سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 4.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
سلام به دوستان عزیز خصوصا آقا نوید گل.یه سوال دارم.بنده یه جفت هدلایت LED برای نور بالا چراغهای جلو ماشین نصب کردم.همه چیز عالیه.فقط یه مشکل دارم.درپوش پشت لامپ بسته نمیشه (چون پشت هدلایت فن و هیت سینک داره یه مقدار طولش بیشتر شده).میخواستم ببینم چه کاری میتونم براش انجام بدم؟آیا درپوش با عمق بیشتر هست که براش بگیرم و نصب کنم؟ یا اینکه کار دیگه ای رو پیشنهاد میکنید؟ چون شنیدم اگه درپوش نداشته باشه ممکنه گرد و غبار و بخار آب وارد کاسه چراغ بشه. ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.
اتفاقهایی هست که حسرت آن تا همیشه باقی میمانند،مثل حسرت یک بار دیگر بوسیدن دستان مادر... Sad
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID Ali nemesis
سلام به شما دوست خوب
والا فکر نکنم درپوش عمق بیشتری باشه و نمیشه این کارو کرد به نظرم
قطعا هم اگه درپوش نباشه گل و خاک میره و خیلی زود خراب میشه ...
به نظرم شما باید اگه چیزی نصب کردید اون وسیله با اندازه چراغ همخوان باشه و استاندارد. نمیشه چراغو برای اون وسیله اندازه کرد
مثل اینه یکی بره کفش بخره و بگه کفشه کوچیکه برای پام و پاش رو بخواد به فکر اندازه کردن برا اون کفش باشه
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : sepehr_n Ali nemesis
سلام خدمت دوستان
قصد نصب راهنما روی ایینه های تیبا را دارم، دیدم دوستان نصب کردن زیبا بود
اول اینکه روی ایینه های برقی فضا نصب وجود داره حالا بالا یا پایین با وسط فرقی نداره
دوم اینکه از کدوم مدل ماشین راحتر میخوره بهش به لحاظ قوص و ابعاد تا راحتر بشه برش داد واسش؟
این که من دیدم فک کنم از پارس را بسته بود
هر چند که یک راه ساده تر وجود دارد که زحمت برش کاری هم ندارد و استفاده از ال ای دی های فلکسیل هست
پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام دوستان. من وقتی از داخل ماشین،تنظیم نور چراغهای جلو رو انجام میدم (با استفاده از همون کلید تنظیم برقی) فقط نور چراغ پایین تغییر میکنه و نور بالا هیچ تغییری نمیکنه. میخواستم ببینم سیستمش فقط برای تنظیم نور پایین هست یا اینکه باید نور بالا هم تغییر کنه؟ اگه اینطوره مشکل از چیه؟؟؟
ممنون
اتفاقهایی هست که حسرت آن تا همیشه باقی میمانند،مثل حسرت یک بار دیگر بوسیدن دستان مادر... Sad
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID Ali nemesis
سلام به شما
بله نور سو پایین هست که کاسه چراغش در حالت عادی استفاده میشه و اونه که تنظیم داره. نور سو بالا که برا جاده و مسافت دور هست که حالت متداول هست و عملا اون دیگه نیاز به تنظیمی هم نداره.

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : sepehr_n Ali nemesis
ممنون از راهنمایی شما جناب نوید عزیز.
یه مورد دیگه: برای تنظیم نور بالا،پیچ تنظیم پشت کاسه چراغ رو به کدوم سمت بچرخونم که نور بالا بیاد پایین تر؟ (الان نور بالای ماشین توی کوه و تپه هاست و خیلی بالاست).
میخواستم ببینم در جهت عقربه های ساعت بپیچونمش نور پایین تر میاد یا میره بالاتر؟
سپاس
(1396-6-19، 01:52 عصر)sepehr_n نوشته است: ممنون از راهنمایی شما جناب نوید عزیز.
یه مورد دیگه: برای تنظیم نور بالا،پیچ تنظیم پشت کاسه چراغ رو به کدوم سمت بچرخونم که نور بالا بیاد پایین تر؟ (الان نور بالای ماشین توی کوه و تپه هاست و خیلی بالاست).
میخواستم ببینم در جهت عقربه های ساعت بپیچونمش نور پایین تر میاد یا میره بالاتر؟
سپاس

کسی تا حالا انجام نداده؟ فقط میخوام بدونم برای بالا و پایین کردن نور چراغ بالا و چراغ پایین، پیچ تنظیم ها رو باید در چه جهت بچرخونم؟؟؟
سپاس
پاسخ
تشکر شده توسط : Ali nemesis TIBA-NAVID
سلام
ماشین من تنظیمش هیچ مشکلی نداشته که بخوام دستش بزنم. ولی اگه تنظیم ایراد داشته باشه و با برقی اصلاح نشه خوب باز میکنین و یه نیم دور بپیچونین میبینین با به هر سمت پیچوندن چه تغییری میکنه. در جهت مورد نظرتون بعد تغییرش میدید.

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط :
(1396-6-20، 06:20 عصر)TIBA-NAVID نوشته است: سلام
ماشین من تنظیمش هیچ مشکلی نداشته که بخوام دستش بزنم. ولی اگه تنظیم ایراد داشته باشه و با برقی اصلاح نشه خوب باز میکنین و یه نیم دور بپیچونین میبینین با به هر سمت پیچوندن چه تغییری میکنه. در جهت مورد نظرتون بعد تغییرش میدید.

بله.متاسفانه نور بالای من خیلی بالاست.و مشکل دیگه اینکه پشت کاسه چراغ تیبا اصلا جا دست نداره و اگه کاسه چراغ رو باز کنی هم درست متوجه نمیشی که نور چراغها چه تغییری میکنه
پاسخ
تشکر شده توسط :

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,246 516,489 دیروز، 11:01 صبح
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,752 643,341 1396-6-30، 04:03 عصر
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 4,803 1,581,384 1396-6-30، 09:19 صبح
آخرین ارسال: SILENCE
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,114 9,508,350 1396-6-17، 08:56 صبح
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 166 106,678 1396-5-31، 06:21 عصر
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,031 746,906 1396-5-28، 01:57 عصر
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,560 1,846,683 1396-4-23، 11:24 عصر
Question تجربه ی اولیه با تیبا 2 (تیبا ی هاچ بک) TIBA-NAVID 74 70,358 1396-2-24، 10:40 عصر
Star رانا (RUNNA ) - تاپیک اختصاصی خودروی ملی جدید ایرانخودرو TIBA-NAVID 852 533,352 1396-1-16، 07:23 صبح
آخرین ارسال: lx0ve
  تاپیک اختصاصی خودروی پراید(ثبت نام- موارد فنی و ...) (کلیه مدل ها:131-141-231-132) TIBA-NAVID 117 35,203 1396-1-8، 09:43 عصر
آخرین ارسال: saber2298

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان