سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 4.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
سلام به شما
دزدگیر یه بحثش امنیت هست. خوب همیشه که ماشین در پارکینگ نیست.  مسافرت هست. خیابون هست. خونه اقوام هست و ... دزدگیر یه مکمل امنیتی تو همه جا میتونه باشه. دوما  از نظر ریموتش و راحتی و چیزای دیگرش هم خوبه. مثلا صندوق پرون یا از دور باز و بست  درب و ...
سوم اینکه همون طور که بارها گفته شده تو انجمن خیر  سوکت فابریک اگر نصب بشه مشکلی برا گارانتی نیست.  اگه بدون سئوکت فابریک باشه  چرا میتونه مشکل باشه
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : Ali nemesis victor
دزدگیر کلا سه دسته هس که من بین دسته دزدگیر تصویری و دزدگیر سیمکارتی موندم
دزدگیر تصویری خوب برند های خوبی هست مث مجیکار و ایزی کار
دزدگیر سیمکارتی و ردیاب هم قابلیت های خوبی داره ولی کسی دور و بر ندیدم نصب کرده باشن ببینم در عمل چجوری ان ایا خطا دارن یا نه ؟
پاسخ
تشکر شده توسط : Ali nemesis
من هم در مورد دزدگیر سوال داشتم. الان ارزونترین دزدگیر ها 200-300 تومن قیمتشونه. آیا اصلا این قیمت ها قابل اطمینان هستن یا دنبال یه چیز گروتنر باشم؟ البته مسلمه که هرچی قیمت بالاتر باشه کیفیت و امکانات بالاتر میره. اما با توجه به محدودیت بودجه، یه چیز حداقلی می خوام.
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID Ali nemesis
سلام به شما دوست عزیز
عرض کنم به نظر من تصویری ها بهتر هستن و گمون نکنم تصویری خوبی الان ایتن قیمتا بدن ولی به نظرم ارزش موارد تصویری بهتر هست . مثلا همین موارد تصویری که توی فروشگاه پدالم هست و اون موقع قیمتشون این بود و خودم چند ساله دارم واقعا عالی هست ولی قبلش معمولی داشتم راضی نبودم
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : victor Ali nemesis
سلام دوستان 
کسی میدونه فندکی تیبا ۲ چجوری تعویض میشه؟ 
داخلش یه پیچ بود باز کردم ولی انگار به جایی گیره ! 
ممنوم میشم
پاسخ
(2019-05-18، 10:30 PM)علی اهدا نوشته است: سلام دوستان 
ممنوم میشم
سلام
باید از زیر کنسول بازش کنید یه مهره از زیر بسته شده باید اونو باز کنید
ترجیحاً کنسول رو دربیارید تا راحتتر انجامش بدید
پاسخ
تشکر شده توسط : علی اهدا Ali nemesis
(2019-05-19، 05:14 PM)payami نوشته است:
(2019-05-18، 10:30 PM)علی اهدا نوشته است: سلام دوستان 
ممنوم میشم
سلام
باید از زیر کنسول بازش کنید یه مهره از زیر بسته شده باید اونو باز کنید
ترجیحاً کنسول رو دربیارید تا راحتتر انجامش بدید

مهره کدوم قسمتشه؟
میخوام بدونه اینکه کنسولو باز کنم درش بیارم
پاسخ
سلام
آیا راهی برای ضد سرقت کردن درب جلو و همچنین قفل کاپوت تیبا 1 ، می شناسید؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید
آیا نصب نرم کننده های کلاچ سرگیربکسی به خودرو آسیب می رسانند؟؟ 
ممنون Heart
پاسخ
تشکر شده توسط :

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,116 2,167,921 2019-09-12، 07:29 AM
آخرین ارسال: amijon57
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,237 11,957,592 2019-09-02، 09:02 PM
آخرین ارسال: DariushGreat
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 195 139,400 2019-08-09، 05:34 AM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,036 889,514 2019-08-03، 08:45 PM
آخرین ارسال: samanohet
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,312 651,214 2019-08-01، 01:08 PM
آخرین ارسال: m2relax
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,847 902,557 2019-06-20، 12:04 PM
Video گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن تیبا در فروشگاه پدال TIBA-NAVID 13 34,879 2019-05-27، 10:09 AM
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 668 552,950 2019-05-14، 06:59 AM
  تاپیک اختصاصی خودروی پراید(ثبت نام- موارد فنی و ...) (کلیه مدل ها:131-141-231-132) TIBA-NAVID 123 48,529 2019-04-07، 03:38 AM
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,576 2,280,998 2019-02-07، 08:23 PM
آخرین ارسال: Baig

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان