدان شهر بار نیست
با کریمان کارها دشوار نیست...
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID omid tiba
(2013-08-08، 05:52 AM)khorram نوشته است: سلام ماهان جان تاریخ درخواست یا ثبت نام شما کی بوده؟
(در ضمن واحد پاسخگویی به مشتریان سایپا یا همون 096770، بعضا بسیار آدمهای بی تعهد، عصبی و بی مسئولیتی هستن، تجربه های من در تماس با این واحد یک مجموعه کتاب میشه که فکر کنم از بس جذاب و خواندنی خواهد بود که رکورد میزنه، طرف برداشته گوشی رو میگم وضعیتم رو بگید، میگه سیستم دو روزه قطعه، میگم دیروز وصل بوداا، میگه نه شما اشتباه می کنی! قطع کردم، بلافاصله زنگ زدم به اپراتور دیگه، گفته برام. گفتم سیستم و سایت مشکل داشته این دو روز، میگه نه چطور؟! آدم چی بگه؟)

سلام تاریخ ثبت نامم 4/26 بوده خیر سرشون تحویل 15 روزه بوده . یه نکته جالب بگم دومین بار با 096770 تماس گرفتم تمام اپراتورها مشغول بودن 24 نفر منتظر بودن بعد از 16 دقیقه نوبتم شد اپراتور گوشیو برداشت وگفت (چند لحظه گوشی)دقیقا 14 دقیقه بعد گوشیو قطع کرد
پاسخ
تشکر شده توسط : alireza.v khorram omid tiba
(2013-08-08، 10:31 AM)ashena نوشته است: سلام
من اواخر تیر مراجعه کردم نمایندگی و گفتم یک تیبا صفر فوری می خواهم. مسئول نمایندگی گفت که می تواند یک تیبا صفر آپشن دار را سه روزه تحویل دهد، به شرطی که پرداختم فوری باشد.( 19.800 یورو2. سرم کلاه رفته[/php]؟!!Sad ) الان سه هفته http://www.lastsecond.ir/گذشته است و هر روز مرا اینطرف و آنطرف پاس می دهد. در سایت خودشان گویا ماشین سند شده و پلاک هم خورده. اما تا دیروز می گفتند فاکتور شده و امروز می گویند برگشته برای نصب آپشن ( روکش و دزدگیر و...)!! چند روز طول می کشد تا تحویل باربری شود و ...

1) مراحل کار همینطوری است؟ اول فاکتور می شود بعد نصب اضافات؟ یا یک جای کار می لنگد و دروغ تحویل من می دهند؟

ممنون
سلام آشنای عزیز...
والا تا بحال موردی مثل شما رو نشنیدم که نمایندگی قول تحویل 3 روزه بده!
اما خوب بعضی از این نمایندگی ها به واسطه ارتباطاتشون با بعضی از مسئولین سایپا رانت هایی دارن که احتمالا میخواسته ماشینتو از اون محل تامین کنه که از اقبال بد همه ی ما و شما کارخونه با پلیس و سازمان حفاظت محیط زیست و دولت دچار چالش هایی شد و مدتی تیبا پلاک و تحویل نمی شد و همین امر باعث تاخیرها شد که طبعا هم مشتریان متضرر شدند و هم خود سایپا چون رو همه ی ماشیناش باید جریمه دیرکرد بده!
اما مورد شما یکم عجیبه یا به قول خودتون یه جای کار می لنگه!
البته مگر شما برگه ی قرارداد دستتون نیست؟
تو برگه ی قرارداد همه ی تفاهمات و موضوعات باید درج بشه، مثل آپشن ها و تاریخ تحویل.
اینکه نمایندگی دروغ تحویل شما میده رو نمیدونم ولی قطعا صادقانه هم باهاتون برخورد نکرده، چون اصلا تحویل زودتر از 30 روزه در شرایط خرید خودروی صفر از کمپانی وجود خارجی نداره و الان از خرداد ماهه که همه ی تیباهای حتی فروش فوری و نقدی و قطعی با تاخیر(بیش از یکماه) تحویل میشه.
در مورد آپشن ها، همزمان با فاکتور شدن، آپشن ها هم اختصاص پیدا میکنه و تو همون مرحله ی تولید و فاکتور نصب میشه. و تا نصب نشه تحویل باربری و مشتری و نمایندگی نمیشه.
در مورد سوال دوم با واحد پاسخگویی و شکایات با مشتریان سایپا و شماره ی 096770 تماس بگیرید و تمام اتفاقات رو براشون شرح بدید بی تردید و ترس.
در مورد سوال سوم، از وقتی تحویل باربری میشه بسته به مسافت کاشان تا شهرتون بین 2 تا یک هفته بعد خودروی شما تحویلتان خواهد شد.
موفق باشید و ما رو در جریان حل مشکلتون بذارید...
پاسخ
تشکر شده توسط : omid sh alireza.v omid tiba
(2013-08-08، 10:31 AM)ashena نوشته است: سلام
من اواخر تیر مراجعه کردم نمایندگی و گفتم یک تیبا صفر فوری می خواهم. مسئول نمایندگی گفت که می تواند یک تیبا صفر آپشن دار را سه روزه تحویل دهد، به شرطی که پرداختم فوری باشد.( 19.800 یورو2. سرم کلاه رفته[/php]؟!!Sad ) الان سه هفته گذشته است و هر روز مرا اینطرف و آنطرف پاس می دهد. در سایت خودشان گویا ماشین سند شده و پلاک هم خورده. اما تا دیروز می گفتند فاکتور شده و امروز می گویند برگشته برای نصب آپشن ( روکش و دزدگیر و...)!! چند روز طول می کشد تا تحویل باربری شود و ...

ممنون

دوست عزیز شما توی دفاتر فروش ثبت نام کردی یا نمایندگی .فقط در یک صورت امکان پذیر است که از محل امانی نمایندگی به شما قول 3 روزه داده باشن منم مثل شما کلاه رفته سرم طبق بخشنامه 13002 ماشینو حداکثر تحویل 15 روزه به من فروختن اما با سایپا که تماس میگیرم زیر بار نمیره میگه ما تحویل 30 روزه کمتر نداریم اگه خبر جدیدی گرفتی همین جا منعکس کن
پاسخ
تشکر شده توسط : khorram alireza.v omid tiba
سلام؛

من 92/4/2 پول ریختم به حساب سایپا برای یورو 4 مشکی 2 ستاره همون روز هم رفتم نمایندگی که تو سایت اینترنتی سایپا اون نمایندگی رو معرفی کرده بودم. الان هنوز ماشین رو تحویل ندادند با پیگیری هایی که کردم حالا حالا ها هم قرار نیست تحویل بدن. هیچ تعهدی هم ندارن به همین راحتی، تو سایت سایپا که نگاه میکنم تاریخ واریز فیش رو 92/4/10 زده علت رو جویا شدم میگن داستان مربوط به شاپرک بانک ها میشه و همون قانون و این موضوع مشمول تاخیر نمیشه و تعهدش به عهده مشتری است.

الان خیلی پشیمونم که چرا از دلال ها ماشین نخریدم، آن موقع با 700 تومان بیشتر تحویل روز میتونستم از دلال ها بخرم ولی چون به دلال بازی اعتقاد نداشتم گفتم از راهش و از طریق سایپا بخرم که الان میبینم گیر یک دلال گردن کلفتی مثل سایپا افتادم

الان سایپا با دقت به مواردی تو تولید این خودرو ملی مشکل داره، اما حاضر نیست اعلام فروش فوری رو از رو سایت حذف کنم و فرضا بنویسه با عرض پوزش ما قادر به تولید این خودرو ملی نیستم تو تامین قطعه مشکل داریم یا بنزین یورو 4 نداریم یا هر چیز دیگری.. و دوستان اطمینان دارم و شما هم اطمینان داشته باشید زمانی که هر کدام از ما پول رو به حساب سایپا میریختیم دست اندر کارانشون میدونستند این مشکلات رو دارن و با گرفتن پول بدون تعهد تحویل ماشین میخوان مشکلات بی کفایتی خودشون را با مردم حل کنند و دایم دارن با کلاه برداری و عدم اطلاع رسانی پول مردم رو جذب میکنند جریمه تاخیر 30 درصد هم کلاه برداری بیشتر نیست شرکت های سایپا و احتمالا شرکت های خودروسازی دیگر وام های کلانی از بانک ها دارن مختصر و مفید بگم پشتوانه اونها بانک ها هستند و بس

یعنی به بیان ساده جریمه تاخیر 60 درصد هم که بدن چون بدون پشتوانه است و هیچ حساب و کتابی نداره این جریمه تحمیل میشه به موج تورم تو جامعه و این جریمه های تاخیر رو ما باید جای دیگه چندین برابر اون رو بدیم

به هر شکل قصد بررسی مسایل اقتصادی نیست بلکه تشریح کلاه برداری شرکت معظم سایپا است.

خیلی تو این مدت به ماشین نیاز داشتم، و بخاطر اینکه حاضر نشدم پول به واسطه ها بدم دارم توان این اعتقاد خودم رو پس میدم، الان هم بد جور دارم وسوسه میشم با 20:30 تماس بگیرم اگر حاضر شدند این مشکل رو مطرح کنند من حاضرم با یک حرکت نمادین جلو دوربین 20:30 شبکه دو، زمان تحویل خودرو تیبا ( که معلوم نیست کی باشه ) اونرو جلو نمایندگی اتیش بزنم شاید یکبار برای همیشه دست اندرکاران خودرو سایپا تصمیم بگیرند با مردم رو راست باشند. جهنم 20 میلیون پول.

والسلام
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID khorram alireza.v omid tiba mahan22 Sahand
سلام دوست عزیز کاملا با حرفهای شما موافقم و کاملا هم درکت میکنم، 1 نفر 2 نفر هم نیستیم که این شرایط رو تجربه کردیم، من آمار ندارم اما میدونم تعداد آدمهای با شرایط من و شما کم نیستند...
در مورد جریمه ی دیرکرد مطمئنم سایپا کَکِش هم نمیگزه چون سود خواب پول ملت که یک سرمایه ی میلیون دلاری هست تو حساب سایپا در قبال جریمه ها کوهی هست.
حالا اینا که جنبه ی مالی ماجراست و آدم میگه به دَرَکِ اسفل السافلین، اما ضررهای متعدد دیگه ای هست که بعضی افراد از این تاخیر می بینن، واقعا من هم به دلیل بی وسیلگی خیلی در عذاب و ناراحتم و خیلی دوست دارم عطاشو به لقائش ببخشم ولی باز میگم خوب چه فایده ما که معامله مون با سایپا دو سر باخته، بذار لااقل چهارچرخمون رو بگیریم و سوار شیم. هر جا بریم همینه، انصراف هم بدیم با این پول چی میشه سوار شد آخه. حق انتخابی نیست تو این شرایط.
متاسفانه تنها راه ممکن، سوختن و ساختنه.
حالام به نظرم بیا کمی به بیخیالی طی کنیم، حرص نخور، فقط از خدامون بخوایم اگر کسی تو این مملکت در قبال مردم مسئولیتی و تعهدی اجتماعی داره و بندش نیست که به تعهداتش عمل کنه صادقانه، خدا ازش نگذره، چون این حق الناسِ و حق الناس شوخی نیست. خدا از حق خودش میگذره ولی از حق خلق نمی گذره.
امیدوارم بانیانِ خیال آسوده ی این شرایط در هر زمینه ای که خون به دل مردم و چوب لای چرخشون میکنن، سرِ راحت به بالین نذارن.
همین، خوب باش دوست من، ما با همیم، ما مردم ایرانیم که می فهمیم مسائلو و سکوت و احترام پیشه میکنیم.
خوب باش و تنت سلامت...
پاسخ
تشکر شده توسط : alireza.v Q_Q omid tiba

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,134 2,226,558 2 ساعت پیش
آخرین ارسال: p.salehi
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,247 12,244,694 2019-12-08، 08:32 AM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,853 924,427 2019-11-21، 07:35 PM
Question تجربه ی اولیه با تیبا 2 (تیبا ی هاچ بک) TIBA-NAVID 76 93,816 2019-10-31، 10:19 PM
آخرین ارسال: p.salehi
  چراغ جلو تیبا alit1150 39 56,225 2019-10-29، 01:57 PM
آخرین ارسال: hozour64
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,316 665,323 2019-10-19، 08:23 PM
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 199 143,005 2019-10-19، 12:23 PM
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,037 906,882 2019-10-01، 11:24 AM
آخرین ارسال: saeed_sg
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,607 1,234,543 2019-08-22، 08:52 PM
آخرین ارسال: ecsi
Video گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن تیبا در فروشگاه پدال TIBA-NAVID 13 36,350 2019-05-27، 10:09 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان