سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به نظر شما MVM شاسي بلند يا همون X33 بخريم يا نه؟
دوستاني كه خودشون يا نزديكانشون اين ماشين رو داشتند آيا راضي بودند؟
مي دونم ماشين چيني هست ولي تا اونجايي كه تحقيق كردم مي گن ماشين خوبيه - ضمنا من عاشق ماشين شاسي بلندم و تنها ماشين شاسي بلندي كه مي تونيم بخريم فقط همينه
فقط نمي دونم چقدر ايمني داره تازه اومده بازار هيچ كس اطلاعات دقيقي نداره
پاسخ
تشکر شده توسط : admin mehrdad1355
کفیتش از تیبا هم پایینتره رده بندی کیفی مهرو ببیند لطفا تا صرف نظرتون بشه....

هجدهم....
پاسخ
تشکر شده توسط : Ali-Gh mehrdad1355 admin
افتضاحه.اصلا بهش فکر نکن...
پاسخ
تشکر شده توسط : Ali-Gh mehrdad1355 admin
شرمنده که پست میدم تاپیک بیاد بالا ولی فک کنم ارزش داشته باشه !!
این زمانی که شما استارت تاپیک و زدی 6-1390 دقیقا ما یدونه آبی کاربنی شو داشتیم و تو پارکینگ ماشین فروشای حکیمیه به زور به 3-4 تا شمالی 26 میلیون و 500 دادیم رفت !

در مورد ماشین ، موتور ماله سواری هایه کامپکت هست و فقط حال دادن که تقویتش کردن مثلا وگرنه از نظر ارتفاع و اینا حتی از ویتارا هم پاینن تره و اصن مفت نمی ارزه
ولی راه رفتنش بد نیست خوب مورد قبولم نیست ، واقعا افت داره واسه یه ماشین به ظاهر شاسی بلند که وقتی کولر میگیری تفاوت کارکرد موتور تو ماشین و احساس کنی :| دیگه خودتون برید تا آخر حرفم ...
اگه یهدونه iX55 رو با همین X33 بزاری کنار هم تو همه موارد از آپشن ها تا قدرت موتور اینا به تفاوت بین پولدار و فقیر میتونی پی ببری ! Big Grin
Tiba-90SX-Sport-Sunny Glasses70% Heart
RapidBaz DirectLink System,Try it
پاسخ
تشکر شده توسط : f.n.n admin
همسایه ما داره یه دو سالی میشه راضی هست اما اونم میگه تو سربالایی با کولر روشن کم میاره.
پاسخ
تشکر شده توسط : admin
سلام، چندوقته پیش تو فکر خریدنش بودیم، اما انقدر بد گفته بودن که پشیمون شدیم، خصوصا می گن بعد از یکی دوسال به شدت دردسر و افت خواهی داشت ...
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID f.n.n admin
با سلام
این صفحه را تازه دیدم وممکن مطلب قدیمی باشه .دوستان اگر مطالب مجله ماشین ونوآور را بطور مرتب مطالعه کنند اطلاعات خوبی در مورد ماشین وسایر وسایل نقلیه خواهند داشت.هراز گاهی تست خودرو که شامل داخل کشور وخارج نیز میشود در این مجلات چاپ میشود.
من آرشیو کامل اینها را دارم وبارها مورد استفاده ام قرار گرفته است.
در مورد x33 یا x60لیفان اگر هدف داشتن ماشینی با ظاهر شاسی بلند است که بد نیست ولی نباید انتظارات یک ماشین کمک دار را از ان داشته باشید.در مورد کیفت ساخت x60از x33بهتر است.با سپاس
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID admin
از ماشین چینی نباید خیلی توقع داشت به خوبی ماشین های ژاپنی یا کره ای نیست
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
من داشتم X33 اصلا ماشین جالبی نیست. به خصوص به نسبت قیمتش اصلا پشت فرمون که میشنی هیچ حسی بهت نمیده .بعد از یک مدت هم صدا میفته توی موتور و بدنه مخصوصا X33
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
سلام
به نظر من زیاد ماشین خوبی نیست و ماشینای هم قیمت بهتری هست
چند تا فامیلامون این ماشینو داشت یک عیب مشترک این بوده که کابینش یکم لگد میزنه
در کل ام وی ام نخرین بهترهRolleyes
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID mohamadk98

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان