سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 4.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین تجربه با تیبا
با عرض سلام به همه دوستان من از تیبای خودم راضیم چون به محض اینکه گرفتمش تمامیه نقاط ضعفشو درست کردم سپر عقبشم خودم طراحی کردم تا از اون زشتی دربیاد به نظر خودم که تک شده مسعود از رشت اینم لینکه عکس ماشینم نبینی سرت کلاه رفته.http://www.rapidup.ir/images/hji6rtv87tlilylelh7.jpg

[تصویر:  hji6rtv87tlilylelh7.jpg] حالشو ببرید

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
تشکر شده توسط : admin AliMoh rezahabibi99 TIBA-Morteza
سلام
مسعود عزیز گمونم 3 تا تاپیک (بعضا با موضوعات غیر مرتبط ) که این عکس رو با این سایز 3 مرتبه پیاپی قرار داده بودین به نظرم کفایت داشت و همه این مورد رو دیدیم ...
و لازم نیست مکرر این عکس و تصویر رو اونم در این ابعاد مکررا در تاپیک های مختلف و هر روز تحت یک عنوان ثبت مجدد کنین.
به خصوص که با سایز خیلی بزرگ و غیر استانداردش موجب به هم ریختن صفحه تاپیک میشه.
قبلا از توجه شما دوست گرامی سپاسگزارم.
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
لینک مربوط به سپرعقب تیبای خودم حالشوببرید.کارخونه سایپا کاشان اینو ببینه شاید تغییراتی بوجود بیاره
http://www.rapidup.ir/images/hji6rtv87tlilylelh7.jpg
پاسخ
تشکر شده توسط : omid sh mehrdad1355 Dr-mahvah TIBA-Morteza
سلام.
مسعود عزیز از جایی که احتمال دادم شاید با محیط سایت نا آشنا باشین این پیغام رو براتون به صورت موقت در اینجا هم درج میکنم.
لطفا به پیام خصوصی که برای شما ارسال کردم توجه کنین و اون رو زحمت بکشین و قرائت کنین.
از توجه شما ممنونم.

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
با سلام به همه دوستان: مدیر این لینک که از دست ما ناراحته ولی خوب ولش کن.

دوستان یه خبر از کلیدهای جدید تیبا بهتون بدم روی خود کلید این ماشین دو علامت قفل بسته وقفل باز داره این که هیچ .ولی زیر علامت قفل بسته که هیچ آرمی نداره داخل کلید یه دگمه تهویه شده که نمی دونم مال چیه وقتی اونو 10 ثانیه نگه می داری از پشت آمپر ماشین یه صدایی می یاد دوتا راهنما هم می زنه که نمی دونم مال چیه. با تشکر از همه تیونینگ مسعود

مرسی از مدیر سایت .معذرت خواهی منو بپذیرید.
پاسخ
(2012-07-23، 02:04 PM)مسعود نوشته است: با سلام به همه دوستان: مدیر این لینک که از دست ما ناراحته ولی خوب ولش کن.

دوستان یه خبر از کلیدهای جدید تیبا بهتون بدم روی خود کلید این ماشین دو علامت قفل بسته وقفل باز داره این که هیچ .ولی زیر علامت قفل بسته که هیچ آرمی نداره داخل کلید یه دگمه تهویه شده که نمی دونم مال چیه وقتی اونو 10 ثانیه نگه می داری از پشت آمپر ماشین یه صدایی می یاد دوتا راهنما هم می زنه که نمی دونم مال چیه. با تشکر از همه تیونینگ مسعود

مرسی از مدیر سایت .معذرت خواهی منو بپذیرید.
سلام
خوب رفیق اگه تایپیک را درست بخونی می بینی که بچه ها خیلی وقته اون کلید را کشف کرده اند و اتفاقاً دارن ازش استفاده میبرند اون کلید مربوط به صندوق پرون هستش یعنی رو خودرو تعبیه شده امکانش اما صندوق پرون نصب نشده بچه رفته اند خودشون نصب کرده اند ok
پاسخ
دوستان اگه میشد کاری کرد که سپر عقب جوری بشه که لاستیک ها از بقل نزنن بیرون خیلی خوب میشد ...البته منظورم موقعی هست که رینگ و لاستیک میره زیر ماشین ...چون هر چی تیبا تا حالا دیدم رینگ زیرش بوده اکثرا لاستیک ها از گلگیر اومده بودن بیرون Sad
[تصویر:  43183438514051880084_thumb.jpg]

آسمان فرصت پرواز بلندی است

قصه این است چه اندازه کبوتر باشی

پاسخ
مدیریت
پاسخ
تشکر شده توسط : Dr-mahvah mehrdad1355 TIBA-Morteza
سلام
من تو رمضونی داشتم در مورد تیبا تحقیق می کردم که به تالار شما برخورد کردم و جذب شدم!!!!!!!!!
می خواستیم تیبا بخریم!!!!!!!
اماحالا ثبت نام کردیم
به نظر شما که تیبا دارید ازش راضی هستید؟
من پنچشنبه ها ودوشنبه ها صبح به اینجا سر می زنم.
جواب دهید و sx & sl چه فرقی دارد؟
[تصویر:  442_1256455855.jpg]
«تیبا» در لغت نامه دهخدا آهو معنی شده‌است. در این لغت نامه آمده‌است: تیبا (هزوارش) به زبان زند و پازند آهو را گویند.
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID omid sh mehrdad1355 TIBA-Morteza
(2012-08-26، 03:30 PM)navid-er نوشته است: سلام
من تو رمضونی داشتم در مورد تیبا تحقیق می کردم که به تالار شما برخورد کردم و جذب شدم!!!!!!!!!
می خواستیم تیبا بخریم!!!!!!!
اماحالا ثبت نام کردیم
به نظر شما که تیبا دارید ازش راضی هستید؟
من پنچشنبه ها ودوشنبه ها صبح به اینجا سر می زنم.
جواب دهید و sx & sl چه فرقی دارد؟

سلام بهش ما دوست عزیز
بهتون خوش آمد میگم
خدا رو شکر بنده که خیلی راضی هستم.نظرات مختلفو هم با ارزیابی تاپیک میتونین ببینین.
فرق عمده این دو مدل همون ایربگ نصفه و کامله.
تو سایت دقیق ترشو خواستین تک تک آپشن های تک تک مدلا رو نوشته.
موفق باشین

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : omid sh mehrdad1355 TIBA-Morteza

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,148 2,536,007 2020-07-20، 07:05 PM
آخرین ارسال: Ali nemesis
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,252 13,769,543 2020-06-26، 05:10 PM
آخرین ارسال: Ali nemesis
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,577 2,646,388 2020-03-23، 09:02 PM
آخرین ارسال: AA1393
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,318 746,325 2020-01-10، 07:43 AM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,853 1,033,200 2019-11-21، 07:35 PM
  چراغ جلو تیبا alit1150 39 66,373 2019-10-29، 01:57 PM
آخرین ارسال: hozour64
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 199 157,293 2019-10-19، 12:23 PM
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,037 1,022,776 2019-10-01، 11:24 AM
آخرین ارسال: saeed_sg
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,607 1,380,195 2019-08-22، 08:52 PM
آخرین ارسال: ecsi
Video گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن تیبا در فروشگاه پدال TIBA-NAVID 13 38,354 2019-05-27، 10:09 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان