سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
خیلی ممنون از پاسختون
امروز بعد از ظهر اهواز رو زیر و رو کردم این سایز فقط بارز داشتن و تری انگل و لاسا و اونم چند جا
اینترنتی هم چند تا سایت تماس گرفتم که برخلاف ادعای موجودی سایتشون نداشتن فقط یکیشون نکسن این مدل رو داره http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Nexen/CP672.htm
دیگه نمیدونم واقعا چیکار کنم
میترسم لاستیک فابریک رو نگه دارم ولی رانندگی خشک باشه خیلی باهاشون یا دل رو بزنم ب دریا نکسن بگیرم
بازم تشکر
پاسخ
تشکر شده توسط : Ali nemesis
سلام دوستان
برای تیبا 1 با راهنمایی دوستان قرار شد لاستیک هانکوک 185/70/13 بخرم ولی یک از آشنا ها لاستیک toyo ژاپن خریده خیلی تعریف میکنه .
میگه چسبندگی و نرمی خوبی داره ولی هانکوک چون خیلی نرم تر هست زود تموم میشه ولی این toyo اینجوری نیست.
البته کنظورش این نبود هانکوک بده گفت این toyo مقرون به صرفه تر هست // برای منم چسبندگی در اولویت اول هست و بعد هم مقرون به صرفه بودن/
لاستیک خوبیه این مارک تویو یا همون هانکوک بگیرم
هانکوک رو اگر ملاحظه کنم چقدربرام کار میکنه // البته میخوام با ماشین کار هم بکنم
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID Ali nemesis
سلام
من خودم تویو داشتم . دوامش خوبه و نسبت به ژاپنی های خیلی خشک بهتره یعنی نرم تره مثل بریجستون و ... خیلی سفت نیست البته اونا ایمن ترین و بهترین تایر دنیا شاید باشن در کنار میشلن.
ولی به نظرم برای تیبا اگه هانکوک اصلی باشه بهتره و هندلینگ بهتری داره. از نظر دوام اگه هانکوک اصلی باشه و فرد سرویس های دوره ای یعنی تعویض ضربدری و تو بیرون کردن تایر رو به موقع انجام بده زیاد تفاوت فاحشی دوامش نداره ولی هندلینگ و چسبندگی اون بهتره هرچند تویو هم عالیه.
اینو نسبت به تجربه 2 تاشون میگم. دوام تویو یه مقدار بیشتره و تایر باکیفیت و ایمن و عالی ای هست. ولی هانکوکه هم نرمی و چسبندگی بیشترش شاید ادمو مجاب کنه که عمر کمترش رو قبول کنه . ولی تویو هم داشتم خوب بود.
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : Ali nemesis Sanup2006

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 4,954 1,910,873 1397-2-18، 09:28 صبح
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,161 10,925,174 1397-2-15، 11:28 عصر
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,592 1,105,578 1397-2-15، 10:36 عصر
آخرین ارسال: Sanup2006
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,571 2,085,034 1397-2-15، 08:06 عصر
آخرین ارسال: Sanup2006
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,787 809,556 1397-2-12، 11:09 عصر
Video گالری تصاویر خودروی رانا -( RUNNA خودروی ملی ایران خودرو ) TIBA-NAVID 17 14,208 1397-1-5، 02:33 عصر
آخرین ارسال: sahand900
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 173 123,554 1396-12-3، 12:40 صبح
  تاپیک خودروی H30 کراس محصول ایرانخودرو TIBA-NAVID 16 1,878 1396-10-15، 11:36 صبح
آخرین ارسال: sepehr_n
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,031 813,104 1396-5-28، 01:57 عصر
Question تجربه ی اولیه با تیبا 2 (تیبا ی هاچ بک) TIBA-NAVID 74 81,880 1396-2-24، 10:40 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان