سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 4.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
سلام
کیت را 9.500تومان گرفتم 3 تومان هم برای نصب دادم
اقا نوید این کار را کردم اما همش میگه فرمت شما مجاز نیست
نمی دونم چکار کنم
پاسخ
سلام دوستان وقت بخیر
وسایل شیشه بالابر برقی عقب بنده رسید
احتمالا امروز فردا که تعطیلم اگه وقت کنم و کار و گرفتاریا بذاره وقت کنم برم روش کار کنم.
کلیدش کلید پراید گذاشته که موقتا فعلا کار رو بکنم
کلید خود ماشین که براش رسید گفت برام میفرسته ...
انشالا اگه وقت کردم و کاری کردم شما رو در جریان کاراش میذارم ...
-------
باشه مریم خانوم.فایل رو بفرستین اگه براتون ممکنه.ببینم مشکلش چیه .انشالا مشکل خاصی نیست.درستش میکنم.
من برم یه سر ببینم میرسم یه نگاه به شیشه بالابر بکنم یا نه ...
بتونم امروز فردا که آزاده وقتم هر وقت آزاده وقت برسم برم سرش خیلی خوبه ..
برمیگردم.
براتون این فیلم رو هم میذارم.
ممنون ازتون
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
دوستان این ویدیو که در زیر لینکش رو قرار میدم خانم مریم زحمتش رو کشیدن و مربوط هست به این کیتی که خودشون توضیحش رو دادند و مربوط به بوق زدن موقع باز بودن درب خودرو هست.
میتونین ملاحظه بفرمایین.
به خاطر اینکه فایل با فرمت mpeg رو در سایت نمیشد آپلود کرد و به خاطر اینکه از کیفیت فیلم کاسته نشه فیلم رو تغییر فرمت ندادم و به خاطر اینکه بتونین ملاحظه بکنین روی سرور دیگه آپلود کردم و لینکش رو قرار دادم.

دانلود ویدیوی مربوطه :لینک دانلود

مجددا متشکر از خانم مریم بابت زحمتی که کشیدن .
راستی به نظر منم چیز بدی نیست.
مخصوصا با توجه به اینکه این درا هم اگه باز بمونه لامپ سقف و صندوق عقب هم روشن میمونه و مهمه که درا کاملا بسته باشن
در کل جالبه.ممنون مریم خانم ازتون

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
(2012-03-02، 11:05 PM)moje tiba نوشته است:
(2012-03-02، 08:03 PM)mehrdad1355 نوشته است: اگه کفی فابریک خودش باشه(نه پرایدی و از این جور چیزا که با برش کاری بخورونن) خوبه-پرایدی فکر کنم 50 بود
جنسش چیه؟ کجا دیدی؟

سلام والا از این تزییناتی ها بود و گفت مخصوص خوده تیبا هست و کامل کف رو پوشش میده ماله پراید و پژو هم 35 تومن قیمت داد(البته گفت بهش نمیخوره)...میگفت چون برای تیبا تازه اومده قیمتش بالا هست وگرنه بعدا قیمتش کمتر میشه Blush

سلام میشه ادرس یا شماره این تزییناتی رو بدید بریم ببینیم چه خبره. من میخوام یه کف پوش بگیرم. ممنون
(2012-03-08، 08:26 AM)مریم نوشته است: سلام
نمی دونم چکار کنم

سلام میشه مدل این کیت یا شماره و آدرس جایی که خریدید رو لطف کنید کار جالبی کردید در مورد تیبا.
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID mehrdad1355 TIBA-Morteza amir_mamusta
آره کیتش کیت جالبیه ... کارش و مدارش که ساده هست ولی در کل چیز خوبیه ...
متاسفانه اینجا ازین خبرا نیست یا حداقل من ندیدم وگرنه میگرفتمش ...

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 TIBA-Morteza amir_mamusta
(2012-03-10، 08:28 AM)farhad290 نوشته است:
(2012-03-02، 11:05 PM)moje tiba نوشته است: [quote='mehrdad1355' pid='4645' dateline='1330705995']
اگه کفی فابریک خودش باشه(نه پرایدی و از این جور چیزا که با برش کاری بخورونن) خوبه-پرایدی فکر کنم 50 بود
جنسش چیه؟ کجا دیدی؟

سلام والا از این تزییناتی ها بود و گفت مخصوص خوده تیبا هست و کامل کف رو پوشش میده ماله پراید و پژو هم 35 تومن قیمت داد(البته گفت بهش نمیخوره)...میگفت چون برای تیبا تازه اومده قیمتش بالا هست وگرنه بعدا قیمتش کمتر میشه Blush

سلام میشه ادرس یا شماره این تزییناتی رو بدید بریم ببینیم چه خبره. من میخوام یه کف پوش بگیرم. ممنون
سلام والا ما شیرازیم واینجا قیمت کف پوش تیبا حدودا 55 تومن در میاد البته با نصبش ...البته طرف نگفت درجه 1 هست یا درجه 2...چون شنیدم درجه بندی داره

[تصویر:  43183438514051880084_thumb.jpg]

آسمان فرصت پرواز بلندی است

قصه این است چه اندازه کبوتر باشی

پاسخ
تشکر شده توسط : amir_mamusta
(2012-03-08، 08:26 AM)مریم نوشته است: سلام
نمی دونم چکار کنم

سلام

مریم خانوم لطف میکننین بگین این کیت رو از کجا تهیه کردین و کجا برای نصب دادین!!!!

Smile ممنون میشم
پاسخ
تشکر شده توسط : amir_mamusta
سلام دوستان
برای خرید کیت آلارام درب میتونید به سایت زیر مراجعه کنید من به همین سایت مراجعه کردم و 3تا کیت خریدم یکی آلارام باز بودم درب و آلارام بستن کمربند و یکی الارم ترمز دستی که فقط الارم باز بودن درب را استفاده کردم آخه اونها مدار تاخیری ندارند و همش هی صدا میدادند و میرفت رو مخ آدم من هم از نصبشون منصرف شدم
یه برقکار هم برام نصب کرد
برای خرید کیت های الکترونیکی میتونید به این سایت مراجعه کنید http://www.electronickhodro.com/
پیروز باشید
پاسخ
(2012-03-11، 07:09 PM)مریم نوشته است: سلام دوستان
برای خرید کیت آلارام درب میتونید به سایت زیر مراجعه کنید من به همین سایت مراجعه کردم و 3تا کیت خریدم یکی آلارام باز بودم درب و آلارام بستن کمربند و یکی الارم ترمز دستی که فقط الارم باز بودن درب را استفاده کردم آخه اونها مدار تاخیری ندارند و همش هی صدا میدادند و میرفت رو مخ آدم من هم از نصبشون منصرف شدم
یه برقکار هم برام نصب کرد
برای خرید کیت های الکترونیکی میتونید به این سایت مراجعه کنید http://www.electronickhodro.com/
پیروز باشید

خیلی ممنونم ازتون Smile
پاسخ
تشکر شده توسط : amir_mamusta salman48
با عرض سلام خدمت آقا نويد وديگر دوستان.
بنظر شما همين سيستم صوتى تيبا خوب هست وجواب ميده؟؟؟
چون تعدادى از دوستان كه سيستم بستند يجورائى ناراضى هستند. ( از خرخر باند گرفته تا بهم ويختم سيستم الكتريكى خودرو )
با تشكر.
گفتارنيك
پندارنيك
كردارنيك
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID PH3N0M amir_mamusta

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,116 2,165,802 2019-09-12، 07:29 AM
آخرین ارسال: amijon57
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,237 11,946,786 2019-09-02، 09:02 PM
آخرین ارسال: DariushGreat
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 195 139,313 2019-08-09، 05:34 AM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,036 888,975 2019-08-03، 08:45 PM
آخرین ارسال: samanohet
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,312 650,645 2019-08-01، 01:08 PM
آخرین ارسال: m2relax
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,847 901,858 2019-06-20، 12:04 PM
Video گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن تیبا در فروشگاه پدال TIBA-NAVID 13 34,862 2019-05-27، 10:09 AM
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 668 552,762 2019-05-14، 06:59 AM
  تاپیک اختصاصی خودروی پراید(ثبت نام- موارد فنی و ...) (کلیه مدل ها:131-141-231-132) TIBA-NAVID 123 48,470 2019-04-07، 03:38 AM
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,576 2,279,028 2019-02-07، 08:23 PM
آخرین ارسال: Baig

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان