سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 4.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
(2012-03-12، 01:54 PM)Tiba2012 نوشته است: با عرض سلام خدمت آقا نويد وديگر دوستان.
بنظر شما همين سيستم صوتى تيبا خوب هست وجواب ميده؟؟؟
چون تعدادى از دوستان كه سيستم بستند يجورائى ناراضى هستند. ( از خرخر باند گرفته تا بهم ويختم سيستم الكتريكى خودرو )
با تشكر.

سلام به شما
والا من روش سیستم صوتی نبستم.
رو ماشینای قبلیم هم نبسته بودم.
اما اگر بخوام مقایسه کنم کیفیت و قدرت سیستم صوتی در تیبا بهتر از پژویی هست که داشتم.
من ازش راضی هستم ولی بخوام مقایسه کنم باید بگم ازون خیلی بهتره.
بازم دستتون برسه ماشین متوجه میشین خودتون و میتونین ببینین لازمه یا نه با توجه به خواستتون از ماشین.
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : Tiba sam TIBA-Morteza amir_mamusta
سلام دوستان
اینبار اومدم با یه کار جدید
با برادرم رفتیم بازار یک متر ال ای دی متری ( اینجا بهش میگن ال ای دی متری نمیدونم اسم کتابیش چیه Smile) و یه چندمترسیم و یک چسب آکواریم مشکی خریدیم اومدیم خونه با کمکم هم روی اینه نصبش کردیم سیمش را هم از پشت آینه رد کردیم به جایی که فنرهای تنظیم اینه رد میشن و رودری را باز کردیم انداختیم توی در بعدش از جای محل عبور سیم به در رد کردیم و هدایتش کردیم به سمت چراغ راهنمای روی گلگیر و به اون وصلش کردیم
متشکرم
و نتیجه کار ما این شد
لطفا نظر خود را بفرمایید
متشکرم

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
بسیار ممنون مریم خانم عزیز از زحمتی که کشیدین و تصاویر رو گذاشتین
قشنگ شده به نظر و شب مخصوصا خوبه.
هزینه ای هم نکردید.
حالا مدل فابریک کاری که کردید میشه استفاده از این شیشه به جای شیشه معمولی ایینه:
[تصویر:  image.jpg]
یا استفاده از آیینه برقی گرمکن دار و فلشر دار مثل:
[تصویر:  image.jpg]

ازتون ممنونم
کارتون جالب هست.

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : مریم amir_mamusta
مریم خانوم اگر دوست دارین تمیز تر و زیباتر به نظر بیاد می تونین برین سراغ فایبر گلاس کارها یه غلاف فایبر براتون درست کنن و جائی هم برای ال ای دی تعبیه کنن و همون رو روی آئینه نصب کنین.یا حتی همون قاب روی آئینه جدا کنین ببرین طرف براتون شیار برای نصب ال ای دی در بیاره وخیلی تمیز روش نصب کنین ال ای دی رو . و نکته دیگه اینکه می تونین همون رو بدین براتون رنگ بدنه در بیارن.یه چیزی می شه شبیه همین عکسهائی که آقا نوید گذاشتن.
این کاری که انجام دادین هم خلاقانه است هم در شب خیلی زیباست اما دوتا ایراد داره.
1- در روز ظاهر آئینه خیلی زیبا نیست.
2- ممکنه یه شخص ناراحتی دست بندازه و ال ای دی رو بکنه و زحمتاتون از بین بره.
اما خدائی کار جالب و قشنگی کردین.مبارک باشه انشالله.
دوستان برای گزارش مشکلات خودرو تیبا تون به لینک زیر سر بزنین ، فرم رو پر کنین تا از مگاموتور باهاتون تماس بگیرن.لطفا برای صیانت از حقوق خودتون و دیگران حتما این کار رو انجام بدین.
http://www.megamotor.ir/HomePage.aspx?la...4960&mid=0
پاسخ
موافقم.
اگه اینجور زحمتی بکشن که خیلی قشنگ میشه.
اگه به نظرم شیار درستی ایجاد کنه و آیینه رو خراب نکنه و ال ای دی بره داخل محفظه ای قرار بگیره خیلی شیک تر میشه.
البته در اوردن اون طرح به نحو احسنت ممکنه کار هر آدم و فایبرگلاس کار معمولی نباشه
یه مقدار باید ظریف کار باشه و قبول کنه
یا خود فرد فکر کنه طرحی بزنه
اگه نتیجه اونجوری بشه کرد خیلی قشنگ تر میشه.اما خیلی سخته اینکه به صورت قشنگ و دقیق اونجور چیزی در بیاره فرد.
برا همینه که خیلیا ایینه کامل میگیرن و زحمت این کارو نمیدن به خودشون.
هم آیینه برقی میشه و هم فلشر دار و گرمکن دار.
البته کار مریم خانم واقعا قابل تحسینه.

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : مریم Tiba sam amir_mamusta
یه پیشنهادی هم من دارم. به تصویر اولی که آقا نوید گذاشتن دقت کنین.
مشابه اون چراغهای داخل آئینه رو با سوراخ کردن شیشه آئینه و نصب چراغ های ال ای دی کوچیک می شه پیاده کرد.فقط باید بگردین چرا غ مناسب تو بازار پیدا کنین و یه همچنین یه کارگاه شیشه بری که دستگاه سوراخ کردن شیشه داشته باشه.
یه مقداری دید آئینه رو شاید محدود کنه اما اگر فقط 3 تا ال ای دی بگذارین زیاد هم اذیت نمی کنه.
البته ایدم نیست قاب آئینه تیبا از سمت آئینه چقدر لبه داره شاید بی دردسر خود قاب رو بشه سوراخ کرد و لامپ ها رو داخلش تعبیه کرد. خلاصه با هزینه کم می شه یه کارهائی انجام داد.
مثل کاری که مریم خانوم انجام دادن.
متاسفانه دل و دماغی برای انجام این کارها ندارم و گرنه خودم تو ایام عید این ایده رو پیادی می کردم.
دوستان برای گزارش مشکلات خودرو تیبا تون به لینک زیر سر بزنین ، فرم رو پر کنین تا از مگاموتور باهاتون تماس بگیرن.لطفا برای صیانت از حقوق خودتون و دیگران حتما این کار رو انجام بدین.
http://www.megamotor.ir/HomePage.aspx?la...4960&mid=0
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID مریم tiba91 amir_mamusta
سلام
متشکرم از نظراتتون و راهنمایی که میکنید
ما هرکاری کردیم نتونستیم خود آینه را جدا کنیم اولش قصد داشتیم خود قاب را سوراخ کنیم و 6 ال ای دی توش کار بندازیم اما نتونستیم بازش کنیم رفتیم این نوع ال ای دی خرید کردیم
انشالله به کمک دوستان زیباتر درش میاریم
فقط یه کمک بهمون کنید ببینیم چطور خود اینه از قاب جدا میشه؟
متشکرم
پاسخ
تشکر شده توسط : mk8mk TIBA-NAVID tiba91 amir_mamusta
(2012-03-14، 12:55 PM)مریم نوشته است: سلام
متشکرم از نظراتتون و راهنمایی که میکنید
ما هرکاری کردیم نتونستیم خود آینه را جدا کنیم اولش قصد داشتیم خود قاب را سوراخ کنیم و 6 ال ای دی توش کار بندازیم اما نتونستیم بازش کنیم رفتیم این نوع ال ای دی خرید کردیم
انشالله به کمک دوستان زیباتر درش میاریم
فقط یه کمک بهمون کنید ببینیم چطور خود اینه از قاب جدا میشه؟
متشکرم

مریم خانوم قاب آیینه پایینش نگاه کنین پیچ داره
البته فکر کنم پیچش آغشته به چسب بوده و خیلی کیپ سفت شده.
به نظرم راه باز شدنش همونه.
در ثانی مطمئنا باز میشه....
چون اصلا همین آیینه رو برقی میکنن و همین ایینه برقی میشه.بخواد برقی بشه کامل باید باز بشه و این سیستمش پیاده بشه .
من که نگاهش کردم برداشتم این بود که بالا عرض کردم.
راستی اگه منظورتون خود شیشه ایینه هست باید بگم اون میچسبه به قسمت پلاستیکی و چسبیده میشه
من مال پژوم شکسته بود دیدم.
با چسب خیلی محکمی چسبیده میشه که شاید به زبون خوش هم باز نشه ...
به نظرم اگه میخواین طرح عکس اولی رو بسازین خیلی راحته و ریسک و هزینه کمی هم داره
فوقش شما یه شیشه آیینه تیبا از نمایندگی بخرین.
رو اون کار کنین
ببینین میتونین با 3 ال ای دی یا 5 تا یا نهایتش مثل عکسه با 7 تا یه فلش خوب در بیارین یا نه.
با سوراخ کردنش و جا زدن ال ای دی داخلش.
البته تو این کار کاملا درست کار کردن و ایمن بودن و سیم کشی درست خیلی مهمه که ضد اب باشه و اتصالی بعدا نکنه...
اون طرح ساده و قشنگه به نظرم.
البته شیشه امادش هم هست ... شاید ارزش زحمتشو نداشته باشه و شیشه آماده مثل این عکس رو آدم بخره و فقط سیم رو بیاره تا اونجا
خیلی خیلی زیبا بشه
بی دردسر
قیمتشم کمی دیگه از شیشه معمولی گرون تر میشه
اما قشنگ میشه.ضد ابم هست و کاملا مطمئن.

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : Tiba sam mk8mk tiba91 amir_mamusta
متشکرم
نه اقانوید اینه را باز کردیم زیرش فقط 3 پیچ داره که اون مروبط به نصب قاب اینه به پایه هستش زیرش دیگه پیچ نیست
م هم ترسیدیم زور بهش بزنیم چون مطمئن بودیم که آینه اش اینجا گیر نمی یاد و ترس از شکستن داشتیم
نمی دونم اما فکرکنم مثل اینه 206 با خار هایی که پشتش هست به قاب یا همون سیستم تنظیم اینه وصل بشه اما ما که نتونستیم بازش کنیم
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID tiba91 amir_mamusta
(2012-03-14، 01:08 PM)مریم نوشته است: متشکرم
نه اقانوید اینه را باز کردیم زیرش فقط 3 پیچ داره که اون مروبط به نصب قاب اینه به پایه هستش زیرش دیگه پیچ نیست
م هم ترسیدیم زور بهش بزنیم چون مطمئن بودیم که آینه اش اینجا گیر نمی یاد و ترس از شکستن داشتیم
نمی دونم اما فکرکنم مثل اینه 206 با خار هایی که پشتش هست به قاب یا همون سیستم تنظیم اینه وصل بشه اما ما که نتونستیم بازش کنیم

پیشنهاد منو بهش فکر کنین.
این شیشه ال ای دی دار موجود هست.
فقط نیاز به سیم کشی داره.
کار شما پشت آیینه قشنگه اما یه مقدار در روز جلوه خوبی نداره.
میتونین این کار رو کنین.شیشه فقط عوض میشه ...سوراخ کردن آیینه و این کار دردسر و ریسکش زیاده.اما خود شیشش هست و ارزش دردسر این حرفا رو هم نداره.
از طرفی چون اکواریوم زدین میتونین پشتش رو باز کنین.

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : مریم mk8mk tiba91 amir_mamusta

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,085 2,118,485 دیروز، 09:51 PM
آخرین ارسال: Ali nemesis
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,220 11,735,645 2019-06-20، 12:07 PM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,847 884,828 2019-06-20، 12:04 PM
Video گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن تیبا در فروشگاه پدال TIBA-NAVID 13 34,205 2019-05-27، 10:09 AM
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 668 546,208 2019-05-14، 06:59 AM
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 191 135,895 2019-05-07، 01:33 AM
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,304 638,313 2019-04-27، 01:38 AM
آخرین ارسال: shahab704
  تاپیک اختصاصی خودروی پراید(ثبت نام- موارد فنی و ...) (کلیه مدل ها:131-141-231-132) TIBA-NAVID 123 46,752 2019-04-07، 03:38 AM
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,576 2,238,012 2019-02-07، 08:23 PM
آخرین ارسال: Baig
  چراغ جلو تیبا alit1150 38 50,979 2018-12-11، 11:23 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان