سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 4.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
سلام بر همگی
خیلی وقته تو فکر یک نویگیشن قوی برای تیبا هستم
بعد از کلی تحقیق کلا از خیر نویگشن های اماده گذشتم چرا چون که به روز نبودن و بعدا کلی دردسر بود و داخل ماشین هم دست و پا گیر بودن
مولتی مدیا خود تیبا هم که الان وجود داره اصلا به روز نیست نه سیستم عامل خوبی داره و نه امکانتی خوندم که تاچش هم مقاومتی هست و اصلا فایده ای نداره
پس رفتم سراغ خرید یک پخش تصویری که امکانت جانبی خوبی هم داشته باشه با توجه به داشبورد تیبا بدون دردسر فقط پخش ایندش میشه بست که راحت باز و بسته میشه
ایا امکان این وجود داره که کلا کلیدهای بالا پخش را حذف کرده و به مکانی دیگر انتقال بدهیم و با کمی دست کاری یک پخش یک دین نصب کنیم؟
دوم اینکه چی پی اس پخش های تصویری بصورت جدا گانه تهیه میشود و تا اونجایی که من فهمیدم حتما پخش باید RGB داشته باشه تا بشه بهش کیت جی پی اس متصل کرد اگر اشتباه نکنم RGB خروجی تصویر هست.
سلام مجدد
ممنون، امروز قاب جلو را در اوردم و پخش فابریک را خارج کردم خوب ابعاد قابل استفاده عرض: بیست سانتی متر و ارتفاع: ده سانتی متر و عمق: پانزده سانتی متر می باشد
در استاندارد یک دین ارتفاع برابر دو اینچ هست که میشه ۵.۸ سانتی متر ولی طول یا همون عمق پخش استاندارد خاصی نداره و ممکنه تفاوت طول دو پخش متفاوت یک دین به دو برابر برسد
در مورد کلید ها هم امکان اتتقال دارند فقط سیم گرمکن شیشه عقب را باید بلند تر کرد
یک مشکل دگه ای هم که بستن بخش یک دین داره دردسر زیاد برای بستن و نگه داشتن پخش هست چون وزن زیاد دارند حدود دو کیلو گرم به بالا و نیاز به درست کردن پایه و پیچ کاری داره
حالا چرا خودم رو پخش یک دین زوم کردم بخاطر زیبایی و راحتر در دسترس بودن نمایشگر و قیمت کمتر نسبت به ایندش و مهمتر خرابی کمتر هست بخصوص که دگه خبری از ریل و کشابی نیست و خودم دوست دارم از دوربین عقب روی پخش استفاده کنم فقط هنوز با چی پی اس پخش های تصویری
اگر دوستان وقت کردند و سرچی داشتند و به مدل خاصی رسیدند به بنده پیام خصوصی بفرستند
ممنون از همگی
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
سلام علی اقا وقت بخیر
ضبط مانیتور برقی هست که جی پی اس و حتی امکانات بالاترم داره و خوب کیفیت های مختلفش هست. و کیفیت های خیلی خوبش هم هست.
و اون کلیدا هم نیاز به انتقال ندارن من ضبط خودم تلویزیون دیجیتال داره حالا زمانی لازم باشه اون کلیدا رو میزنی و ماینتور رو میبندی. چیزی نیستن که دائم لازم باشن . انتقال حالا یکی بخواد 2 تا رو میشه برد سمت چپ ولی به نظر من که اصلا درست نیست و نیازی هم نیست. و اینکه جی پی اس های جداگانه رو به شخصه نمیپسندم.
موفق باشید
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : Ali nemesis
سلام دوستان، من ميخوام خودم سنسور دنده عقب نصب کنم کسي در اين زمينه تجربه‌اي داره يا آموزشي، چندتا سوال هم دارم کسي ميدونه رنگ سيم مثبت و منفي چراغ دنده عقب چيه؟ از کجا بفهمم کدوم سيم مثبته کدوم منفي؟ آيا ميشه به جاي منفي از بدنه ماشين استفاده کرد؟ ممنون ميشم جواب بدين
پاسخ
دوست عزیز نصب سنسور عقب کار خاصی نداره تنها قسمت مهمشنصب سنسورها هستش که اونم بوسیله گرد بری که در جعبه وجود داره به راحتی انجام میشه فقط باید فاصله ها رو دقیق بزنید
سپر روباز میکنید جای سنسور ها را علامت گذاری میکنید و بوسیله گرد بر که روی دریل بسته میشه سوراخ میکنید و سنسورها را نصب میکنید
سپر را میبندید و سیم سنسورها را به یونیت وصل میکنید برق مثبت یونیت رو چراغ دنده بک وصل میکنید و منفی هم میتونید به بدنه وصل کنید
راه تشخیص مثبت و منفی لامپ رو هم میتونید از اهم متر استفاده کنید و از طریق تجربی اینکه سوکت لامپ اون سیم که به بدنه لامپ وصل میشه منفی و اون قسمت که به وسط لامپ وصل میشه مثبت
میمونه سیم کشی مانیتور یا بوق به داخل کابین که اونم بسته به نوع مونیتور میتونه بالای شیشه عقب یا روی داشبورد سیم کشی کنید
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,142 10,041,653 دیروز، 11:13 صبح
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 4,902 1,718,157 1396-10-30، 12:41 صبح
آخرین ارسال: Ali nemesis
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,777 712,443 1396-10-26، 03:06 صبح
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,267 548,145 1396-10-17، 09:54 صبح
  تاپیک خودروی H30 کراس محصول ایرانخودرو TIBA-NAVID 16 820 1396-10-15، 11:36 صبح
آخرین ارسال: sepehr_n
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 171 114,663 1396-7-29، 11:21 عصر
آخرین ارسال: Masoud Fardi
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,031 777,420 1396-5-28، 01:57 عصر
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,560 1,968,723 1396-4-23، 11:24 عصر
Question تجربه ی اولیه با تیبا 2 (تیبا ی هاچ بک) TIBA-NAVID 74 76,835 1396-2-24، 10:40 عصر
Star رانا (RUNNA ) - تاپیک اختصاصی خودروی ملی جدید ایرانخودرو TIBA-NAVID 852 556,060 1396-1-16، 07:23 صبح
آخرین ارسال: lx0ve

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان