سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین خودوری موجود در بازار تا سقف60-70میلیون
Exclamation 
سلام
خسته نباشید
من 2ساله میام اینجا و هرماشینی که میخوام بخرم اول توی این سایت دربارش نگاه میکنم.
من الان میخوام ماشینمو عوض کنم و 60-70میلیون نقد دارم.
دنبال یه ماشین میگردم که هم قیافه زیبا و سنگین داشته باشه هم اسپرت باشه و هم خدمات پس از فروشش خوب باشه.
میخواستم نظرشمارو بدونم
من بین citroen c5 new و هیوندایix55و کیااسپرتیچ و آذرا2012موندم.
میخوام نظر شمارو بدونمUndecided.
ماشین های خوب دیگه هم میشناسید بگید لطفا
سر2راهی گیر کردم.
مرسی از همتون
راستی من تاحالا جنسیس کوپه و ماکسیما و پژوپارس داشتم.
منتظر راهنمایی شماHeartHeart
[تصویر:  bvjakrp3puml5gcpzseo.jpg]
یه کامیون میخرم،توبشو شوفرم...
بیا کنارم بخواب
منم به عشقت پشت کامیون مینویسم:
بوق نزن...سالار خوابه
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355
سلام
سیتروئن دچار افت قیمت زیاد در هنگام فروش مجدد و بازار فروش سخت تر نسبت به سایر موارد است. هیوندای ix55 و کیا اسپورتیج در دو کلاس متفاوت قرار دارند گرچه هر دو شاسی بلند هستند. کیا سورنتو با قیمت حدود 70 گزینه بهتری نسبت به اسپورتیج است که اخیرا بیش از حد گران شده. آزرا 2012 که بنام گرانجور عرضه می شود هم بعلت اینکه مدل جدید این کلاس است و 4 سال با همین شکل تولید خواهد شد افت قیمت کمتری داشته و بازار خوب و طرفداران زیاد تری دارد. در مجموع این خودروها از کلاسهای متفاوتی هستند اما اگر از این گزینه ها بخواهیم یکی را انتخاب کنیم، من به شخصه گرانجور را انتخاب می کنم. تست فنی گرانجور را نیز می توانید در اینجا مطالعه بفرمایید.
[تصویر:  2012-Hyundai-Azera-front-three-quarters-3-500x312.jpg]
پاسخ
تشکر شده توسط : Kamran.Shb mehrdad1355
سلام به همگی از نویسنده ای بخش عذر میخوا که وارد موضوع شدم آخه هر کاری کردم نتونستم یه بحث باز کنم هر چقدر تلاش میکردم ارور میداد اول نظر خودم رو برای ایشون میدم بعد از شما یه راهنمایی میخوا م . در مورد انتخاب خودرو تو این رده قیمت و با توجه به اینکه شما خودرو های قبلیتون از اون دست خودرو ها بودن که از لحاظ موتوری و شتاب در رده بالا یی بودن شما باید خودروهای شاسی بلند رو فراموش کنی . از بین آزرا و سوناتا و نمونه های دیگه طبق اون تجربه ای که دارم پیشنهاد میکنم که سوناتا 2011 رو مد نظر قرار بدی چون هم کم مصرفه و هم اقتصادی ولی مشکل بزرگش اینه که بلایی که سر کمری از لحاظ ابهت اومد به سر این خودرو هم میاد همیشه این رو بیاد داشته باش خودرویی که میاد و از لحاظ ظاهری طوفان میکنه بعد از یه مدت دیگه حتی بچه ها هم بهش نگاه نمیکنن پس سر جمع بهترین گزینه رو از همه لحاظ چه فنی و چه ظاهری و امنیت آزرا جدید رو پیشنهاد میکنم .
یه سوال هم از شما دارم . من میخوام یه خودرو بخرم و قیمتش مهم نیست البته منظورم این نیست که هم قیمت بوگاتی باشه ولی تا 150 میلیون هم میتونم بگیرم ولی حتما نمیخوام که ماشین 150 میلیونی بگیرم من بین چند خودرو موندم یکی جنسیس کوپه هست که خدا رو شکر شما داشتید و میتونید راهنمایی کنیدگزینه دیگه من لکسوس rx350 و هیوندای سنتینیال هست البته درسته که از لحاظ کلاس خودرو و قیمت یکی نیستن ولی من این گزینه ها تو ذهنم هست فاکتور های مهم من هم اول شتاب و سرعت و بعد آپشن و زیبایی و ایمن بودن . لطفا منو راهنمایی کنید . راستی من خودم قبلا تو 18 سالگی پژو روآ داشتم ولی الان سوناتا 2011 دارم ازش راضیم ولی ازش خسته شدم برام تکراری شده الان یک حدود یک ساله که شوناتا رو دارم برای همین هم بهتون سوناتا رو پیشنهاد نمیکنم .
پاسخ
تشکر شده توسط : admin mehrdad1355
من کاملا با آزرا جدید یا گرانجور موافقم بهترین انتخاب از نظر فنی ظاهر و امکانات...
خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خوشنود باشی و ما رستگار...

لطفا از زدن تاپيك تشكر جداًخوداري فرماييد و از دكمه میپسندم استفاه نماييدHeart

پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 mehran 911
(1391-4-6، 10:08 صبح)Mohammad نوشته است: من کاملا با آزرا جدید یا گرانجور موافقم بهترین انتخاب از نظر فنی ظاهر و امکانات...

آخه مگه گرانجور قيمتش تووو اين وادياست؟! Angel
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355
(1391-4-28، 03:59 عصر)Vip نوشته است:
(1391-4-6، 10:08 صبح)Mohammad نوشته است: من کاملا با آزرا جدید یا گرانجور موافقم بهترین انتخاب از نظر فنی ظاهر و امکانات...

آخه مگه گرانجور قيمتش تووو اين وادياست؟! Angel

داداش من بنده خدا تو آذر سال نود پرسیده!شما تیر 91 ج میدی؟100 درصد فرق میکنه.منم اضافه میکنم الان با 70 تومن میشه نصف گرانجور یا نصف وراکروز خریدSadSad
پاسخ
تشکر شده توسط : admin mehrdad1355 mehrdad8086 haman-2008
هرچند ایشون قطعا خریدشون رو انجام دادن و .....
ولی الان با این پول اپتیما 2010یا 2011 انتخابی خوب می تونه باشه.پرقدرت و آپشننال و خدمات خوب
مرد بودن سخته باید مثل تراکتور کار کنی، مثل پرادو شیک باشی، مثل پورشه کاین پرتوان،مثل ام وی ام کم مصرف باشی و مثل ماکسیما با گذشت عمرت از ریخت نیوفتی
پاسخ
تشکر شده توسط : admin mehrdad1355
سلام داداش ازرا ب نظرم بهتره نه اینکه بقیه بدن ها ولی تو گزینه های انتخابی شما ازرا خوبه.نا گفته نماند کیا اپتیما هم بدک نیست
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ورود ام جی به بازار ایران admin 11 16,436 1393-4-26، 11:01 صبح
آخرین ارسال: NPA

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان