سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 4.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
(2017-01-31، 11:09 AM)TIBA-NAVID نوشته است: سلام و عرض خیر مقدم صمیمانه خدمت شما دوست عزیز و گرامی که به تازگی به لنجمن پیوستین.
اول اینکه از حسن لطف و نظر شما نسبت به بنده و مطالب انجمن و صحبت ها کمال تشکر رو دارم و این محبت شما رو میرسونه.
در مورد فرمایش و سوالی که فرمودید.
دوست گلم بنده مهندس برق هستم و روزی که قرار شد برای ماشین خودم آپشن هایی طراحی کنم و اضافه کنم. که البته برا مثلا همین مورد بالابر و اینکه میخواستم فابریک ماشین باشه مدت ها وقت صرف کردم و رودری ماشین باز بود و من الگو برداری و اصلاح میکردم مدل اولیه رو تا اینکه به اون چیزی که میخواستم برسم ، یا در کلیه اپشن های دیگر  و کار خواستم فابریک ماشین طراحی بشه نه یه قطعه غیر استاندارد باشه و ... مثل نصابا و مشکل درست کنه. برا همینم هر کدومش کلی زمان برد اماده کردنش.
همیشه موارد رو کاملا رعایت کردم . مواردی که مثلا برای یه اپشن منظور کردم با اطمینان میگم هیچ نصابی این مواردو  رعالیت نمیکنه و اینطور نیست که برا یه اپشن اضافه شده دسته سیم روکش شده و سوکت زده مثل اپشن های فابریک کمپانی که دسته سیم روکش شده دارن استفاده کنن. چه بسا برا صرفه جویی از سیم باریک تر استفاده کنن و ..
که این دومی در کارای خود کمپانی هم هست. یا مثلا کار شرکت سایپا که مثلا برای ایینه برقی طرح پژویی کپی چینیش رو کار کرده که هم از نظر کارایی و جنس با کار مگان اصلی که ما بهترین کیفیت رو کار میکنیم فرق داره. هم از نظر زیبایی قابل قیاس نیست. هم اینکه همون پژویی هم اصلیش نیست و چینیش رو زدن.
در مورد دسته سیم و سیم کشی اگه استاندارد 100 درصدی رو کار بکنه شرکت نهایتش مثل دسته سیم روکش دار ما کار کردن مثلا برای اپشنی مثل بالابر . مثل جلو .
ولی من که سیم کشی های شرکت و دسته سیم های شرکت رو دیدم توی ماشین خودم. اینو دیدم که جاهایی تو درب برا صرفه جویی سیم روکش نداشته یا خیلی روکش نازکی داشته. در صورتی که برای اپشنی که پرسیدین ما یه دسته سیم فوق العاده عالی کار کردیم و همه سیم کشیش رو خود ما انجام میدیم.
فقط 2 سیم ازاد برای فرد میذاریم یکی وصل به برق و یکی وصل به بدنه/
والسلام
یعنی همه سیم کشی توسط ما انجام میشه و کاملا استاندارد هست. برای همین همه دوستان به راحتی و بهتر از هر نصاب و شرکتی با بهترین کیفیت اپشن رو نصب کردن خدا رو شکر
مورد دیگه اینکه اموزش تصویری و مو به مو با ذکر ریز ریز نکات برا اپشنی مثل ایینه برقی و بالابر و موارد دیگه مشابه تحویل فرد میشه که فرد با خوندنش کاملا دستش میاد چه باید بکنه. ازون طرف اپشن کاملا فابریک طراحی شده با بهترین کیفیت قطعات موتور و ... . و زحمت چندانی نداره نصبش به نسبت منی که برای همین بالابر چندین ماه از کلیدش گرفته تا طراحی موتوراش تا مکانیزمش و ... وقت گذاشتم. یا همین طور اپشنای دیگه
موفق باشید
با سلام دوباره بسیار از اطمینان بخشیتون سپاسگزارم ، پیروز و پاینده باشید
مام میهن  .... بلند آوازه و پاینده باشی ...  خجسته است  سرزمین پارت  Heart 
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID Ali nemesis
پست موقت :
سلام
دوست خوبم کامران عزیز هرگونه سفارشی دارید بایستی داخل فروشگاه پدال ثبت اکانت و ثبت سفارش بفرمایید.
از طریق ایمیل باهاتون هماهنگ خواهد شد
برقرار باشید
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : Ali nemesis
سلام. خسته نباشید.
ساعت تیبای من که مدل 95 هست چند روزی هست که بعضی سگمنت هاش خاموش شده. مارکش کروز هست.
میخواستم ببینم آیا راه حلی داره برای تعمیر یا باید عوض بشه؟
و اینکه ساعت موجود در فروشگاه پدال رنگ عددها سفید هست مثل فابریک و مارکش چیه؟
در مورد لنت ترمز هم اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید که چه مارکی با چه قیمتی مناسب هست.
خیلی ممنون
پاسخ
سلام.
دوست خوبم موارد مربوط به فروشگاه پدال هر سفارش و درخواستی دارید لطفا در خود فروشگاه ثبت نام و ثبت سفارش بفرمایید . پاسخگویی خواهد شد از طریق ایمیل.
ساعت اگه مشکل اساسی برای ایسیش باشه که نه قابل تعمیر نیست به راحتی.
ساعت فروشگاه رو به قید ضمانت تهیه کردیم . البته الان نمیدونم موجود هست یا نه هنوز. ولی موردی که بود به قید ضمانت بود. در سایپا یا هیچ مورد دیگری نبود که ساعت با ضمانت عرضه کنن. برای اینکه مشکل پیش نیاد ازشون قید ضمانت درخواست کردیم برای سفارشات فروشگاه.
در مورد لنتم مورد اصلی کره ای مطمئن در هر طرحی باشه برای دوستان فاکتور شده
موفق باشید

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : Ali nemesis
باسلام ،دوست گرامی آقا نوید سوال من درباره باتری تیبا ست ،باتری ۶۰ أمپر برای تیبا مناسبه ؟ دیروز نمایندگی سایپا بودم تعمیر کار گفت دینام تیبا ۷۰آمپره ممنون میشم راهنمایی کنید باتشکر
پاسخ
سلام
دوست عزیزم والا باتری 60  62 و بالاترم بعضی شاید بذارن. بله دینام بالاتره امپرش.
ولی بدونید اگه باتری ای باشه که از نیاز ماشین بیشتر باشه هم فشار بیشتر به دینام و هم هزینه بالاتر و هم مصرف بیشتر و هم عمر کمتر باتری رو با هم میخرید. چون مورد استفاده نیست و باتری خوب شارژ و دشارژ نمیشه و عمرشم کمتر میشه. به نظر من 55 امپر مناسب هست . اندازشم فابریک فابریک هست.
موفق باشید

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : jelil39 mhkamyar
سلام بر رفقای عزیز مخصوصا آقا نوید گل

آقا میخواستم بدونم درب جلوی تیبا جا داره که بشه یه طوری بلندگوی سایز 13 رو جای باندا فابریکش بست؟
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
سلام خدمت شما دوست عزیز و ارجمند
والا من دست به بلندگوها نزدم ولی میدونم اون سایز فابریک میخوره و توی تاپیک موارد صوتی دوستانی که تعویض کردن تجربشونو نوشتن چه عقب چه جلو
حالا بازم دقیقش رو میتونین با بررسی قبل از خرید چک کنین ...

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : احمد200 Ali nemesis
با سلام و درود خدمت تمامی دوستان به ویژه بچه های عشق ماشین Smile

دوستان شیشه سمت شاگرد من(تیبا) یه چند مدتی هست کند بالا پایین میشه به ویژه موقع بالا اومدن گاهی با دست میکشم به توصیه دوستان لاستیک بغل شیشه رو در اوردم گرد گیری کردم بعد با ریکاشستوشو دادم یکم بهتر شد ولی همچنان با قدرت عمل نمیکنه یه راهنمایی بفرمایید. Sad
به زودی مطالب جالبی در موضوعات مختلف تیبا از تجربیاتم قرار میدم
با تشکر
پاسخ
سلام به شما دوست عزیز و ارجمند
احتمالا مشکل داره بالابر و ضعف و یا گیر داره . بالابری که سایپا میذاره متوسط هست. برا عقبم که ما طراحی میکردیم هدفم این بود کیفیتش از جلو هم بهتر باشه و قدرتش 2 برابر جلو از نظر کیفیتی گذاشته شد موتور ها. ولی سایپا برا عقب از جلو هم ضعیف تر گذاشت بعدا.
به نظرم گیر و یا مشکل موتوری داره بالابرتون و باید بررسی بشه

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : amir-h Ali nemesis

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,126 2,193,742 2019-10-20، 09:56 AM
آخرین ارسال: hmm
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,316 657,760 2019-10-19، 08:23 PM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 199 141,295 2019-10-19، 12:23 PM
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,037 896,598 2019-10-01، 11:24 AM
آخرین ارسال: saeed_sg
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,241 12,073,188 2019-09-22، 08:04 PM
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,847 912,264 2019-06-20، 12:04 PM
Video گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن تیبا در فروشگاه پدال TIBA-NAVID 13 35,628 2019-05-27، 10:09 AM
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 668 555,957 2019-05-14، 06:59 AM
  تاپیک اختصاصی خودروی پراید(ثبت نام- موارد فنی و ...) (کلیه مدل ها:131-141-231-132) TIBA-NAVID 123 49,345 2019-04-07، 03:38 AM
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,576 2,302,579 2019-02-07، 08:23 PM
آخرین ارسال: Baig

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان