سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 4.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
Star 
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی
سعی میکنم انشاالله موارد و تجهیزات الکتریکی و صحبت های مفید و مورد نظر رو در زمینه تجهیزات الکتریکی قابل نصب در خودروی تیبا از قبیل نصب وسایل و تجهیزات الکتریکی امنیتی مثل دزدگیر و صندوق پران ، یا وسایل الکتریکی رفاهی مثل امکان نصب تجهیزات رفاهی مثل آیینه برقی ، شیشه عقب برقی ، و سنسور و دوربین عقب خودرو و مواردی ازین دست رو در اینجا دسته بندی کنم.
همین طور موارد و ایراداتی که به سیستم برق و الکتریکی خودرو مربوط میشن رو در همین جا به صورت دسته بندی ارائه کنیم ...مواردی از قبیل توصیه در مورد باطری ، دینام و این موارد برقی...
تا به امید خدا شما دوست عزیزی که در مورد این موارد سوال و مساله ای دارین خیلی راحت تر به موضوع مورد سوالتون دسترسی داشته باشید.
پس در این تاپیک زیر شاخه مباحث الکتریکی تیبا ائم از موارد و توصیه و تجربه های مربوط به خود سیستم الکتریکی تیبا بررسی خواهیم کرد و علاوه بر این موارد و آپشن های الکتریکی مدرن و بروزی رو مثل اونچه در قبل نام بردم به صورت دسته بندی شده مطرح خواهیم کرد.
برای شروع موارد مربوط رو من از بین صفحات تاپیک به اینجا منتقل میکنم.
انشاالله پاسخ خیلی از موارد رو دوستان تازه وارد خیلی راحت تر پیدا کنند.
موفق باشید
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) - توسط TIBA-NAVID - 2011-12-08، 11:15 AM
re: - توسط TIBA-NAVID - 2013-06-10، 07:16 AM
RE: - توسط amir121 - 2013-06-10، 02:44 PM
فيلتر هوا - توسط milishahi - 2016-04-24، 10:33 AM

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,085 2,118,487 دیروز، 09:51 PM
آخرین ارسال: Ali nemesis
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,220 11,735,652 2019-06-20، 12:07 PM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,847 884,828 2019-06-20، 12:04 PM
Video گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن تیبا در فروشگاه پدال TIBA-NAVID 13 34,205 2019-05-27، 10:09 AM
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 668 546,208 2019-05-14، 06:59 AM
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 191 135,895 2019-05-07، 01:33 AM
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,304 638,313 2019-04-27، 01:38 AM
آخرین ارسال: