سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 4.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
دوستان کسی میدونه برای تیبا میشه چراغ داخل داشبرد نصب کرد یا نه ؟؟؟
[تصویر:  43183438514051880084_thumb.jpg]

آسمان فرصت پرواز بلندی است

قصه این است چه اندازه کبوتر باشی

پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-Morteza amir_mamusta
دوستان من از داشبرد ماشین زیاد استفاده میکنم بنظرتون میشه براش چراغ نصب کرد ؟؟؟ اصلا این امکان براش هست ؟؟؟

پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID TIBA-Morteza amir_mamusta
دوستان من احتمال داره این شیشه بالابر برقی عقب تیبا رو درخواست کنم
حالا احتمال میدم این شرکت از نظر نصبی کارش درست باشه و خیلی مرتب و منظم کار کنه (از صحبتش اینجور بر میومد)
به هرحال اگه تصمیمم قطعی شد خودم باید روی سیم کشیش و نصبش نظارت کنم اینجا و یا خودم نصبش کنم که خاطر جمع باشم از همه نظر.
به هرحال شیشه برقی عقبش قیمت 100 تومن یا 140 تومن قیمت داد.
100 تومن برای موتور به سبک شیشه بالابر جلو (سیمی اصطلاحا)
140 تومن برا موتور ریلی به سبک 206
که ریلی در مرور زمان سرعت کارش کند نمیشه و همیشه یکسان کار میکنه.ولی ریلی بوده که در شرایط مختلف کمی ضعیف بشه و کند بشه سرعتش.
مورد دیگه آیینه برقی بود که اون هم احتمال داشت درخواست بدم ...
آیینه برقی اگه آیینه خودش برقی بشه بین 75 تا 100 بسته به نوع کلیدش
و اگه آیینه برقی جدید براش بذارن کلا از 100 140 گمونم قیمتش گفت
برا تیبا گفت تا آخر اسفند 15 درصد تخفیف ....
احتمال داره حداقل برا شیشه برقیش مواردش رو بگیرم ...
شماها اگه تونستین یه سر بهش بزنین ببینین نمونه کاراش چه جورین ...
ضمنا گفت حتی تو کار نصب کنترل کروز برا تیبا هم رفته ....
که گفت زیاد مخاطب نداره چون برا تیبا ecu کنترل کروز رو ساپورت نمیکنه و اگه بخواد نصب بشه باید طرف هزینه تعویض ecu رو هم بده !!
پیشنهاد خودش این بود برا آیینه برقی وسیله گرفته بشه و آیینه های خودش برقی بشه که هزینه الکی نشه که با تخفیفش الان 65 تومن میده
برا شیشه برقی هم با تخفیفش نوع سیمی 85 و نوع ریلی 120 تومن ....
حالا باید فکر کنم ببینم چه کار کنم ...بگیرم.نگیرم.کدومو بگیرم ...
(2012-02-26، 11:56 PM)moje tiba نوشته است: دوستان من از داشبرد ماشین زیاد استفاده میکنم بنظرتون میشه براش چراغ نصب کرد ؟؟؟ اصلا این امکان براش هست ؟؟؟

والا در هر صورت شدنش که کار نشد نداره...
اما اینکه ظریف در بیاد خیلی دقت میخواد و ظرفت.
وگرنه شدنش که کار نشد نداره.
یه کلید قطع و ول خوب براش پیدا بشه و یه سیم کش منظم و خوب که درست نصبش کنه و جای درست سوراخ کنه و ظریف سیم بکشه شدنیه ...
از نظر شدنش که میشه ... درست شدنش مهمه
سلام محمد جان
منم احتمال داره ازین شرکت بگیرم...
کاش شما یه چند تا عکس میذاشتین از نتیجه کارشون ....
اگه سر زدین حتما چند تا عکس برامون بذارین ...
منم از طرز صحبت و سوال جوابی که ازش کردم فهمیدم تقریبا طرف دستش تو کاره و وارده
ممنون
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : moje tiba TIBA-Morteza amir_mamusta
آقا محمد نمد زیر درب موتور نداشتن.شما از کجا تهیه کردین؟
دوستان برای گزارش مشکلات خودرو تیبا تون به لینک زیر سر بزنین ، فرم رو پر کنین تا از مگاموتور باهاتون تماس بگیرن.لطفا برای صیانت از حقوق خودتون و دیگران حتما این کار رو انجام بدین.
http://www.megamotor.ir/HomePage.aspx?la...4960&mid=0
پاسخ
تشکر شده توسط : PH3N0M
دوستان امروز رفتم برای کف پوش تیبا سوال کردم ...از اینایی که کامل کف رو پوشش میده قیمتش 60000تومن ...دور دوزی هم بود و تر و تمیز در میومد ولی بنظرم خیلی قیمتش بالا میزد !!!

پاسخ
اگه کفی فابریک خودش باشه(نه پرایدی و از این جور چیزا که با برش کاری بخورونن) خوبه-پرایدی فکر کنم 50 بود
جنسش چیه؟ کجا دیدی؟
پاسخ
(2012-03-02، 08:03 PM)mehrdad1355 نوشته است: اگه کفی فابریک خودش باشه(نه پرایدی و از این جور چیزا که با برش کاری بخورونن) خوبه-پرایدی فکر کنم 50 بود
جنسش چیه؟ کجا دیدی؟

سلام والا از این تزییناتی ها بود و گفت مخصوص خوده تیبا هست و کامل کف رو پوشش میده ماله پراید و پژو هم 35 تومن قیمت داد(البته گفت بهش نمیخوره)...میگفت چون برای تیبا تازه اومده قیمتش بالا هست وگرنه بعدا قیمتش کمتر میشه Blush

پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 TIBA-Morteza amir_mamusta
سلام دوستان
من یه کیت خریدم دادم یه برق کار برام نصب کرد که موقعی که درب باز میشه مثل مزدا 3 صدای دینگ دینگ میده البته برق کار گفت میشه سه نوع وصلش کرد یکی اینکه به محض باز شدن درب شروع به صدا دادن کنه یکی این که کلید رو مرحله یک ویا دو باشه در باز شد شروع کنه وآخری موقعی که کلید فقط رو مرحله دو باشه شروع به صدا کنه که من به توصیه خودش مرحله آخری را انتخاب کردم
راستی اون کیت هم یه پیچ تنظیم داره که متونید مدت زمان بین صدا ها را تغییر داد از 4 ثانیه شروع میشه تا 10 ثانیه که من زمان بیشتر را انتخاب کردم
این هم فیلم البته ببخشید شب بود دیگه
پاسخ
(2012-03-07، 08:01 PM)مریم نوشته است: سلام دوستان
من یه کیت خریدم دادم یه برق کار برام نصب کرد که موقعی که درب باز میشه مثل مزدا 3 صدای دینگ دینگ میده البته برق کار گفت میشه سه نوع وصلش کرد یکی اینکه به محض باز شدن درب شروع به صدا دادن کنه یکی این که کلید رو مرحله یک ویا دو باشه در باز شد شروع کنه وآخری موقعی که کلید فقط رو مرحله دو باشه شروع به صدا کنه که من به توصیه خودش مرحله آخری را انتخاب کردم
راستی اون کیت هم یه پیچ تنظیم داره که متونید مدت زمان بین صدا ها را تغییر داد از 4 ثانیه شروع میشه تا 10 ثانیه که من زمان بیشتر را انتخاب کردم
این هم فیلم البته ببخشید شب بود دیگه
سلام مریم خانوم این کیت رو چند خریدید و هزینه نصبش چند شد؟؟؟ ممنون

پاسخ
تشکر شده توسط : مریم mehrdad1355 TIBA-Morteza amir_mamusta
سلام مریم خانوم
این لینک فیلم رو قرار دادید؟
چون لینکی برای دانلود من ندیدم.
اگه لطف کنین فایل رو اتچ کنین از طریق انتخاب گزینه ویرایش کامل پست مربوطه و بعد انتخاب فایل و پیوست فایل ممنون میشم
ممنون
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : مریم mehrdad1355 TIBA-Morteza amir_mamusta

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,310 641,422 2019-07-13، 08:08 AM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,098 2,130,540 2019-07-12، 10:50 PM
آخرین ارسال: Masoudalinasab
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,223 11,786,337 2019-07-11، 09:46 PM
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,847 889,245 2019-06-20، 12:04 PM
Video گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن تیبا در فروشگاه پدال TIBA-NAVID 13 34,404 2019-05-27، 10:09 AM
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 668 548,172 2019-05-14، 06:59 AM
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 191 136,839 2019-05-07، 01:33 AM
  تاپیک اختصاصی خودروی پراید(ثبت نام- موارد فنی و ...) (کلیه مدل ها:131-141-231-132) TIBA-NAVID 123 47,336 2019-04-07، 03:38 AM
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,576 2,248,148 2019-02-07، 08:23 PM
آخرین ارسال: Baig
  چراغ جلو تیبا alit1150 38 51,489 2018-12-11، 11:23 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان